opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Asseta

Profil oficjalny - płatna współpraca

3/5

Na podstawie 293 ocen
Opinie(217)
Dodaj opinię

Opinie(217)

Dodaj opinię
Logo
  • O nas
  • .
  • Misja i wizja
  • .
  • Nasze wartości
  • .
  • Usługi
  • .
  • Kontakt

O nas

Misja i wizja

Nasze wartości

Usługi

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Jelenia Góra
  • Legnica
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Wrocław - Asseta S.A.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o Asseta S.A.

Opinie

Opinie o Asseta Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Asseta S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Adam

    17.11.2016 09:47

    Inne

    Powiem tak. Pracowałem tam kilka dni. Można to nazwać krótko... CHAOS... Muzyka napie*dala na full, ludzi wyzywają się od (usunięte przez administratora) br /> Podstawa 3000tys brutto.... A co chwile menadżer rozmawia o milionach które możecie tam zarobić.. A prawda jest taka, że jak nie spełnisz minimum to raz dwa wylecisz... Dostajesz tableta ze stroną panoramafirm.pl i dzwonisz po ludziach proponując im inwestycje... Totalna masakra w tej firmie. NIE POLECAM!!!
    ReviewUserIcon
    Mati

    15.11.2016 20:40

    Inne

    Jutro ide na spotkanie. To w końcu jest tam źle czy dobrze?
    ReviewUserIcon
    bezimienna

    10.11.2016 22:12

    Inne

    pracowałam w tej firmie 4 dni i zrezygnowałam bo nie lubię rozmawiać z obcymi ludźmi przez telefon kilka spostrzeżeń - jeśli lubicie wyzwania to możecie iść do Asset Invest, bo wyzwaniem największym jest pokonać samego siebie, ja nie umiałam managerowie awansowali (przynajmniej tak mówią) bo zrobili wystarczający wynik i w sumie to może tak być, bo niektórzy rzeczywiście mają coś mądrego do powiedzenia, a inni tylko krzyczą i mówią żeby "na pier da lać" ja nie lubię dzwonić do ludzi, ale jestem obiektywna i jak czytałam te opinie to się zastanawiałam czy jest sens tam iść - więc powiem tak - da się zarobić bardzo dużo w tej firmie, ale trzeba zmienić swoją osobowość ta praca jest jednocześnie najlepsza i najgorsza, bo ludzie tam są pełni życia i energii, ale wymagają bardzo dużo na wczorajszym meetingu, manager kazał jednej dziewczynie wstać i powiedzieć jaki ma sukces i ona zarobiła na mieszkanie w warszawie w ciągu jednego roku w tej pracy, za 300 tys. - ja osobiście w to wierzę bo ta kobieta nie jest głupią nastolatką ale matką dwójki dzieci i żoną i jest super jeśli czytacie że tu jest mobbing - jest mobbing, jest krzyk, jest wszystko co jest złe ze strony pracodawcy ale jeśli chcecie zarobić duże pieniądze a lubicie rozmawiać przez telefon to idźcie do nich, bo poza tym że są chciwi, to umieją rozmawiać z ludźmi i zarabiają - na potwierdzenie moich słów - każdy manager (facet) nosi garnitur i koszulę ze spinkami szytymi na miarę Na zakończenie - nie jestem żadnym pracownikiem tej firmy, ale nienawidzę gdy ktoś oczernia firmę bezpodstawnie. Negatywy: krzyk, hałas, chciwość, w pewnym sensie mobbing Pozytywy: duże pieniądze jest to najdziwniejsza firma w której pracowałam, a doświadczenie mam spore praca przez telefon nie jest dla mnie, ale jeśli dla kogoś to nie problem to nich spróbuje swojej szansy, a jeśli trafi na dobrego managera to będzie zarabiał duże pieniądze
    ReviewUserIcon
    Piotr

