Opinie o Miejski Zakład Usług Komunalnych w Sosnowcu w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Miejski Zakład Usług Komunalnych w Sosnowcu. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Miejski Zakład Usług Komunalnych w Sosnowcu o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi aranżacji terenów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miejski Zakład Usług Komunalnych w Sosnowcu w Sosnowiec

Mikołaj

Przy takich zarobkach w MZUK-u szybko dołączymy do grona bezdomnych

@Mikołaj

Lepiej zostac bezdomnym niz pracowac w MZUKU

KOWAL
@Lila

ZASTANOW SIE CO TY PISZESZ !!!

@Lila

Tutaj jest taki zarobek i atmosfera że brak słów a związki to są chyba tylko na papierze

@KOWAL

Zastanowiłam się co pisze,raczej nie będziesz w stanie utrzymać się sam za takie pieniądze

R
@KOWAL

Niech dyrektor sobie wypłaci 1970zl zrobi opłaty i sprobóje utrzymać rodzinę przez miesiąc

@R

Niech dyrektor nie zapomni z tych pieniedzy odłożyć na wczasy dla dzieci

Misio
@R

Raczej nie utrzyma rodziny z takich pieniędzy ,będzie zrywal cebulki z klombów kanapek

Kowal
@Mikołaj

Miting: Czemu pan został bezdomny? Bo przepracowałem w MZUKU 10 lat

Mali

Dyrektorze,żeby tak ciężko pracować to trzeba dobrze pojeść,żeby dobrze zjeść to trzeba dobrze zarobić a u pana przy takich zarobkach to można jedynie robić na drutach lub szydełkować

Wito
@Mali

Po co wogole pisać... Przecież i tak ma wszystkich w tyle... Najlepiej pokazywać swoje życie na facezbuku i syto zastawione stoły jak by to kogoś (usunięte przez administratora) interesowało

Alex
@Wito

Ooo grubo

Buble

To jusz wiemy co milfy robią w wolnych chwilach (usunięte przez administratora) sfedza to się po portalach erotycznych siedzi i wertują strony to o czymś świadczy. Pozdawiam

Mali

W umowach o prace nie powinno pisać ,,kierowca-pracownik do prac ciezkich'' tylko (usunięte przez administratora)

@Mali

Tylko co proszę napisać bo zostało (usunięte przez administratora)

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Miejski Zakład Usług Komunalnych w Sosnowcu się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Jozin

Zarobki i praca jest tak super że nawet więźniowie uciekają w połowie dniówki

milf

Co tu się(usunięte przez administratora)dzieje ze ja niektórych gole (usunięte przez administratora) muszę oglądać na portalach erotycznych!! Ogarnijcie sie ludzie bo naprawde za niedlugo bedzie z mzuku (usunięte przez administratora) Wstyd tu pracowac! I to kto! W zyciu bym sie nie spodziewal. Chcecie fotki to wam puszczę linka

milf2
@milf

Robi się ciekawie mmmmmmm, poślij linka.

milf3
@milf2

hahahah konto już chyba usunięte dobrze ze se zrobiłem zrzuty może się przydadzą kiedyś jak mi zajdzie za skore hahaha fajnie pracować z takimi ludźmi

alexy
@milf

wszyscy sie zalogujmy na tych portalach ale bedzie sie dzialo ????????????

czlonkowie zwiazkow

Dzien Dobry , Witamy . Mamy pytanie ? Czy Zwiazki Zawodowe sa czy byly w naszm zakladzie ???

Rampampam
@czlonkowie zwiazkow

Stary o związkach zaw. To możesz zapomnieć posprzedawali się za awansiki jak nie swoje to swoich bliskich a dyr. Ma ich w garści za wcześniej czy później wykonane przekrety

zwiazkowcy
@czlonkowie zwiazkow

Cierpliwie czekamy na WYBORY ZWIAZKOWE .Zmiany sa nieuniknione i konieczne.

@zwiazkowcy

Tak napewno . Będzie ja zawsze w szatni tyle mądrych ludzi a jak będą wybory języka brak w gębie.

pani/pan zwiazkowiec
@czlonkowie zwiazkow

Witamy. Czy bedzie zebranie ZWIAZKOWE i sprawozdanie dzialalnosci ZWIAZKOW ZAWODOWYCH za rok 2020 ???

@Rampampam

Rampampam Kolego a może napisz jak się sprzedali co za przekręty bo to wazne

@zwiazkowcy

Już niedługo będzie okazja także mobilizujcie się bo ja akurat nie jestem w zwiazkach

Wski

Kiedy te wybory ?

