Opinie o Miejski Zakład Usług Komunalnych w Sosnowcu w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Miejski Zakład Usług Komunalnych w Sosnowcu. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Miejski Zakład Usług Komunalnych w Sosnowcu o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi aranżacji terenów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miejski Zakład Usług Komunalnych w Sosnowcu w Sosnowiec

Alan

Doskonały wypis, typu ratujemy planetę. Ludzi można podzielić na dobrych i złych . I na tyle .

Luck
@Alan

Patrząc na co niektóre wpisy to jeszcze (usunięte przez administratora) i mądrych !!!

Ciekawy

Czy ktoś może został już poinformowany co do podwyżek nowych stawek w zakładzie czy wszyscy pracujecie I nie wiecie nawet za ile bo chyba wszystkim to pasuje jeśli nikt nie pyta I się nic nie oddzywa mamy końcówkę stycznia I nic nie wiadomo przecież to jakaś kpina z pracowników jeden wielki cyrk I bajzel

@Ciekawy

Rozumiem że byłaś w dziale personalnym i nic się nie dowiedziałeś? W innym przypadku Twój iloraz inteligencji jest na pograniczu człowieka myślącego poruszając ten temat tutaj .

pracownicy

Hej , witam . Od 1 stycznia 2020 w roznych sektorach gospodarki od firm prywatnych po jednostki budzetowe taka ja nasz sa przewidziane podwyzki pensji , nie mowie o najnizszej krajowej !!! Czy po zatwierdzeniu budzetu my rowniez dostaniemy podwyzki w 2020 roku !!! Podkreslam 2020!!!

zniecierpilwieni
@pracownicy

Czekamy na podwyzki !!!!

pelnoprawni pracownicy

Dzien dobry . Ja calkiem w innej sprawie chcielibysmy sie spytac czy osoby nie bedace na spotkaniu wigilijnym dostana rownowartosc tej imprezy . Jezeli tak a mamy nadzieje to kiedy i w jakiej kwocie . A jezeli nie to dlaczego ???

Wacław
@pelnoprawni pracownicy

Równowartość imprezy hehe z kad oni was tam biorą :)

@pelnoprawni pracownicy

Dostaniecie po 500 zł. W poniedziałek.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Miejski Zakład Usług Komunalnych w Sosnowcu się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Bzyk

Dlaczego na zebraniu nie było kierownika działu ? Być może by wytłumaczył co się dzieje w dziale.

@Bzyk

A kto jest kierownikiem działu?

kierownik
@Bzyk

pracować nie marudzić

Najgorszy

Mam nadzieję że jutro na spotkaniu z dyrektorem będzie równie ożywiona dyskusja jak na tym portalu. I w końcu się dowie co sądzicie o pracy, pracownikach i przełożonych w dziale DIR. Czy tradycyjne, będzie cisza jak makiem zasiał.☹️

Gr
@Najgorszy

Piszcie Panowie jak po zebraniu

Lolek

A co sądzicie o nowych punktach zamiast kwartalnej premi!!! Śmiech na sali!!!!!!????????????????????

Gr
@Lolek

A o jakich punktach mowa???

Lolek
@Gr

Spytaj tych co byli na spotkaniu z brygadzistami

Andre
@Lolek

Chodzą słuchy że koło fortuny będzie u majstrow i każdy będzie kręcił sobie premie...kasa.wycieczka.bankrut

Vaginator

Odśnieżarki pojazd spec. Bez prawa do przekształcania..... PS strzał w kolano

Scyrk

Od zebrania AZ też minęło trochę czasu i odpowiedzi na ani jedno pytanie nie ma kpiny z ludzi co i jak i za ile ???

Minelo troche czasu od spotkania pracownikow dzialu inwestycji i remontow z majstrem Panem Rafalem i co mozna powiedziec ? Po prostu NIC !!! Zadnej poprawy w pracy o atmosferze nie ma co mowic !!! Organizacja pracy jest taka ze pracownik dzialu dir jadl sniadanie w BAGAZNIKU SIDZAC NA WIDRZE W SAMOCHODZIE Z OTWARTYMI TYLNYMI DRZWIAMI !!! RENO KANGO . WSZYSCY WIDZIELISMY ZDJECIE!!!

obiektywizta
@pracownik

Obiektywnie patrzac widac ze P. Rafaf nie radzi sobie z tymi problemami !!!

pracownik drogowy
@obiektywizta

Ja nie mam zaufania do majstra rafala !!!

Zobaczymy jak sowicie zostanie wypłacona premia roczna i czy ludzie którzy mają kwalifikacje kursy prawa jazdy dostaną większą premię czy lizusy majstra wyjdą po raz kolejny raz na tym lepiej

do przewodniczacego zwiazkow

Wiemy ze Pan to zdjecie ogladal i co Pan na to ???