    08.11.2016 23:27

    Inne

    Witam , jeśli mam być szczery to naprawdę taka tragedia, że to mi się nawet w głowie nie mieściło, zero umiejętności a to jest firma która się zajmuje "inwestycjami", prezesem jest Czech który z zachowania sugeruje to że jest naprawdę prawdziwym krętaczem i jedynie co to w tym ma umiejętności, zatrudniają samych ludzi którzy nie mają nawet pojęcia na ten temat tylko mają wmawiane co mówić "klientowi" a sami sobie sprawdźcie ze co jakiś czas zmienia się nazwa firmy, ludzie są naiwni , rzecz jasna że pieniądze są bardzo ważne ale dawać się ogłupiać to już jest naprawdę dramat, ciekawe czemu prezes nie prowadzi firmy w swoim kraju ? powodzenia życzę .
    ReviewUserIcon
    Abri

    08.11.2016 16:50

    Inne

    Ja bym nie radził tak się przejmować wszystkimi złymi opiniami. W internecie można napisać wszystko a jak jest trzeba samemu sprawdzić.
    ReviewUserIcon
    Muflonik

    08.11.2016 14:54

    Inne

    Rozmowa kwalifikacyjna opierała się na mechanicznym przekazaniu informacji o obowiązkach na danym stanowisku. Brak znajomości CV, brak pytań o doświadczenie kandydata bo z założenia wszystkiego nauczą. Nadmienię, że 10 lat doświadczenia w tej dziedzinie zostało kompletnie zignorowane. Kompletny brak profesjonalizmu i ponoć Pani nie wiedzą dlaczego ludzie umawiają się na rozmowy i nie przychodzą. No ręce mi opadły.
    ReviewUserIcon
    ciekawa

    07.11.2016 23:39

    Inne

    mnie zaprosili na rozmowe,poszlam,pozniej kazali mi zalozyc stroj:spodniczka,bluzka lub sukienka,bo trzeba sie ubierac tam biznesowo.nie wiem czy to prawda.
    ReviewUserIcon
    sara

    08.11.2016 10:06

    Inne

    Spodnie też mogą być. Wszędzie gdzie są spotkania z klientem ludzie ubierają się elegancko, to nic nadzwyczajnego.
    ReviewUserIcon
    Była_(nie)asystentka_managera

    26.12.2016 07:08

    Inne

    Tyle, że tam nie ma rozmów z klientem face to face tylko wszystko przez telefon, no chyba, że klient sam zaproponuje i jest z okolic to wtedy idzie manager nie pracownik.
    ReviewUserIcon
    Mati

    04.11.2016 18:31

    Inne

    Tak, to prawda, są śmieszni... te ich meetingi na które jak się spoznisz to musisz czekać aż skończy , dopiero do swojego stanowiska mozesz podejść hahaha. Zgodzę się z Wami, to co tam się dzieje, tego się nie da opisać, to trzeba przeżyć albo lepiej nie przeżywać bo traktują Cię jak śmiecia, jak gowniarza którym można pomiatac. Młode osoby, których to jest pierwsza praca może myślą że tak już jest w pracy , ale nie - to co tam się dzieje to jest mobbing, bezprawie, aż się dziwię ze oni się nie boją takich działań. Masakra.
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.11.2016 14:19

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Wojtas

    04.11.2016 14:25

    Inne

    Wreszcie ktoś dobrze pisze. Strata czasu na rozmowy kwalifikacyjne (usunięte przez administratora) Ja wytrzymałem godzinę haha. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.11.2016 14:00

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Borys

    22.11.2016 15:56

    Inne

    to ok ok zarobisz świezak , oglądaj wiecej filmów i czytaj książki hahahahaha
    ReviewUserIcon
    Pracuś

    14.04.2017 10:52

    Inne

    Hahha ciężka praca. Oszustwo ludzi. I wyłudzanie od nich pieniędzy. Żałosne
    ReviewUserIcon
    Mustafa

