Opinie o Kwangduck Poland Sp. z o.o. w Tarnowskie Góry

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Kwangduck Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Kwangduck Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kwangduck Poland Sp. z o.o. w Tarnowskie Góry

Wziąłem los w swoje ręce!

Widzę że moja była firma dalej trzymię "standardy" jakości i traktowania tych którzy na nich tyrają! Szczęśliwie nie zabawiłem tam aż tak długo jak co poniektórzy i to była świetna decyzja. To co pisze Pan Oburzony Racjonalista ma 100% pokrycia w prawdzie. Dzisiaj roboty jest więcej niż rąk do pracy, sam sie o tym przekonałem a jak firma chce sie rozwijać to i pracowników szanować potrafi.(usunięte przez administratora). Na szczęście już tu nie pracuje i mam teraz znacznie lepiej płatną robotę, tylko trzeba było się odważyć zwolnić i poszukać jakiejś lepszej roboty bo tu tylko tacy co lubią wegetować zostają. Niektórzy to nawet lubią, bo można się non stop nad sobą użalać i wszystkim dookoła gadać jak to mu źle, zamiast wziąść sie do zmiany swojego marnego KD losu. O poziomie wypłat w tej firmie można napisać tylko tyle - za dużo aby zdechnąć od razu, a za mało aby móc na dłuższą metę w ogóle przeżyć! Wyzysk doprowadzony do perfekcji!!! Iście koreańskiej!!! PS: Kwangłajdak - podoba mi się! Trza przyznać że pasuje do nich jak ulał! :-)

Ex pracownik

Nie wiem dlaczego nikt z gory z takimi pracownikami jak ona nic nie robi. Wszyscy zgłaszali problem...musi się to dac jakoś rozwiązać, nie może być tak ze jedna osoba rozwala cała firmę

Ooooo

Nie ma co narzekać, jeżeli swoje obowiązki sie spełnia, to nikt do nikogo pretensji nie ma :) do pracy przychodzi sie PRACOWAĆ Kochani!

Iza

W dobrej firmie tylko dobrzy się utrzymają

pan halowy
@Iza

Bo to DOBRA firma!!!!!!!!!!!!!!!! A w dobrej firmie tylko dobrzy pracownicy pracują!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

do ex pracownic i pracowników

Drażni mnie to podejście że mieliście super pracę i super wypłatę a wy tylko narzekacie. Ciekawe kto i gdzie was zatrudni po takich narzekaniach i fochach.

Zniesmaczony

Jak można obrażać wszytkich pracowników i mieszkańców Strzybnicy ?! Jakieś kompleksy się odzywają czy co? Najlepiej zwyzywac jak coś się nie podoba....co do wyzwania dziewczyn od wieśniar itp....czyżby któraś dała Ci kosza?

Aktualny pracownik

Jak myślicie , że skłócicie obecnych pracowników z firmą to powodzenia . Słaby cios

@Aktualny pracownik

Aleś ty durny. To komentarz do ex pracowników którzy piszą kłamliwe komentarze. Piszą je ci którzy wylecieli. Nikt się nie zwolnił. Wylecieli i teraz się mszczą.

Aktualny pracownik
@do ex pracownic i pracowników

Durny jest cały komentarz , bo piszesz raz w czasie przeszłym oraz teraźniejszym Poza tym te obrażanie tam w ogóle nie jest na miejscu , więcej szacunku nawet do pracowników których nie ma już od dawna Sami zasłużyli na to co dostali . Porządna firma , porządni ludzie a te komentarze z palca wzięte , ponieważ żyją czasem gdy sami sobie stworzyli taką atmosferę i wszystkich wokół obwinić , lecz nie siebie . Tak najłatwiej !