Kolecc

A pan panie Tomaszu Dragula nie jeździmy autem pod wplywem alkoholu do pracy i z pracy mimo iż zabrano ci uprawnienia za koziołka autem napranego jak czort. A ty nadal praktykujesz.. Pujdziesz siedzieć prędzej czy puzniej.

@Kolecc

Pewnie z Żabka wziął przykład on też uważał że wszystko mu wolno przecież na ramki poszedł za kare żeby nie pić w pracy ,brawo Globus

Tak na marginesie chcąc sprostować GLOBUS to betonowy wystarczy spojrzeć w lustro troszkę z profilu... Ciemnogrod

niecierpliwi

chcemy zmian w mzuku !!! atmosfera jest tragiczna !!!

obserwatorka
@niecierpliwi

a dyrektor mysli ze wszyskto jest w najlepszym porzdku, moze pora przejrzec na oczy!!!

pracownice i pracownicy
@niecierpliwi

mamy nadzieje ze tym roku nie bedzie tej sztucznej i nikomu nie potrzebnej wigili swiatecznej !!! w takiej atmosferze to by nam stanela osc w gardle !!!

a......a
@niecierpliwi

zarobki, praca , atmosfera ,,,,, ukraina, ukraina , ukraina .

pra....ca
@niecierpliwi

dyrektorze jest na prawde zle .

karp
@pracownice i pracownicy

ludzie gdzie wy macie oczy ???

manolo
@pracownice i pracownicy

Dodałbym że to za pracownicze pieniądze

TADEUSZ
@niecierpliwi

ZMIANY, ZMIANY ,ZMIANY. CZEKAMY.!!!

Kozak
@TADEUSZ

Zacznij od siebie

pracow......cy
@niecierpliwi

rownia pochyla !!! a szkoda ....................................... oby bylo lepiej !!! wierzymy .

@pracow......cy

Nocna zmiana aktywna

PRACOWNICY
@niecierpliwi

POTRZEBNE ZMIANY JAK NAJSZYBCIEJ .

@PRACOWNICY

@PRACOWNICY

LIST OTWARTY.

niecirpliwi
@niecierpliwi

mamy nowego Dyrektora w MZUKU mamy nadzieje na POZYTYWNE zmiany !!! wierzymy !!!!!!!

Faja
@niecirpliwi

Jakiego mamy nowego Dyrektora ?

@a......a

zarobki ? bardzo male. praca ? ciezka . atmosfera ? zla !!!

@a......a

zarobki ? szkoda slow tragicznie male . praca ? ciezka fizycznie i umyslowo . atomosfera ? bardzo zla .

emeryt

emerytura tuz tuz.

rafal

jest zle.

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Miejski Zakład Usług Komunalnych w Sosnowcu?

Lipa

Rozdają zegarki

Julek
@Lipa

Po 10- tym , można zegarki zastawić w lombardzie

p...............nicy

pora na zmiany ..........

Roman

Istnieją premie motywacyjne kwartalne i nagrody roczne (koniec grudnia) - wszystko dzielone przez przełożonego według jego uznania. Rzadko zdarzają się dodatkowe nagrody w bardzo wyjątkowych sytuacjach jak np. zawalenie się kamienicy, czyli sytuacja awaryjna w której niektórzy pracownicy musieli ruszyć do pomocy i pracy.

Seba

Pracowałem  w tej firmie spora część załogi jest w porządku ale jest grupa krzykaczy,  leni czekających tylko na okazję by komuś dopiec myślą że im się należy.  Największa grupa tych krzykaczy to Panowie operatorzy jakby wyciągnięci z PRLu. Pana Rafała oczerniają nie pamiętają jak niejednemu uratowała tyłek

Łukasz
@Seba

Zgadza się, operatorzy krzyczą a operator walca na budowie zjawia się o 10 i łupiny słonecznika sypią się gesto na zakładzie a pózniej na budowie

Sprawiedliwy
@Łukasz

Ja proponuję codzienne kontrolę stanu trzeźwości robotników drogowych skoro tak dużo mają do powiedzenia

Olo
@Sprawiedliwy

No budowach żniwo było by spore.

@Łukasz

Nie wszyscy operatorzy są tacy inni włączają 15 minut przed rozpoczęciem dniówki maszyny i ciężko silniki pracują na minimalnych obrotach cały dzień

tadeus.....z
@Marcin

zniwo !!!!

gruby
@Łukasz

najlepiej nic nie robic !!!! obgadac, nakapowac i pluc slonecznikem !!!

operator lawki
@Łukasz

syn nie lepszy !!! widzimy !!!

