Opinie o Sedulus Sp. z o.o. w Opole

Agencja Pracy Tymczasowej Sedulus Sp. z o.o wpisana na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 12563, poszukuje dla swojego Klienta, kandydatów na stanowisko:

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sedulus Sp. z o.o. w Opole

Patrycja

@przemyslenie forum jest miedzy innymi od tego, aby wyrażać wszelkie opinie - i te pozytywne, i te negatywne. Każda jest równie ważna. A jak Ty osobiście oceniasz prace dla Sedulus?

przemyślenie

Już niejednokrotnie miałem wrażenie , że wiele osób pisze swoje opinie negatywne pod wpływem lub będąc inspirowanymi przez kogoś. Uważam, że jak się coś złego dzieje to dzwonimy do firmy a nie biadolimy na forum Po co to? Sedulus to profesjonalna agencja i dobrze się z nimi pracuje

Jasiek

Chciałbym skorzystać z pośrednictwa tej agencji, gdyż słyszałem o nich dobre opinie. Czy mógłby ktoś podpowiedzieć coś świeżo zainteresowanemu pracą generalnie w Niemczech? Taki znam język w miarę dobrze.

Kolo

Widzę, że Sedulus ma całkiem pokaźną listę nowych ofert! Czy są rejony w których ta sama praca jest lepiej płatna?

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Sedulus Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Електрик сонячних панелей → Від 27 zł/нетто?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
Nemezis

Witam powiem po krótce a więc t jeśli chodzi o pracę w BMW Dingolfing Sedolus wysyła tam ludzi ale nie wiadomo na jaką kwaterę trafić można ją z kumplem trafiłem na syf i melinę naszczęście udało się załatwić co innego al dzięki Beotronic no właśnie o to haczyk nie jedziecie pracować do BMW przez Sedulus tylko przez Beotronic niemieckiego pośrednika który nic nie załatwia ubezpieczenie ,klasę podatkową, meldunek trzeba wszystko samemu załatwić jak ma się auto jak nie to jest lipa bo zazwyczaj kwatery są na wioskach my trafiliśmy na fajną dzięki biurze Boetronic załatwienie wszystkiego zajmuje trochę czasu i cierpliwości i trzeba się liczyć z nie typowymi wydatkami typu kaucja zwrotna za pokój opłaty za tv internet no i w niektórych kwaterach nawet za skorzystanie z pralki trzeba płacić niestety i pozatym nie wieżecie w to że pojedziecie na konkretne stanowisko pracy tam gdzie jest zapotrzebowanie tam was dają przykładowo ja miałem być na kontroli końcowej aut a jestem na dziale gdzie robi się silniki a kumplem inżynier na układanie kabli w autach także gdzie brak ludzi tam dają. Jedyne co jest ok to zarobki a za pokój trzeba liczyć od 250 euro do 350 euro pozdrawiam ????

@Nemezis

Witam serdecznie Panie Nemezis, dziękujemy za komentarz. To co Pan napisał nie jest żaden haczyk, nasza firma zajmuje się wyłącznie rekrutacja kandydatów dla niemieckich firm (nigdy nie zatrudnialiśmy pracowników u siebie). Wszędzie mamy informacje ze zatrudnienie jest zawsze u niemieckiego pracodawcy. Co do mieszkania wystarczy zgłaszać do nas lub do firmy na miejscu ze mieszkanie nie spełnia warunków i wtedy można szybko załatwić sprawę. Co do spraw urzędowych jedyne co trzeba załatwić samemu to zameldować się (Meldebescheinigung), Steuer ID oraz formularze z ubezpieczenia przychodzą poczta (musi oczywiście być nazwisko na skrzynce). Jesteśmy po to żeby doradzić i pomoc! W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z naszymi biurami!

Patrycja

@Pajączek nie jest to żaden argument. Ludzie wchodzą tutaj po konkretne informacje dotyczące warunków pracy, rekrutacji, itp., spekulacje nikomu tutaj nie pomagają. Najlepiej zapytać aktualnych pracowników jakie mają zdanie to najpewniejsze źródło informacji.

Pajączek

Słyszałam dobre opinie o agencji ale widzę po forum, że tak jest. Często jak ludzie są niezadowoleni to dużo piszą a tu nie ma prawie wcale wpisów, czyli można pracować z nimi.

Czy jedzie ktoś w najblizszym czasie, bądź pracował w fabryce karmy dla zwierząt?

Sonia

Czy Sedulus posiada w swojej ofercie prace dla kobiet? Bardzo jestem zainteresowana pracą najlepiej okręg Bawarii.

Pragmatyk

@Rafał Może nie dopytałeś o wszystkie szczegóły przed wyjazdem?

Witam zainteresowała mnie ta firma czy mozna o jakąś opinie na maila ewaand350@wp.pl o nich jakie zarobki ,jak z mieszkaniem itd .

Pragmatyk

Świetnie mi się pracowało dzięki Sedulus-owi. Postanowiłem napisać opinię po lekturze niektórych wpisów

Lubimyj

Pracowałem z firmą Sedulus i nie miałem problemów, choć zawsze może coś się wydarzyć. Ale widzę, że firma reaguje natychmiast.

Polak

Sedulus to agencja pracy wyspecjalizowana w pozyskiwaniu profesjonalistów w branżach specjalistycznych, gdzie jest duże zapotrzebowanie. Dzięki nim mam fantastyczna pracę i zawsze będę im wdzięczny za to.

Darek

Interesuje mnie oferta dla mobilnego montera opon, może ktoś ma wiedzę czy to jest jeszcze aktualne? Pracowałem już za pośrednictwem tej agencji i byłem zadowolony, wszystko zorganizowane tak jak powinno byc.

Darek

A czy bez znajomosci jezyka jest jakas szansa dostania pracy?

Patrycja

Deroker i jak przedstawiają się warunki?

Deroker
@Patrycja

Warunki pracy,płacy oraz mieszkaniowe na bardzo dobrym poziomie.. Mam pokój dwuosobowy z łazienką co prawda wspólna kuchnia ale w firmie codziennie można zjeść smaczny i obfity posiłek za ok 3 Euro więc zostają śniadania i kolacje. Praca na produkcji jest cicha i spokojna bez nacisków na tempo.. Bardo ważna znajomość języka i zagadnień mechaniki.. Choć pracę są powtarzalne i szybko można się nauczyć ich zakresu.. Język z kolei ważny bo czasem przydatne są instrukcje ale przede wszystkim dlatego, że ludzie tutaj lubią pogadać ;) Bawarczycy są specyficzni i na ogół b. sympatyczni.. Skład załogi to 85 -90 % bawarczykow, kilku Węgrów, dosyć dużo Czechów b mało Polaków i jeszcze mniej "pozostałych" więc atmosfera pracy bardzo fajna. Polecam pod każdym względem prace tutaj podobnie jak pośrednictwo firmy Sedulus.pl. Pozdrawiam Deroker

Deroker
@Patrycja

Patrycja

Dżony, z warunków w miejscu pracy również również byłeś zadowolony?

Anton

Słyszałem wcześniej dobre opinie o firmie i miałem zamiar złożyć cv. Po przeczytaniu wpisów widzę, że Sedulus jest profesjonalistą i jak organizuje coś to robi na medal. To jest ważne przy wysyłaniu ludzi za granicę.

Zostaw merytoryczną opinię o Sedulus Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Sedulus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sedulus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 302.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sedulus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 146, z czego 126 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sedulus Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sedulus Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sedulus Sp. z o.o.

Sedulus Sp. z o.o.