Obecny pracownik
@do ex pracownic i pracowników

No chyba nie tylko do ex pracownic i pracowników...spójrz jeszcze raz na to co napisałeś...obraziłeś dziewczyny i chłopaków z hali czyli również obecnych pracowników. Następnym razem jak będziesz chciał napisać jakiś komentarz zastanów się lepiej 3 razy nad treścią, bo można go jak widać źle zrozumieć

@Obecny pracownik

Dokładnie. Napisał: "jak wyjda takie wieśniary jak te pracujące w Kwangduck" czyli nie miał na myśli ex pracownic. Ah szkoda słów, ja rozumiem wzburzenie jak coś komuś nie odpowiada ale żeby obrażać innych ludzi...żenada..

KtośTam

Jako były pracownik gdy mam doła lubię tu zaglądać i czytać te sraty taty. Ale mam ubaw. Haha.

m.
@KtośTam

Porażka. Nie polecam. Wyzysk. Najgorsze jest to ze te wszystkie opinie to prawda...

@m.

Tak wyzysk bo wypłata jest za pracę. Przecież powinno się dostawać wypłatę bez pracy, prawda?

to prawda że niektórych niezauwaza

...

Dużym brakiem w głowie okazałeś/aś się Ty aktualny pracowniku za brak szacunku do ludzi pracujących w firmie .

X
@...

Jest duza roznica pomiedzy brakiem szacunku a prawda, ktorej ktos nie potrafi przyjąć.

Dobra rada :)
@X

Jeżeli to prawda i ktoś ja ma przyjac, to niech ten co to pisze zwyczajnie wypowie te słowa na głos, bo kto uwierzy jakiemuś kretynowi który wylewa żale za swoje nieudane życie w Internecie?

Zgadzam się
@Dobra rada :)

Jakoś nie ma skarg wśród obecnych pracowników . Kto może takie rzeczy wypisywać ? Tylko ktoś kto został zwolniony.

:D

Hahahaha co to za psychol pisal wyzej hahahaha ? :) ktos z problemami zoladkowymi ?? Hahahahaha

pruk pruk
@:D

Dziękuję za troskę. Ciesze się dobrym zdrowiem, ale jak pancie piszą komentarze i wychwalają Kwakwaduck to nie da się wytrzymać!!!!

Polecam
@pruk pruk

Polecam odwiedzić poradnię zdrowia psychicznego

Dobra rada
@Zgadzam się

Albo sam się zwolnił? :)

$$$

Skoro tak ich później obsmarowujesz na goworku, to chyba wiedzą co robią Ci okrutni pracodawcy ! Po co im ktoś taki, który tylko narzeka, nic nie robi i jeszcze chce za to więcej kasy ?

??
@$$$

A skąd wiesz, że nic nie robi i chce więcej kasy ?

Odwiedzający

Jacy Wy jesteście odważni na tym goworku. Jak coś do kogoś macie to zwyczajnie powiedzcie to prosto w twarz... chyba że boicie się ze Was zwolnią. Sądząc po wpisach to raczej macie gdzieś ta pracę więc czego się boicie ? Zasmiecacie tylko stronę gdzie powinny być informacje dotyczące warunków pracy, a nie wyzwiska. Ja chcąc się dowiedzieć jak jest w tej firmie muszę przewijac śmieciowe posty jakiś "dziwnych ludzi".

pruk pruk
@Odwiedzający

Myślisz, że tak można powiedzieć prosto w twarz co się myśli o kimś? To się to skończy wielkim skandalem. Nie dość że druga osoba zrobi z tego wielkie HALO to oczywiście od razu będzie się zwolnionym. Chyba nie znasz realiów i myślisz, że w pracy można niby przełożonym jak z kolegą na piwie powiedzieć co ci się nie podoba jak robi i jak traktuje ludzi. Zejdź na ziemię i obudź się. W pracy liczy się tylko jedno- lizanie dupska przełożonym!!! Wtedy będziesz u koryta, będziesz poważany i szanowany (sic!).

X

Zgodnie z prawem pracy, pracodawca nie mamoże prawa potracac nic znie wyplaty, tylko z premii

...

