Opinie o Holicon sp. z o.o. w Poznań

www.holicon.pl

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Holicon sp. z o.o. w Poznań

Nie musisz się elegancko ubierać, tam nikt na to nie patrzy. Raczej zwróć uwagę na to, żeby nie ubrać się za ciepło, bo jak działa tam klima zobaczysz sama...

też jedno ze starszych DK

nie rozumiem was ludzie. wszyscy tak narzekacie na szkolenia, koordynatorów itd., a jestem ciekaw jak sami dalibyście sobie radę na ich miejscu. ja pracuję tam już dość dług (dalej studiuję), ale na pracę nie narzekam. jeżeli jesteś dobrym konsultantem to są szanse na awans jeżeli jest zapotrzebowanie, premie też są jeżeli wywiązujesz się ze swoich obowiązków. rotacje konsultantów są owszem, bo ludziom nie zależy i najchętniej to by narzekali. rozumiem że każdy chciałby zarabiać 3 koła za nic nie robienie, ale niestety w tym kraju tak się nie da. praca nie jest najgorsza, bo nie stoi się np. za taśmą. grafik można dostosować.a jeżeli chodzi o koordynatorów to polecam zainteresować się w kwestii ich obowiązków. mają na serio dużo na głowie. samo ogarniecie ruchu już trochę wymaga a nie jest to ich jedyny obowiązek. generalnie praca jak dla studenta ok.no i atmosfera, szczególnie na TECH.

jedno ze starych DK

Tak naprawdę każdy z pracujących w Holicauscie, jest tylko numerkiem DK (czyt. Doradca Klienta). Zaczynając współpracę z ta firma NETIA TECH, było luźno, miło i wesolo. Obowiązki adekwatne do stawki godzinowej. Po roku pojawiło się AD, BZR, MI, ID IVR i masa innych skrótów. Obowiązkowo MOBILNY i inne cuda. Gorąco nie polecam. Szkoleniowcy....oprócz Rafiego, do niczego sie nie nadają. ODRADZAM....

Betty

Witam wszystkich mam takie pytanie w ten poniedziałek byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w Holicon Ostrów i babka mi powiedziała, że na bank zadzwoni do Mnie w ten sam dzień lub na drugi i powiadomi o szkoleniu do projektu Tauron , nie zadzwoniła, dopiero dziś zatelefonowała z propozycją pracy na projekcie Cyfrowego Polsatu i ze szkolenie zacznie się w poniedziałek i potrwa 5 dni, ale jeszcze przyśle mi dziś sms o której godz ma się zacząć w ten poniedziałek. Faktycznie dosalam smsa z przeprosinami i wiadomością, ze powiadomią Mnie kiedy będzie na pewno ustalane szkolenie, mam pytanie od osób, które już pracują lub pracowały w Holiconie, jak myślicie skąd taka niesłowność, czy w ogole taki projekt jak ten Tauon w ogóle istniał? Stawka godzinowa w holiconie wynosi(usunięte przez administratora), za szkolenie połowa tej stawki czyli(usunięte przez administratora) zastawia Mnie czy ukończone szkolenie gwarantuję przyjęcie? Jakich rzecz uczą na tych szkoleniach? Kto to są Kwiatkowie? Jestem studentkom więc miałabym umowę zlecenie czy ona się różni od umowy o dzieło? Pozdrawiam serdecznie!