    03.11.2016 20:57

    Inne

    Tak czytam te wasze opinie o uważam że to lekka przesada Pozatym źle opinie będą zawsze pisać co co szukają usprawiedliwien w okol siebie a Nie widzą winy w sobie Tak to prawda warunki się zmieniły podstawa stała 3000 PLN Plus prowizję i ciekawe bonusy i jeśli ma się profesjonalne podejście do tego biznesu tak można A nawet zarabia się pieniądze Nie zarabiają tylko Ci co wszystko wiedzą najlepiej i całe życie mają syndrom biedaka Nie twierdzę że jest to prosta praca Ale jak się robi swoje tak można wyciągnąć parę złoty
    ReviewUserIcon
    Janek

    04.11.2016 09:32

    Inne

    Facet naucz się pisać po polsku , a potem wydawaj opinie biedaku.
    ReviewUserIcon
    Jagab

    28.01.2017 18:07

    Inne

    3000zł brutto?
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.11.2016 19:18

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    A***a

    03.11.2016 19:53

    Inne

    A. to ja w takim razie też podziękuję. Nie dla mnie praca na słuchawce.
    ReviewUserIcon
    Eml88

    02.11.2016 17:51

    Inne

    Weź przestań. Ja też czytałam opinie, ale postanowiłam przyjść. Jest naprawdę ok. Nie rozumiem niektórych komentarzy. Warto samemu się przekonać jak coś wygląda niż potem żałować, że się zrezygnowało...
    ReviewUserIcon
    karolina

    22.11.2016 18:12

    Inne

    Bteam dziś na rozmowie i mi się podobało. Zależy kto co lubi. Podejście wporządku obiecywali ze zadzwonia po godzinie 15 i o 15.10 miałam telefon. Zobaczymy jak dalej pójdzie
    ReviewUserIcon
    mała

    25.01.2017 16:12

    Inne

    Karolina i jak ? ja mam jutro rozmowę ....
    ReviewUserIcon
    emka

    02.11.2016 16:37

    Inne

    właśnie dostałam zaproszenie na rozmowe do tej firmy,ale czytając wcześniejsze opinie chyba sobie to odpuszczę... serio jest aż tak źle?
    ReviewUserIcon
    A***a

    03.11.2016 18:39

    Inne

    Ja jutro mam rozmowę i aż nie chce mi się jechać. Czy oni mają siedzibę na 10p (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    mario

    28.10.2016 21:32

    Inne

    pracuję tu trzeci tydzień, udało mi się zamknąć jednego klienta, więc myślę że wpadną fajne pieniądze. jak szukałem pracy to proponowano mi 1500 zł na rękę, co jest smieszne, dlatego dzieki tym 3000 zł i bonusom mogę się normalnie utrzymać. pracujemy do 18, w piątek do 17, a wszystkie weekendy wolne co jest dużym plusem. polecam!!
    ReviewUserIcon
    rich

    28.10.2016 15:56

    Inne

    Buhahaha , ale się uśmiałam, co to za kłamstwa? , proszę pisać szczerze a nie mydlic oczy innym.
    ReviewUserIcon
    Gabi

    26.10.2016 20:47

    Inne

    Pracuje w firmie Asset Invest niedługo, może kiedyś tak jak piszecie rzeczywiście było, natomiast teraz jest zupełnie inaczej. Albo zmieniła się polityka firmy, albo są inni menagerowie niż wcześniej. Mamy miesięczne wynagrodzenie 3000 zł, jest to stała podstawa, niezależnie od wyników, dodatkowo super premie i bonusy, można zarobić naprawdę bardzo fajne pieniądze. Pracujemy do 18:00, a w piątki nawet do 17:00, nikt nie zostaje po godzinach, bo biuro jest zamykane i nie ma nawet na to możliwości, weekendy mamy zawsze wolne. Jest fajna przyjacielska atmosfera. Nie pracuje tu długo, ale nauczyłam się już bardzo dużo w tej firmie. Chce się tu rozwijać i pracować, by w przyszłości zostać menagerem.
    ReviewUserIcon
    Valentyn

    25.12.2016 06:46

    Inne

    Hahaha
    ReviewUserIcon
    anonim

    15.10.2016 21:24

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    $$

    26.10.2016 18:52

    Inne

    Odnośnie tej opinii mam tylko jedno pytanie: A co z tego że zatrudniają Ukraińców, czy też Białorusinów, a nawet I Włochów????
    ReviewUserIcon
    Anonim123