Zastanawiam się nad jednym. Jeśli jest tak źle może po prostu zmienić pracę Przecież nikt do pracy w KD nie zmusza

fuj

Te zwolnienia to chyba z (usunięte przez administratora) za przeproszeniem. Za to że sie uczciwie zapieprzało. A te szychty jak ktoś chwali to chyba ma fioła bo po 12 godz dzień i potem szychta 12 noc to ten wolny dzień sie przesypia i nie ma nic z dnia ani z życia. Jak sie wraca po 12 godz to juz późny wieczór. A po nocy to ten wolny dzień się przesypia. Te koreańce to tylko ŹLE nam zrobili ze prawie w Strzybnicy ten shit tu otwarli.

Dragon2

Uciekać! I nie zaglądać!!

Nie polecam !!! Wyzysk i wieczne zwolnienia z pracy !!! nic pewnego

Domagajacy sie prawdy

To dlaczego na hali pracuje ciągle tak mało osób skoro tyle tych CV dostajecie? Chyba żeście sie przeliczyli co do ludzi! Myśleliście że za grosze wam bedą robić i bedą zadowoleni, ale to juz nie te czasy że ludzie brali co popadło i się cieszyli że w ogóle robotę mają. Dziś jest rynek pracownika który może sobie wybierać w robotach, bo tych jest więcej niż pracowników! Chcielibyście zbudować drugą hale, jednak kto wam tam przyjdzie robić jak nawet do istniejącej już hali nikt się nie garnie? Wiele firm w TG oferuje znacznie lepsze zarobki niż wy! Myślę że to przez tak pazerne firmy jak Kwangduck wielu ludzi wyjechało z Polski, bo jak wyżyć i się rozwinąć za najniższą krajową? Te pieniądze to istna wegetacja! Za mało aby żyć, za dużo aby umrzeć!!!

do przyszłych pracowników

Mieszkańcy leśnej i biednej Strzybnicy i bezrobotnych i bez przyszłości Tarnowskich Gór powinni być szczęśliwi i wdzięczni, że właśnie tutaj została otwarta firma Kwangduck. Firma daje pracę mieszkańcom, którzy bez Kwangduck siedzieliby w domu albo w lesie przy piwie. To jedyny tutaj zakład pracy który dobrze płaci i daje pracownikom GRATIS pyszny i świeży obiad. Najłatwiej siąść i narzekać bo każdy chce zdobyć majątek bez pracy. To udaje się nielicznym, więc może by tak zakasać rękawy i przyjść do Kwangduck do pracy. Dzięki temu miasto nie będzie już świecić biedą swoich mieszkańców. CV dostajemy tysiące w każdym tygodniu i to najlepiej świadczy o tym jaką pożądaną firmą jest Kwangduck.

Oburzony
@do przyszłych pracowników

Tyle CV, a ludzi na hali jakoś nie przybywa. Gdyby nie Kwangduck to byśmy siedzieli przy piwie? Dobrze wiedzieć jaką opinie ma pracodawca o swoich pracownikach i ogolnie o mieszkańcach Strzybnicy. Wątpię, żeby ktokolwiek czytając ten komentarz chciał przyjść do tej firmy, więc to moim zdaniem jest strzał w kolano.

popieram
@do przyszłych pracowników

Niestety to prawda bo odkąd właściwie są bankrutami i nie ma przyjęć w Fazos, Faser, Zamet, Tagor to Tarn Góry to miasto bez przyszłości. Jedyna firma jaka została otwarta i gdzie od czasu do czasu kogoś szukają do pracy to Kwangduck. Oprócz K. nic tu nie ma i zaczyna być widać że wiele mieszkańców jak w serialu RANCZO najchętniej by siedziało na ławeczce z jakimś taniuchnym trunkiem w parku przy Biedronce. Dzięki takiej firmie jak K. jest szansa, że nasza dzielnica odbije się od dna. Cieszmy się, że powstał tu biznes i że dają pracę.

do oburzonego
@Oburzony

Kto chce pracować blisko domu, mieć ciepły posiłek i zarabiać pieniądze wysyla CV. I będzie szczęśliwy jak się dostanie do K. i będzie mieć w tyłku Twój komentarz jak zobaczy stan konta po przepracowanym miesiącu.

brak słów
@do oburzonego

Pieniądze to nie wszystko...trzeba jeszcze mieć szacunek do pracowników.