Mati
@operator lawki

Lepiej popatrz na siebie ,ja swoje obowiązki wypełniam rzetelnie i w pracy jestem zawsze trzezwy

Tutum
@Mati

Syn i ojciec są lubiani tak samo

Koń

Zwłaszcza gdy my pracujemy na budowie a pan operator zjawia się o 10 z paczką słonecznika

@Koń

To sobie zrób uprawnienia jak tak Cię to boli że nie masz takich uprawnień

Zibi
@Pracownik Drogowy

Daj adres tego ośrodka który wydaje uprawnienia na prace od dziesiątej

krystian
@Pracownik Drogowy

zeby nakapowac, obgadac i pluc slonecznikiem nie trzeba miec uprawnien...............z wyjatkiem ciebie!!!!!!!!

Operator
@Zibi

Najpierw trzeba dmuchnąć w alkomat żeby mogli sprawdzić c czy kursant jest trzezwy a to już dla wielu stąd wyczyn jak w pracy do 10 to już się jest po kilku

Taxi
@Operator

Zgłoś że są pod wpływem i po sprawie

Jak się pracuje z ludźmi z Miejski Zakład Usług Komunalnych w Sosnowcu?

Pracownik Drogowy

Na drodze jest spora część co spożywa alkohol w pracy ale betonowy udaje że tego nie widzi bo to jego (usunięte przez administratora) więc trzeba będzie powiadamiać policję w końcu zagraża to bezpieczeństwu naszemu i naszych mieszkańców a ,betonowego powinni wywalić za to że pozwala na takie rzeczy i jeszcze tym alkoholikom daje wyższe premię

Sebastian
@Pracownik Drogowy

Nie zastanawiałeś się nad zgłoszeniem gdzieś tej sprawy? Spożywanie alkoholu w pracy jest absolutnie niedopuszczalne, może warto coś z tym zrobić, jak sądzisz? Czekam na to co mi powiesz.

Rafal

Niech betonowy dam zrobi przy łopacie a my jego prace ocenimy

@Rafal

Majster Rafał to najlepiej wygląda na wietrze jak... Flaga tam gdzie wieje tam pięknie powiewa jak są korzyści w jego imieniu.. A jak jest bezwietrznie to obrut w drugą stronę i wtedy słoma z butów wychodzi

@Faja Rampaja

To prawda chwilowy karierowicz ........

@Rafal

A dlaczego pan majster Rafal nie pracuje fizycznie jak inni majstrowie w dziale DIR ??? Niech pokaze co umie !!! MAJSTER AKTYWNY SLUZACY PRAKTYKA I RADA !!!

bzyk
@Faja Rampaja

taich karierowczow jest wiecej np poganiacz z warsztatu zapomniał wół jak cieleciem był zobaczymy kto mu reke poda jak spadnie z krzesła

manolo
@pracownik

To jest największa ka..lis pozbył się wszystkich fajnych ludzi a otoczył się gostkami którzy jedzą mu z ręki on wie o każdej kombinacji a udaje głupa ale kiedyś profos poda mi michę

Alan
@manolo

O jakich kombinacjach piszesz, możesz rozwinąć temat, Panie czy Pani takie rzeczy pisać na forach ogólnopolskich jest skrajnie nieodpowiedzialne, trzeba być skończonym .....

@Rafal

.......zrobi z CIEBIE oficera ???

p............y
@Rafal

nie matura a chec szczera zrobi z cibie ???????????????????//

DIROWCY
@pracownik

NIE CHCEMY WSPOLPRACOWAC Z P.RAFALEM!!!

Bolek
@DIROWCY

My z Tobą też nie chcemy pracować.

@Bolek

Bez p.Rafala miłej było w pracy

Beka

Bez Ciebie też

Krid
@Rafal

Ty jesteś od pracy od oceniani są inni

obiektywni
@pracownicy

A co on umie ??? Kolejny Statysta.