    14.10.2016 22:54

    Inne

    Naprawdę myślisz że osoba bez żadnego przygotowania może poradzić komuś w co ma inwestować? Nie wspomnę o tych 2 dniach szkolenia, które są gadka głównie o tym na jakie to wycieczki nie wyjeżdżają osoby najlepsze, oczywiście bez żadnych konkretów odnośnie pracy. A podejście do pracownika zostawię bez żadnego komentarza. Tylko szkoda mi ludzi, którzy dają się nabrać na te bajeczki. Przyjmują każdego, a na rozmowie o pracy oczywiście tłumaczą, że odezwą się tylko do najlepszych.
    ReviewUserIcon
    N1K0D3M

    10.10.2016 00:45

    Inne

    Odradzam tą firmę, zdecydowanie strata czasu!
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Asseta?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Asseta S.A.

    Legnicka 48 G 54-202 Wrocław

    NIP:7772812084

    REGON:634641455

    KRS:0000527526

    https://asseta.pl
    Branże: Finansowanie i dotacje

    Odwiedź nasz profil

    LinkedinIcon
    ReviewUserIcon
    afk

    28.09.2016 11:51

    Inne

    nędza z biedą!!! odradzam!!!
    ReviewUserIcon
    ed

    16.09.2016 18:23

    Inne

    Czyli generalnie szkoda czasu tak??
    ReviewUserIcon
    anonim

    15.09.2016 14:37

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    martyna

    15.09.2016 15:40

    Inne

    Pracuję w Asset Invest od kilku miesiecy, lubie tą pracę ! Jeśli chodzi o terminowość wypłaty nigdy nie bylo zadnego opóźnienia, wręcz przeciwnie często jest przed 10, okolo 8,9 masz przelew na koncie! Pełen profesjonalizm
    ReviewUserIcon
    Robert

    15.09.2016 17:09

    Inne

    Jaja sobie robisz ?
    ReviewUserIcon
    udoka

    14.09.2016 12:41

    Inne

    Zostałam zaproszona na rozmowę rekrutacyjną do tej firmy i zastanawiam się czy opłaca mi się tam jechać? Czy ktoś może szczerze opisać warunki pracy w tej firmie?
    ReviewUserIcon
    monika

    02.09.2016 12:02

    Inne

    frma Asset Invest firma jak każda inna, płacą 3 tysiace złotych brutto jest to stała pensja do tego sa prowizje od klientów i mega bonusy sa ludzie którzy zarabiają po 10 tysiecy a sa i tacy którzy zarabiają zwykłą podstawe - godziny prace 9-17.30 - jeżeli wiesz po co pracujesz to wychodzisz punktualnie, a jezeli przychodzimy do pracy sie polansowac to jasne ze mozna tu i nocować, jeżeli chodzi o zarobki polecam, jezeli chodzi o atmosfere - jest głosno - ale da rade wytrzymac
    ReviewUserIcon
    Ania

    04.12.2016 07:20

    Inne

    No nie wiem przychodziłam do pracy na 7 .30 dawalam z siebie 100 % czyli telefon za telefonem i ciagle bylo malo. Na 2 miesiace z 2 razy wyszlam po 9 godzinach tak to 11 h bylo standardem do 20 i nie bylo pytania czy moge zostac tylko ze mam (usunięte przez administratora) no.nie za to mi placa. Te obiecanki co do zlotych gor tez sa przereklamowane a i ten mobing po 2 tygodniach ze strony przelozonego to normalka tak ich ucza na szkoleniach. Np. Jestes debilem... zapier.... bo nie za to Ci placimy 3 tys. Ogolnie podliczajac godziny bez prowizji to Ci za duzo nie wyjdzie a licza nawet prowizje brutto zeby pokazac jak to sie zarabia. Nie polecam mobing mobing i strata czasu. Zamiast szanowac pracownikow tu sie ich traktuje jak (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Zelda