Przewodniczący
@do przewodniczacego zwiazkow

Zdjęcie widziałem i proszę mi wierzyć że działam w tym temacie tak samo po spotkaniu to co zostało powiedziane na nim nie przejdzie bez echa mówcie mi takie rzeczy nawet jeśli ma to boleć, dyskusja i rozmowa. Co do premii to jest nadal a nie żadne punkty.

Donatelo

Jak tam Ukrainiec pierwszy donosiciel i lata co chwila do biura i donosi a paliwo spuszcza i non stop siedzi w pracy i co jemu wolno robić non stop a inni sobót nie mają

Antek

Zgadzam się z tym wpisem w 100% prawda

Sprawiedliwy
@Donatelo

Zwolnić nieroba sprzedawczyka i złodzieja

PRACOWNICY
@Donatelo

Potwierdzamy KAPUS I DONOSICIEL !!! TAKA JEST PRAWDA!!!

Solidarność

Należy zastrajkować inaczej nic się nie poprawi ludzie dalej będą traktowani beznadziejne bez szacunku wynagradzani jak dno społeczne,a panie z biur wielce zapracowane niczym nierobieniem nie zorientowane w tym wogole ci do nich należy będą sowicie wynagradzane i na wyposażanie biur i rozrost następnych szcztucznych stanowisk biurowych pieniążki są.STRAJK czas powiedzieć STOP WYZYSKOWI

RAZEM WSZYSCY
@Solidarność

SZANOWNY PANIE PRZEWODNICZACY ZWIAZKOW ZAWODOWYCH CZEKAMY NA PANA REAKCJE!!!

PRACOWNICY
@RAZEM WSZYSCY

PANIE PRZEWODNICZACY , PANIE SLAWKU SZANOWNY ZARZADZIE ZWIAZKOW ZAWODOWYHCH MZUK SOSNOWIEC CZEKAMY NA PANSTWA REAKCJE !!!

Firefox
@RAZEM WSZYSCY

Przewodniczący Związków Zawodowych to miękka rura , która wydziera się na zebraniu .Bo prawda go boli .

Przewodniczacy
@Firefox

(usunięte przez administratora)I nic mnie nie boli. A NSZZ działa jak należy. Trzeba było się na zebraniu odezwać i bronić kolegę a nie skulic ogon no chyba że Ty tu piszesz ????

Wiktor

Olać tą firmę niech sami sobie robią to co oni tu proponują to istna kpina

NORMALNI
@Wiktor

KOLEJNY CYRK W DZIALE INWESTYCJI I REMONTOW . WIDAC ZE ROZMOWY NIC NIE DAJA . KRYZYS W DZIALE POGLEBIA SIE CORAZ BARDZIEJ !!! JUZ NIE DA SIE TEGO NIE WIDZIEC !!!

ROZGORYCZENI
@NORMALNI

Pan Kopczynski wiedzac ocalej sytuacji nawet nie fatygowal sie przyjsc na spotkanie choc jest Dyrektorem tego dzialu !!! Teraz dopiero widzimy podejscie jakie ma do pracownika i dzialu !!!! WSTYD PANIE DYREKTORZE !!!

Wiktor
@NORMALNI

Czas wziasc masowe zwolnienia L4 niech sami sobie robią

Cyc
@ROZGORYCZENI

Większość nie chciała obecności dyrektora także po co te wywody

@Cyc

Kto nie chciał nie ośmieszaj się lizusie to jego obowiązek w stosunku do pracowników pokazał tylko jakie ma podejście do klasy robotniczej j gdzie ich ma

Cyc
@Pracownicy

Drogi miły internetowy napinaczu zamiast krzyczeć do klawiatury telefonu czy komputera powiedz to w szatnii to zrobią spotkanie z Kopczyńskim i zapytasz go o co tam chcesz przypominam że przez internet możesz skontaktować się z właścicielem czyli Prezydentem

CIEPOK

I okazało się jak zwykle ???? Wielkie dzięki i Szacunek dla tych którzy odezwali się i podjęli dyskusje.

Weronika

Najwięcej to mają do powiedzenia na szatni i za plecami

Koperek

Jutrzejszy dzień pokaże jak dużo mamy do powiedzenia. Do zobaczenia!!

Pracownicy

Proponujemy spotkanie z Dyrektorem pora poinformować co tu tak naprawdę się dzieje dość ukrywania faktów przed Dyrektorem ponieważ sytuacja jest tragiczna

Kinga

Tylko strajk może coś zmienić czas zacząć w tym kierunku dzialac

Zostaw merytoryczną opinię o Miejski Zakład Usług Komunalnych w Sosnowcu - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Miejski Zakład Usług Komunalnych w Sosnowcu?

Zobacz opinie na temat firmy Miejski Zakład Usług Komunalnych w Sosnowcu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Miejski Zakład Usług Komunalnych w Sosnowcu?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 3 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Miejski Zakład Usług Komunalnych w Sosnowcu

Miejski Zakład Usług Komunalnych w Sosnowcu