Konsultant Telefoniczny

dwukrotnie podchodziłem do pracyw tej firmie. jeden raz w ostrowie, raz w poznaniu, rozmowy były prowadzone przez miłe Panie, otwarte, rozmowne.

zadnych zbednych pytan - zainteresowania, moje ambicje, czy studiuje, kim chce zostac w przyszlosci, a jedno z wazniejszych pytan (wtedy byly infolinie przychodzace) - czy wole infolinie przychodzaca czy wychodzaca

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych

(usunięte przez administratora) - 2011-03-21 21:41:04a wiec tak moja kariera z holiconem zaczela sie na cyforowym polsacie i bylo naprawde ok (byla sytuacja w ktorej nic nie dzialalo przez kilka dni i nikt mnie o tym fakcie nie poinformowal mimo ze dojarzajaca jestem, spotkala mnie kartka w drzwiach ze dzis nie pracujemy) w sierpniu gdy bylam na urlopie dostalam smsa ze mam sie skontaktowac z numerem i numer okazal byc do dzialu rekutacji, w ten sposob dowiedzialam sie ze cyfrowym polsacie nie mam co szukac i zaproponowano mi netie. Eh o netii to moga powstac legendy na poczatku hardcor tel za tel. Jeszcze duzo bledow sprzedazowych nikomu nie polecam tej akcji w tym okresie slyszalam ze netia kilka kar za to zaplaila uka:) .Nie bylam szkolona przez obecny sklad szkoleniowcowale obecny j(usunięte przez administratora)e sympatyzny teraz juz jest lepiej ale i tak nie polecam, chcesz byc w piekle to polecam infolinie finansowa neti;) aaa i(usunięte przez administratora) Ludzie szukajcie lepszych ofert warto

A jak jest z umową? tzn jaki jest czas wypowiedzenia? czy jeżeli rzucę robotę w połowie miesiąca to czy dostane siano za przepracowany okres? i kiedy przelewane jest siano?

jook

czy ktoś wie dlaczego forum holi nie działa? nie chce się załadować...

czary-mary

anonim - 2011-02-23 13:58:04 W Ostrowie zostało w firmie może 20 osób z 400(chyba) przyjętych, a ludzie nie chcą nic słyszeć na temat tej pracy, bo fama poszła na całe miasto. Jestem tylko ciekawa co zrobi Holicon jak wszystkich zwolnią a ludzie nie będą chcieli przyjść do tej firmy, a jeśli już przyjdą to zrezygnują z pracy po 3 godzinach???????ciekawe kto usiądzie na słuchawkach :) Co do tej informacji o ilości osób, które zostały i tego ile ich było to nie zgodze się. Pracuję w Ostrowskim CC od dnia 01,09,2011 > czyli od momentu kiedy Netia została "uruchomiona". Na chwilę obecną ze "starej" ekipy zostało jakieś 70osób a w sumie było nas ok 200. Jest straszna rotacja, jednego dnia Cie zwolnia bez zadnego slowa wytlumaczenia. Zawsze podpierają się tym, że monitoring słaby :) Ale jeśli ktoś bedzie stosował te śmieszne procedury i będzie w miarę rozgarniety w systemie to nie ma sie czego obawiać!!! ********* Sposob traktowania NAS przez KZtow jest jaki jest jednak ostatnio byla poruszona kwestia ich postawy i wszystko w miare da sie zalatwić :) Poki co od poniedzialku weszli nowi, maja szkolenia. Jedyne udogodnienie maja takie, w porownaniu z naszymi szkoleniami, że maja juz od samego poczatku odsluchy na zywo. Siedza przy konsultantach i widza jak to wyglada. Albo sie przestraszy albo zobaczy ze to nie jest az takie zle :P Jak w kazdej pracy czlowiek ma lepsze dni i gorsze wiec nie ma co psioczyc Holicon w zaden sposob nie jest praca na dluzszy czas wiec jesli ma sie siedziec w domu to juz lepiej sie codziennie stawic i przynajmniej cos z tego masz. Jednak trzeba pamietac zeby miec do tego wszystkiego duzy dystans i nie brac wszystkiego co sfrustrowani klienci mowi i tyle:P