Ihtio
@Rafal

Ale co on wam pokarze na beztalencie nie ma rady

Alan
@Rafal

Ten (usunięte przez administratora)daje premie swoim alkoholikom zabierając innym i wie dobrze o tym toleruje alkohol w pracy bo alkoholika można kupić za dodatkowe pieniądze i donosy tyle w temacie popatrz się trochę na siebie Rombie'''

PRACOWNICE I PRACOWNICY

Dzien dobry. Ja w sprawie zarobkow w dzisiejszym ONECIE podano zarobki dla pracownikow nowoprzyjetych w sklepach Biedronka to zarobki w kwocie od 3050-3400 zl brutto plus dodatki i przywileje oraz Lidl 3400-4100 plus dodatki i przywileje !!! A w nas w MZUKU 2600 zl brutto !!! Tylko prosze nie pisac ze jak nam sie nie podoba to zebysmy poszli pracowac do biedronki bo bedzie to ZENUJACE !!! A gdzie nasze zarobki , do czego to porownac !!!

Kowal
@PRACOWNICE I PRACOWNICY

Wszystko nie tak, płace, atmosfera, ludzie, kapusie, zastańów się nad sobą. Może Ty tu nie posujesz, być może te problemy sam tworzysz w głowie swojej.

@Kowal

Jedna ze świętych krów odchodzi, powodzenia i wszystkiego dobrego.

@PRACOWNICE I PRACOWNICY

Dokładnie, Ukraińcy przy wykladaniu towaru w Biedronce mają więcej

P..........CY
@Kowal

MAMY TEGO JUZ DOSYC ! CZEKAMY NA POZYTYWNE ZMIANY .

@Lila

Nic prostrzego idz pracować do Biedronki.

sosnowiczanin
@Kowal

nie polecam pracy w tym zakladzie .

Zadowolony
@sosnowiczanin

To wspaniała praca ,super ludzie i atmosfera p.Rafal zawsze służący wiedzą i pomącą ,Zarobki całkiem nieźle a przedewsztkim równe traktowanie wszystkich naprawdę dobrze się pracuje polecam

Młody

Zarobki tragedia, atmosfera też,(usunięte przez administratora) wątpię w to że będzie dobrze, strajkować nie ma z kim, nie styki ludźmi, garstka jest osób skłonnych do tego... Wiedz Powodzenia życzę

optymisata
@Młody

nie badz kolego czy tez kolezanko takim pesymista !!! cala sprawa jest rozwojowa !!!

Młody
@optymisata

Nic się tu nie zmieni, jak była by jedność pracowników to nie było by problemu, a tak jest wielkie (usunięte przez administratora) Pracownicy na dole robią na wszystkich, każdy ma to w (usunięte przez administratora) i patrz na siebie

@Młody

Panie Dyrektorze warto sie troche rozejrzec byc moze Pan o wielu rzeczach nie wie !!! Proponujemy spojrzec bardzo blisko na Dzial Inwestycji i Remontow gdzie praca i atmosfera staje sie nie do zniesienia !!!

Dyrektor
@Młody

(usunięte przez administratora)zarobki, sami kapusie. Czy ktoś was tu trzyma na siłę? Tylko jak znam życie to gdzie indziej wcale nie jest lepiej. Osobiście znam już kilka jak nie kilkanaście osób które wracały z podkulonym ogonem. Więc zastanówcie się czy naprawdę wam jest tak źle.

tadeusz
@Dyrektor

nie znamy osob ktore wrocily a zaklad jest maly powroty do mzuk bylyby szeroko komentowane nie wierzemy w te powroty !!!

Sdd
@Młody

Ciekawa sprawa od stycznia minimalna płaca wzrosła, a Pan operator twierdzi że za takie pieniądze woli pracować przy krawęzniku, a do stycznia jakoś mu to nie przeszkadzało. Zastanawiające.

Czy wy naprawdę myślicie że któryś z nich pójdzie do krawężnika chłopaki próbują sobie załatwić parę złoty więcej do wypłaty bo taka jest prawda że powinni mieć troszkę grosza więcej jak zwykły pracownik mają więcej na głowie za coś odpowiadają choć by za wasze bezpieczeństwo przy pracy sprzęt który do tanich nie należy najgorsze są te ciche łajzy co siedzą cicho na szatni A piszą tu swoje mądrości i próbują się dowartosciowac szkoda że nie potrafią się odezwać przy wszystkich

Era
@1234

Sugerujesz że siedzieli cicho dopóki można było dorobić , a teraz lament. Też jestem za większym wynagrodzeniem ale traktujmy siebie z szacunkiem .

Taki

Kratki w książce też się obracały szybko . Tyle narzekania A godziny spędzone w kabinie na telefonie lub słuchania radia i obserwowanie postepu prac na budowie to nie piszemy. No i przyjazdy prywatnymi samochodami na budowę.

