Opinie o Flexcraft Polska Sp. z o.o. w Opole

Branże: Firmy rekrutacyjne

miss

Witam... Mam pytanko czy wie ktoś kiedy może zaczyna się praca w Sjaak Van Schie na polu? pozdrrowionka

hejtunger

to ja - mozesz dac do siebie jakis kontakt abym wiedzial ze nie jestes osoba fikcyjna?

to ja

Byłam tam 3 miesiące i moja opinia jest taka, że jeżeli chcesz pracować i przestrzegasz zasad, które wcale nie są jakieś wygórowane to spokojnie możesz pracować sobie i nie dostajesz kar nie robią problemów. Jeśli jesteś w porządku to oni są w porządku dla Ciebie. Warunki są okej, jest wiele mieszkań jedne gorsze jedne lepsze. Albo trafisz tam gdzie masz fajne standard mieszkania albo tam gdzie masz niezapomnianą atmosferę. Jeśli coś nie odpowiada to istnieje możliwość przeprowadzki. Zarobki takie jak podane w umowię, nie pamietam dokladnych stawek ale jeśli chodzi o wypłaty to zawsze w czasie. Tylko trzeba sobie pilnować solarisów (rozliczeń) bo czasem się ktoś w biurze pomyli. Mi osobiście sie podobało, oprócz pracy dużo prrzygód :D może nie powiem, że polecam bo wiem, ze wielu osobom tam sie odpowiadają zasady ale powiem, że opinie skrajnie negatywne wysyłają osoby które były tam dla jarania i leciały w przysłowiowego *uja dlatego zostały wyrzucone :) pozdrawiam

hejtunger

ktoś coś napisze o obecnej sytuacji w axidus ?

Pracownik Produkcji

Znajomość języka Angielskiego lub innego języka obcego.

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
darkesso

mało tego.. do pracy mogliśmy jechać bez podpisania umowy w pl, wszystko załatwione by było korespondencyjnie..43BV

@darkesso

a co w tym dziwnego ? tak przyjechali ludzie z Pl i tutaj podpisywali umowę dwujęzyczną po Polsku i Holendersku, cześć uciekła bo nie wytrzymała tempa, inni uciekli bo tutaj trzeba pracować a nie być na wakacjach bo jak komuś powiedzieli w Pl, że będzie operatorem maszyny pakującej flow pack a przyjeżdża i okazuje się, że sortuje ziemniaki to się w***** i ucieka z firmy.

Natalia
@darkesso

Witam może ktoś mi powiedzieć czy warto jechać?? Wiem że opinie są różne..ale nie biorę ich do Siebie. Ponieważ Mój brat był, ale wiele lat temu i Miał pozytywne nastawienie. Bo pojechał po to aby zarobić, a nie Się bawić..Tylko zastanawia mnie jaka Jest teraz Sytuacja..

darkesso

kolega "a co tam" prawdopodobnie jest z biura Axidus.. z racji że podczas rozmowy przedstawił identyczną "swoją historie pobytu w nl" jak kolega 'a co tam'.. ręce opadają.

@darkesso

nie, nie jestem z biura axidus tylko napisałem jak jest ja trafiłem dobrze, ludzie z którymi przebywam też nie narzekają są lepsze i gorsze zakłady wystarczy być upartym i mieć Swoje argumenty. Są duże minusy biura axidus, że np. nie informują o tym, że jeżeli pierwsza wypłata przekroczy 100 euro to drugą masz już wg umowy po miesiącu. A wstępnie mówią, że masz po 2 tygodniach, są kary o które trzeba się mocno wykłócać, jestem pracownikiem fakt, mieszkania na werandzie są poniżej krytyki, tylko z tych negatywnych opinii niech powiedza ludzie co rzekomo byi przez kilka miesięcy, czy wykręcili was na kasę? czyli rozumie, że przez 3 miesiące było ok z kasą?

@darkesso

nie rozumie Twoje wypowiedzi, przecież ja to cały czas ja.

Dziekuje koledze 'a co tam' za swoja opinie. Pozdrawiam

a co tam

a do tych ludzi co się tak(usunięte przez administratora) wypowiadają może powiedzcie w jakich rejonach byliście i dlaczego was firma wykręciła. Ja jestem na Schiedam, warunki ok, zakład w którym pracuje jest ok, Moja dziewczyna również więc ja nie mogę narzekać stąd Moje podejście do Firmy. Wiec podkreślam, że DO jakiejkolwiek agencji do jakiej pojedziecie Czy to Axidus, czy Iflexs, czy Otto, Sherpa etc, wszystko zależy jak się trafi, więc zanim obsmarujecie firmę napiszcie co się konkretnie stało, bo sam jestem świadkiem jak usuwają ludzi bo palą marychę w pokoju maja wszystko gdzieś, pomimo tego, że w Pokojach nie można palić.

a co tam

kilka postów wcześniej znajdziecie numer do mnie wiec jak chcecie info to dzwońcie śmiało odpowiem bez ściemy jak tu jest.

molas

Miki - co to znaczy dobrze się zastanowcie??? Jezeli posiadasz jakies doświadczenie to podziel się nim i rozwiń myśl...

zapytajka
@molas

Molas, ja tez w parze sie wybieram. Nawet termin ten sam. No ale nie wiem czy sie wybiore cos wam mowili konkretnesam.W jakim wieku jestescie?