aaaaaaaaaa

Prawda jest taka, że to co robi w tej chwili CP jest żenujące po prostu. Mnóstwo szkoleń, cała masa ludzi nowych, po to tylko by po kilku dniach zmniejszyć obsadę o połowę i pozostawić tych, którzy co dopiero przyszli i nic nie wiedzą a porozsyłać gdziekolwiek ludzi sprawdzonych, kompetentnych. Nie dziwię się, że w internecie aż roi się od negatywnych opinii na temat miernej jakości obsługi na infolinii Cyfrowego Polsatu. Firma bez jakiejkolwiek długotrwałej strategii, pomysłu... Niech robią tak dalej to CP długo nie pociągnie a na pewno nie w Poznaniu. Niedługo będzie więcej pracowników CP w Poznaniu niż konsultantów :)

anonimus

Jesli juz mamy ,mowic kto byl najlepszy z(usunięte przez administratora) z dziewczyn c(usunięte przez administratora) z chlopcow(usunięte przez administratora). Uwazam, ze ich metody byly konsekwentne. Zawsze sie dziwilem czemu oni siedza w tym(usunięte przez administratora)amiast sie karierowac. bez sciemy. wymagania mieli, nie powiem, ale byli skuteczni i holicon powinien zalowac ze stracil tak dobrych pracownikow. Powodzenia!

miro

pracowałem w holi prawie rok , do czasu gdy atmosfera pracy się nie popsuła , co do szkoleń to byłem tylko dwa dni z całego tygodnia , może zalezy to od prowadzącego , wówczas szkolenie prowadził damina i było mega dobrze , praca jeśli tak to można nazwa dla mnie strasznie nudna , premia jaką możesz uzyskac to jednym słowem żanada , liczą się tylko godziny ile wypracujesz ,(usunięte przez administratora)odpowiednia kwota za siedzenie i nic nie robienie :) nie napracujesz się ale też sie nieczego nie nauczysz , przynajmniej moim zdaniem

aa

A za co chcialbys miec placone ? Za to ze nic nie robisz i nie zaliczasz egzamu ? Przeciez one sa banalne..

gosc

mam pytanie odnosnie szkolen.. jak przejde te szkolenia a nie zdam egzaminu to nie mam placone za nie tak?? to lipa.. bo szlyszalem od kolezanki ze szkolenia caly tydzien po 8 h.. to narne to siedzenie tam ;/

asd

Miałem "przyjemność" pracować w opisywanej firmie. Przyznam że na początku, dość ciekawie. Oferują "kompletne szkolenie" (po którym i tak każdy czuje się zielony) oraz możliwość rozwoju. Co do rozwoju to faktycznie, holicon oferuje bardzo wiele. Przez cały czas organizuje nowe szkolenia, dokłada obowiązków a pensja pozostaje taka sama. Pozdrawiam

ab

^^^^^^ Drogi Anonimie Zauważ tylko, że tak wielka firma jak Netia ma conajmniej kilku partnerów zewnętrznych ( jeżeli nie kilkanaście ) Holicon przede wszystkim zapewnia Netii obsługę połączeń przychodzących, a próba dosprzedaży jest tylko dodatkiem koniecznym do rozmowy prowadzącej do rozwiązania problemu klienta. Istnieją infolinie nastawione tylko i wyłącznie na sprzedaż produktów Netii i przypuszczam że właśnie taki typ call center wygrał ten konkurs. Pozdrawiam

Firma, zeby sie czegos nauczyc jest ok. Wszystko zależy na jakim sie pracuje projekcie i kto jest kogo koordynatorem. Praca w sumie ok na początek.

Cześć

Pytanko. Kiedy się zaczynają szkolenia do Cyfrowego Polsatu??

NATASZA - 2011-02-06 13:36:13 Mam pytanie, jak wygląda sprawa płatności za szkolenia ? Za szkolenie płacą połowe stawki i wypłacają jeśli po szkoleniu przepracuje się 40 godzin. Kwotę za szkolenie doliczają do najbliższej wypłaty

NATASZA

Mam pytanie, jak wygląda sprawa płatności za szkolenia ?

Zostaw merytoryczną opinię o Holicon sp. z o.o. - Poznań

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Holicon sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Holicon sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Holicon sp. z o.o.