Opinie o Holicon sp. z o.o. w Poznań

www.holicon.pl

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Holicon sp. z o.o. w Poznań

jaaa :P

Kto zaczyna 21.06 szkolenie? :D

studentka

Z kolezanka wyzej sie minelysmy :) A kto zaczyna szkolenie na CP w Ostrowie?:) Bo kolezanka z Poznania:)

anonimowa

Widzę, że dużo niepochlebnych opinii. W zeszłym roku tam pracowałam i szczerze powiem, że NIE JEST AŻ TAK ŹLE, jak ludzie mówią. Fakt taki, że szkolenia ciężkie i nudne, trudno zdać test (ja zdałam za drugim podejściem, ale tylko dzięki podpowiedziom C(usunięte przez administratora)jednego ze szkoleniowców;D). W zeszłym roku byłam na Cyfrowym Polsacie - w tym też idę - w poniedziałek mam szkolenie. Co do samej pracy na słuchawkach - wspominam ją MIŁO, inaczej bym nie wracała. Było kilka mankamentów. Zacznę od pozytywów: - zarąbiści ludzie, - przyjaźnie, można rzec, że na całe życie! - Jest tam wiele studentów, którzy pamiętali, jak zaczynali, więc chętnie służą pomocą - nawet nie trzeba iść do koordynatorów. - Bardzo miła atmosfera, wszyscy sobie wzajemnie pomagają. - Koordynatorzy (usunięte przez administratora)więc nie ma dużego problemu. Mam nadzieję, że w tym roku też będzie taka ekipa. - Premie są, jeżeli masz dosprzedaż, albo mówisz na końcu rozmowy o jakiś promocjach - że mozna skorzystać z VOD lub internetu. Ja dostałam premię - wcale nie było ciężko. - Wydaje się,(usunięte przez administratora) mało, ale ja pracowałam codziennie i wcale nie na przymusie; zarobiłam (usunięte przez administratora)plus zwrot podatku (usunięte przez administratora) półtora miesiąca. -(usunięte przez administratora)

Ja zaczynam :) znajomi z liceum się dostali i chwalą sobie atmosferę. Podobno wszyscy są pomocni, więc ja się nie stresuję :) A to będzie pierwsza praca! o ile się uda...

Konsultant Telefoniczny

dwukrotnie podchodziłem do pracyw tej firmie. jeden raz w ostrowie, raz w poznaniu, rozmowy były prowadzone przez miłe Panie, otwarte, rozmowne.

zadnych zbednych pytan - zainteresowania, moje ambicje, czy studiuje, kim chce zostac w przyszlosci, a jedno z wazniejszych pytan (wtedy byly infolinie przychodzace) - czy wole infolinie przychodzaca czy wychodzaca

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz
Dextron Personeel B.V.
logo firmy Specjalista ds.sprzedaży
Poznań
Loewe & Partner Sp. z o.o.
studentka

Kto jeszcze zaczyna szkolenie z Cyfrowego Polsatu w poniedziałek?:)

yy

Nie, nie trzeba, ja dzisiaj miałem iść, zostałem przyjęty na szkolenie ale zrezygnowałem bo ponoć straszna lipa jest.

ponawiam pytanie o godziny :) czy za szkolenie trzeba płacic, jesli sie nie wypracuje odpowiedniej liczby godzin?

studentka

Acha dzieki:) A czy mozna pracowac w m-cu okolo 160/180 h lub wiecej?Chcialabym zarobic na wakacje..:)

ala

studentka, myślę, że będą jeszcze miejsca, cały czas odbywają się rozmowy kwalifikacyjne i przyjęcia

studentka

A wiecie ile osob potrzebuja na chwile obecna do Ostrowa na CP? Beda jakies wolne miejsca od lipca jeszcze?

ACD 340 sekund monitoring 4.3 z 3-4 rozmów w miesiącu umowy 15 wmisiącu i nie ma zmiłuj. SL popierwszym sygnale z infolinii przychodzacej zaczyna się sprzedażówka Pracowałem tam 1 rok i odeszłem do innej firmy. trudno wybić się na przerwę. nie polecam (usunięte przez administratora) plusem jest jedynie fakt że można spotkać tam nie samowitych ludzi:):):)

nie?

Wiecie może czy coś zmieniło się w tej firmie ( Poznań) ostatnio? W poniedziałek mam szkolenie i zbytnio nie wiem czy nie zrezygnować, ponoć słyszałem że się koordynatorzy zmienili.

a jak się pracuje w ostrowie na cp?

dekiel nr 5

Bo Koordynatorzy Cyfrowego Polsatu zza Buga przybyli tutaj po co? Każdy co innego mówi, nic nie nauczą Was na tym szkoleniu, odradzam.. Gonić się tu przyjechali !!

Hej mam do Was pytanie. Od poniedziałku zaczynam szkolenie na sprzedażówkę Netii. Czy to szkolenie też kończy się jakiś testem? Jeśli tak to czego można się w nim spodziewać? A no i jeszcze jedno pytanko czy sprzedaż Netii to dobra akcja? Jest jakaś inna, na której jest lepiej? (czyt. łatwiej) Pozdrawiam i czekam na Wasze opinie :)

studentka

Ale chyba jak sie 2 tygodnie na szkoleniu przesiedzi i nie bedzie na nim spalo to sie test zda? BO przeciez jak kogos potrzebuja to beda brac do pracy a nie uwalac..? I mowicie ze w rozmowach przydatne sa te skrypty tak?

zumo

ukończenie szkolenia nie gwarantuje przyjęcia , gwarantuje to natomiast test , który do łatwych nie należy. najprawdopodobniej nie oddzwonili do ciebie ponieważ nie maja kompletu chętnych . a aby mieć zwrócone za szkolenie jakiekolwiek pieniądze musisz przepracować 100 godzin w tym co najmniej 3 dni weekendowe w m-cu.

studentka

A ja mam pytanie o szkolenie czy mozna miec inna godzine niz 9? Na przyklad 12 lub pozniej?

młoda

A wiecie może czy można opuścić jedno szkolenie ??

mniej więcej wiem jak tam jest od pewnych osób, które były z tej pracy zadowolone. Ja mogę się podjąć każdej pracy bo pracowałam w gorszych warunkach więc nie będzie mi to absolutnie przeszkadzało, że nie ma klimy..

Zostaw merytoryczną opinię o Holicon sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Holicon sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Holicon sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Holicon sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Holicon sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Holicon sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Holicon sp. z o.o.