@zapytajka

Witam, nie powiedzieli konkretnie do jakiej pracy. Ja mam 27 a dziewczyna 20. Poniedziałek spotkanie z koordynatorami, wtorek wyrobienie sofi a od środy do pracy. Zabrać dżinsy bo w nich się pracuje. W sumie cala reszta jest wypisana w oświadczeniu. A czemu masz wątpliwości?

miki
@molas

Pewnie o tym nie wiecie ale wczesniej negatywne komentarze odrazu ktos kasowal a to jest zastanawiajace nawet ten wczorajszy a pozatym poczytajcie troche troche dziwne ze tyle osob pisze ze jest zle raczej wszyscy sie nie uwzieli ..

@molas

Molas a chociażby dla tego, że przez pierwszy tydzień jesteś rzucany od zakładu do zakładu w jednym będziesz miał ok ludzi w drugim ciężko i ludzie do (usunięte przez administratora) a jak Ci nerwy puszcza to powiesz, że firma była (usunięte przez administratora) nigdy nie wiesz gdzie cie przydziela ale jest plus, jak chcesz iść na mieszkanie prywatne to możesz iść z dnia na dzień i z pracy Cie nie wyrzucą.

zapytajka

Hej wybiera sie ktos 16 lub 17? Jak tam wyglada? Od dluzszego czasu mam to biuro na oku, w koncu padla oferta. Mam dylemat a czasu nie wiele. Jak z osobami poza wiekowka? Help!

Conors
@zapytajka

Wybieramy sie razem z kolega 15. Mamy jedno wolne miejsce ;)

molas

Witam, Wybieram sie razem z dziewczyna do pracy do tej agencji. Mamy się stawić 16.02 od 7 do 9. Jezeli ktos się jeszcze wybiera to proszę o kontakt. A jesli ktos do tego napisze dobra rade to z góry dziekuje

miki

Dobrze sie zastanowcie

Szymek
@molas

My się wybieramy z kolega.

Darek

Witam wraz z dziewczyną otrzymaliśmy ofertę wyjazdu z Axidusa w przyszłym tygodniu. Jeśli możecie powiedzcie czy warto się decydować na ten wyjazd czy lepiej szukać innego biura? (usunięte przez administratora) Mamy jedną szansę na wyjazd, nie chcemy się wpakować jednak w (usunięte przez administratora) to oczywiste. Prosiłbym więc o AKTUALNĄ i przedewszystkim PRAWDZIWĄ opinie! pozdrawiam

Conors

15.02.2015 mam miejsca wolne w samochodzie, jeśli ktoś zainteresowany pisać buras_94@interia.pl

kola

siema a co tam jak tam? pisalam Ci esa ale chyba Ci nie doszedl bo nie odpisales , polska karte mam wyciagnieta jak cos !!! gdzie mieszkasz? My na ter aar siedzimy, szczerze Ci powiem, że tragedii nie ma , pracowalam w czwartek capsy w piatek w amsterdamie na ciastkach bylam sobota wolna wczoraj na capsach w rotterdamie i dzis tez także ogólnie praca jest, mój tez pracuje i nie narzeka ! tempo? szczerze to jest ok jak dla mnie. A co tam odezwij się Tu gdzie w koncu mieszkacie i w ogole gdzie pracujecie:D

@kola

Kola w schiedam :) widzisz popatrz Kola teraz kilka stron wcześniej ludzie z forum nie pojechali i nawet napisali" my zrezygnowaliśmy i Wam też to radze" ale mówiłem Ci zaryzykuj i sama się przekonaj i wtedy stwierdzisz czy warto. Ja zaryzykowałem....

a co tam

o kto to - nie zrozumiałaś, gnębią w sensie Ty jesteś taka i owaka bo tego nie potrafisz Ty to robisz źle a później pójdzie do przełożonego i Cie (usunięte przez administratora) bo jesteś lepsza od niej i będzie robić wszystko, żeby Cie wyrzucili z danej linki wiec zależy na kogo trafisz. Rozumiesz ?

@a co tam

no tak rozumiem niektórzy to rzeczywiscie chorzy sa............

@a co tam

sa jakies kary za to ,że nie przepracuje sie np tych 3 miesiecy okreslonych w umowie ?Bo jesli bywa tak że czesto siedzi sie bez pracy to lepiej zjechac do Polski

dj zusto

Czy moglby ktos podac maila do siebie i napisac jak tam jest naprawde?Pozdrawiam

a co tam

Fucek33 - ja pisze obiektywne opinie bo pisze to co widzę, jest narzucona bardzo szybkie tempo w zakładach ale nie we wszystkich, ekipa zależy na jaką trafisz. Starsze dziewczyny gnębią psychicznie te nowe, bo starsze stażem czują się paniami. Jeden pod drugim dołki kopie, ale praca jest trzeba się wypiąć na wszystko i rozmawiać dosadnie nie K***** czy ch***** bo to nic nie da.

@a co tam

A co moga te starsze dziewczyny narobic nowym pracownicą jak kazdy wie jak ma wykonywac prace to co one maja do nich.

fucek33

Cos jest nietak,nie wysilam się żeby to było poprawnie napisane bo pewnie jakaś tajemnicza osoba to skasuje tak jak wczesniej napisane opinie.Oczywiscie kasowane sa opinie tylko złe .Ciekawe kiedy to skasujecie a może wypowie się tu ta tajemnicza osoba i napisze jak jest naprawde.Pewnie dlatego to robi bo szkodzi to dobremu imieniu firmy.PS. Głosujcie na panią Ogórek może bedzie lepiej.;)odliczam czas kiedy to skasujecie

a co tam

trapi tak przejdzie bez problemu. Ala tak pary maja Swój pokój ale nie pracują razem.

Zostaw merytoryczną opinię o Flexcraft Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 300.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Flexcraft Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 2359 ocen.

Flexcraft Polska Sp. z o.o.