Kisiel
@tadeusz

Ja znam przynajmniej trzech Panów jeden kierowca, operator i Pan pracujący na budowie

Zbych
@Kisiel

Rzeczywiście Pan który pracuje na budowie po miesiącu pracy w firmie prywatnej wrócił . Chyba to o czymś świadczy.

Iza
@1234

Napisałeś, że pracownicy Miejski Zakład starali się o podwyżki pensji. Wiesz, jakie były efekty? Będziecie zarabiać więcej?

@Młody

Mamy jed a osobę skierowana na kwarantanne w dniu 03.04.2020 z podejrzeniem zakarzenia w 31.03.2020 4 dni i nikt nic sobie z tego nic nie robi. Przykre

@Faja Rampaja

Czytam Twoje posty na forum i odnoszę wrażenie jesteś mało poinformowany, piszesz tylko po to żeby pisać , narzekać i jak to jest źle . Ty może idź pracować do innego zakładu. A co do Twoich obaw co do koronawirusa to idź na L4 lub weź urlop. I tak na marginesie to jesteś mało bystry jak nie wiesz co zrobić ze swoim lękiem przed chorobą.

Cycu
@Taki

O co chodzi z tymi operatorami?

Ol
@Cycu

Jak to co , telefon ,fb , gry , obrabianie (usunięte przez administratora) kolegom z budowy i nie tylko

News

A po dzisiejszej akcji Na koparce to jusz wogole będzie (usunięte przez administratora)

Rozgoryczeni

Na zwykłych pracowników fizycznych podwyżek brak ,na remont biur i przyjmowanie na kolejne sztuczne stanowiska biurowa pieniążki są nagle tyle się zapotrzebowania do biur znalazło,poprostu absurd trzeba będzie się zająć tym tematem np w gazecie to opisać

BIURO
@Rozgoryczeni

nowe mebelki !!!!! A PO CO ???

rozgoryczony
@BIURO

będą pewnie przyjęcia

Kacper
@BIURO

Będzie można sobie na przerwie wyłożyć jaja

Witold

Niepełnosprawni dostają więcej nic nie robiąc niż pracownicy MZUK-u za ciężką pracę

@Witold

Miej jaj i zrób to. Innym bedzie się lepiej pracować.

Samuel
@Sowa

Naucz się pierw nieuku poprawnej pisowni,i stan trzeźwości warto byłoby wszystkim pracownikom szczególnie tym z drogi sprawdzic

@Samuel

Złość i brak jaj.

@Witold

Ble ble. Zajmij się tym po co przychodzisz do pracy, albo zmień profesje .

@Samuel

Obowiązkiem każdego pracownika jest podjecie pracy w trzeźwości i także w czasie godzin pracy nie wolno spożywać alkoholu,lecz dla większości tutaj to spory problem więc kontrolować kontrolować a jak pod wpływem alkoholu pracownik to do zwolnienia bo zagraża sobie i przedewsztkim innym

Alf

Sprzataczka w kebabie u Turka zarabia wiecej , dobrze że moja kariera zakonczyla się szybko w tym bajzlu , tam już Ukraińcy nie chcą pracować ,pierwszy lepszy podupadly zakład oferuje więcej

Jack
@Alf

Powodzenia u Turka, i zarobienia miliona monet

Gr
@Alf

Trzeba było się uczyć to miał byś pracę i wynagrodzenie na wysokim poziomie

Kapus
@Gr

Ale tutaj też mam super wynagrodzenie wystarczy tylko donosić na kolegów z pracy a samemu nie być wporzadku

Baumit
@Kapus

Potwierdzam, sprawdza się. Jedno słowo tym co dzielą premią i premia jest wyższa.

@Baumit

Jednych sprawdzają i zwalniają za alkohol a drugich jak tych z drogi udaje się że nie widzi się jak wiecznie chodzą (usunięte przez administratora)a dopiero w sobotę to już impreza na calego

Przeniesiony do DUC

(usunięte przez administratora)Najwidoczniej prawda nie jest dla wszystkich wygodna.Wiec może czas umedialnic sytuacje jaka tu się dzieje w tym zakładzie.

@Przeniesiony do DUC

Czekamy na prawde .

Zostaw merytoryczną opinię o Miejski Zakład Usług Komunalnych w Sosnowcu - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Miejski Zakład Usług Komunalnych w Sosnowcu?

Zobacz opinie na temat firmy Miejski Zakład Usług Komunalnych w Sosnowcu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Miejski Zakład Usług Komunalnych w Sosnowcu?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 3 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Miejski Zakład Usług Komunalnych w Sosnowcu

Miejski Zakład Usług Komunalnych w Sosnowcu