@Oburzony

Popieram Twój komentarz. Wygląda to tak, że bez Kwangducka byśmy tu byli pijanymi zerami.Co za chamstwo i tupet!!!!!A prawda jest taka,że Kwangduck NIC nie zmienił w życiu i społeczności naszej porządnej Strzybnicy!!!!!!Ta mała garstka pracowników za te niskie pieniądze nie robi różnicy w naszej dzielnicy! Nikt glośno nie chwali się i nie uważa tego za sukces czy powód do dumy, że pracuje w Kwangduck za najniższą krajową!!!!!!

Logika
@popieram

Sory, ale jeżeli ktoś jest taki, że tylko siedzi pod sklepem i pije "taniuchne trunki" to nie przyjdzie do żadnej pracy nawet jak mu pod domem wybudują największą firmę na Śląsku... A opinie tutaj piszą ludzie którzy w tej firmie pracują lub pracowali.. I nie wszyscy biedni ludzie piją na umór.. Jeżeli ktoś musi wyżywić rodzinę to pracował i przed otwarciem Kawngduck'a... To nie jest jedyna firma w Tarnowskich Górach

@brak słów

Popieram!!!! Gdyby jeszcze Kwangduck płacił średnią krajową to można by przymknąć oko bo pieniądze byłyby dobre.Na szczęście nie wszyscy mogą być właścicielami albo szefami. Wielu z nich to prostacy, którzy próbują stać się ważnymi i mszczą się na pracownikach za swoje porażki i nieudane życie!!!!!! Uważajcie, żebyście niedługo nie wylądowali na bruku. Szacunek do pracowników to podstawa!!!!!!!!!!!

@Logika

Ależ rzeczowy komentarz! Gratuluję bo myślę tak samo!

Domagajacy się prawdy

Zaciekawiony

Niech ktoś kto tam pracuje napisze jak teraz jest w Kwangduck? Jak sie tam pracuje? Jaka jest robota na produkcji czy na magazynie? Jacy są ludzie i atmosfera w robocie? Jakie wynagrodzenie dają na poszczególne stanowiska? Na ile zmian leci produkcja i magazyn? Czy praca jest szczególnie trudna, skomplikowana bądź pracuje się w złych dla zdrowia warunkach? I czy waszym zdaniem warto się tam przyjąć? Pytam bo mam tam blisko ale chciałbym wiedzieć czy w ogóle warto tam składać CV?

Grzes

Kwangduck ma jako plus to że jest praca od 6 do 18 i następnego dnia od 18 do 6 godziny. A nastepny dzień jest wolny. Taki wolny dzień w tygodniu czesto się przyda. Owszem po 12 godz pracy jest sie lekko przymulonym ale ta radość że następny dzień wolny to jest radość. Jeszcze by super było jakby trochę te nocki czy szychty niedzielne lepiej opłacali.

Tom

Szkoda że firma nie spelniła nadzieji mieszkańców i nie ma tam wiecej pracowników. Ino dziwne że tyle cv dostają a w hali pustki. Takie liche osoby te cv wysyłają czy co? Może madrzy i nie chcą za grosze pracować.

Zostaw merytoryczną opinię o Kwangduck Poland Sp. z o.o. - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w Kwangduck Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kwangduck Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kwangduck Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kwangduck Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kwangduck Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kwangduck Poland Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 45 ocen.
  • Ks. Prałata Edwarda Płonki 2
    42-680 Tarnowskie Góry
  • NIP: 6452544196 KRS: 0000571991

Kwangduck Poland Sp. z o.o.