Opinie o Sapiens Software Solutions Poland w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Sapiens Software Solutions Poland. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Sapiens Software Solutions Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sapiens Software Solutions Poland w Katowice

fred

rekruterzy ciągle atakują na Linku nt. Sapiensa to ich zapytaj. Zarobki w sumie całkiem spoko, ale czy ktoś da opinie jak się pracuje?

AH
@fred

Fatalnie. Piramida niekompetencji.

Ślązak
@AH

Kolejny hejter. Zero konkretów, byle siać zamęt. Pracuje w Sapiens 2 lata i jestem zadowolony. Firma stabilna, projekty kilkuletnie, kolejny wlasnie wystartował. Programowanie w java, testy zarzadzane w hp qc lub jira zephyr. Kupili inseco od asseco by wejsc na rynek europejski. Obecnie maja kilka projektow skandynawskich, do ktorych potrzebują ludzi. Rotacja jak w kazdej firmie, zwlaszcza na Śląsku, gdzie konkurencja firm it jest duża. Firma korpo z centralą w izraelu. Pracujemy w zespolach miedzynarodowych, rozmawiamy po angielsku. Kasa - ile wynegocjujesz tyle dostaniesz. Jak jesteś świeżak po studiach i znasz dobrze angielski to na szkolenie sda warto iść by byc devem lub na qa by sie rozwinac jako tester. Ja jestem zadowolony i póki co pracy nie zmienię.

Igor

Firma prowadzi może rekrutacje? Wiecie coś o tym, jakich pracowników mogą potrzebować?

Informatyk

A czy macie moze jakiś namiar mailowy na ich rekrutera czy coś?

wuj Tom
@Informatyk

jak cos to pisz na: praca.w.it.katowice@gmail.com

Powiedzcie co się dzieje teraz w Sapiens Software Solutions Poland? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam starać się o posadę?

Toudi

Nie

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Accountant w firmie Sapiens Software Solutions Poland? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
logo firmy Wdrożeniowiec systemu ERP
INITIUS Projekty Sp. z o.o.
TM

Jak wyglądają zarobki np Testera?

frodo
@TM

Dobrze :) plasują się powyżej średniej - praca.w.it.katowice@gmail.com -zapraszam

TM
@frodo

Bardziej chodzi mi o prace w trójmieście. Generalnie biore już udział w rekrutacji ciekawi mnie czy mieszcze się w widełkach bo szczerze Gdynia to nie jest super lokalizacja i trzeba to nadrobić zarobkami.

silent

No to skoro jest szansa u nich na dwuskładnikowe wynagrodzenie, ot się wcale nie dziwię, że ich oferty pracy. Zastanawiam się jednak jaka jest u nich teraz wypłata, wiadomo? Chętnie bym się załapał bo wiedzą jak zadbać o prawidłowe zarobki teraz. Dzięki

hol
@silent

dwuskładnikowe wynagrodzenie ? gdzie? kto? co? bajki opowiada ktoś. Z wypłatą jest normalnie... Co miesiąc. Ale droga faktycznie bywa wyboista i kamienista.

M.

Nie idźcie tą drogą...

Frank

Tak, szukają. Szukają też do Katowic. Zapraszam do wysyłania CV w języku Anglielskim: praca.w.it.katowice@gmail.com

Bartek

A nie wiecie może czy szukają aktualnie programisty java w Szczecinie?

Martin

Odnośnie tego ile dostaje się na start to nie mam pojęcia. Nie byłem u nich na rozmowie. ciężko powiedzieć na pewno, gdyż to wszystko zależy od doświadczenia. Ale jeżeli mają relatywnie duże ciśnienie na ściągnięcie programistów to muszę oferować wynagrodzenie konkurencyjne.

Martin

Witam. Trochę interesowałem się ostatnio ofertą pracy jako Java developer w Szczecinie. Słyszałem, że pieniążki są całkiem całkiem ;), niemniej jednak słyszałem też, że praca tam nie należy do najprzyjemniejszych (chodzi o technologie). Obiło mi się również o uszy, że pracują tam na pulpitach zdalnych ze względu na brak odpowiednich dostępów (to mocno wpływa na komfort pracy - negatywnie). Czy to prawda? Pozdrawiam serdecznie.

Andersen
@Martin

Pracuje si (usunięte przez administratora) Preferują "swoich".Polski inżynier nie ma nic do powwiedzenia. Wyrobnictwo.

frodo

chodzi mi konkretnie o testerów w Katowicach -w jakim sensie męcząca?

BLIND

Witaj rr2. Rekrutacja cały czas trwa - mają wiele otwartych wakatów ponieważ budują zespoły więc aplikuj czym prędzej.

Bartek

:P Problem w tym, że chcę się zatrudnić w jakiejś firmie "na dłużej". W związku z tym, chciałem uzyskać jakąś odpowiedź przynajmniej na jedno z pytań przeze mnie postawionych. Nie chcę sobie czasami niepotrzebnie zawracać głowy "ślepymi uliczkami". ;) Pozdrawiam serdecznie.

Bartek

Hej, zastanawiam się czy nie złożyć aplikacji na stanowisko java developera. Czy ktoś się orientuje jaka jest dywersyfikacja projektów w tej firmie? Chodzi mi o to, czy "siedzimy" cały czas przy jednym projekcie/systemie i dokładamy do niego kolejne "haki", czy też dużo różnych projektów? Kolejna kwestia jaki jest oczekiwany poziom znajomości języka angielskiego od kandydata? B2/C1/C2? Czy są podróże służbowe do innych krajów? Jeżeli tak, to jak często i na jaki okres czasu? Praca wyłącznie stacjonarna? Czy jest możliwość pracy (np. częściowo) zdalnej? Najchętniej oczekiwałbym odpowiedzi od jakiegoś pracownika. Z góry serdeczne dzięki! ;)

Milek

Nawet strony nie mają swojej, firma trol

sce
@Milek

Oczywiście, że mają stronę: http://www.sapiens.com/

Zostaw merytoryczną opinię o Sapiens Software Solutions Poland - Katowice

• Jak się pracuje w Sapiens Software Solutions Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Sapiens Software Solutions Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sapiens Software Solutions Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sapiens Software Solutions Poland
3.1/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Adama Branickiego 13
    02-972 Katowice