    30.08.2016 10:13

    Inne

    Dobrze że poczytałam opinie, nie będę się nawet fatygować na szkolenie.
    ReviewUserIcon
    Aga

    16.08.2016 13:16

    Inne

    Czy może mi ktoś pomóc mam jutro prawdopodobnie w tej firmie rozmowę na asystentkę menagera - al. Jerozolimskie 94 piętro X - ale z tego co czytam to jakaś tragedia czy był ktoś na rozmowie na takie stanowisko? Może mi coś więcej powiedzieć?
    ReviewUserIcon
    Madlen

    08.11.2016 12:06

    Inne

    Ja zapytała, bo dzisiaj byłam na rozmowie właśnie na stanowisko asystentka managera i jakiś młody chłopaczek w garniturku prowadził ze mną rozmowę i powiedział, że obowiązki to jedynie przekazywanie informacji z giełdy do klienta i zakładanie klientom kont inwestycyjnych. pff...
    ReviewUserIcon
    broker

    08.12.2016 19:29

    Inne

    asystent managera, czyli będziesz siedzieć na słuchawce, udawać znawce od rynku finansowego i zajmować się agresywną sprzedażą.
    ReviewUserIcon
    xyz

    16.08.2016 12:48

    Inne

    ODRADZAM..
    ReviewUserIcon
    Smiech na sali

    13.08.2016 22:50

    Inne

    Przez 2 miechy podstawa potem trzeba wyrabiac plan. Osiagniecie planu prawie niewykonalne. Praca od 9.00 do 18-19... Wymagaja pracowac(usunięte przez administratora) ODRADZAM
    ReviewUserIcon
    Gosia

    10.08.2016 12:47

    Inne

    Posiadacie może chociaż adres e.mail do księgowej? Zależy mi bardzo na tym.
    ReviewUserIcon
    Koyot

    28.07.2016 18:10

    Inne

    Pracowałem tam 3 tygodnie i zdecydowanie ODRADZAM. Call center i to nawiedzone. Ich techniki sprzedaży są do bani. (usunięte przez administratora)br /> Jak nie zrobisz odpowiedniej liczby telefonow musisz zostawac po godzinach ! ODRADZAM !!!!
    ReviewUserIcon
    Ona

    19.07.2016 20:04

    Inne

    mógłby ktoś się jeszcze wypowiedzieć na ten temat?
    ReviewUserIcon
    zadowolony

    04.12.2016 19:48

    Inne

    tak to musisz być piękny debil jak po 2 miesiącach nie masz nic!!!!!!!!!! jest to praca dla ludzi co chcą, i ludzie które nie chcą albo się im nie udało musza pisać takie wymyślone rzeczy ze dużo pracowali po 12 godzinach ;-)))))
    ReviewUserIcon
    anonim

    12.07.2016 18:17

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Niki

    12.07.2016 20:15

    Inne

    A co po tym miesiacu/dwóch z podstawą? (usunięte przez administratora) Dostawałaś wyplate na czas i bezproblemu?
    ReviewUserIcon
    Lolek

    12.07.2016 14:09

    Inne

    Witam właśnie mnie zaprosili na rozmowę ale mocno się zastanawiam.stanowisko zastepca menadżera. A czy ktoś z was wie czy po okresie próbnym dają umowę o pracę?
    ReviewUserIcon
    B. R

    11.07.2016 10:23

    Inne

    Firma jest nieprofesjonalna w stosunku do pracowników jak i potencjalnych klientów. Odradzam współpracę z tą firmą. Pozytywne komenatarze pisane są przez pseudo managerów, którzy odśpiewują cały czas tą samą śpiewke.
    ReviewUserIcon
    Pplll

    07.07.2016 14:43

    Inne

    Witam może ktoś coś więcej powiedzieć o tej firmie? Jakie zarobki warunki atmosfera
    ReviewUserIcon
    Pplll

    07.07.2016 14:42

    Inne

    Witam może ktoś coś więcej powiedzieć o tej firmie? Jakie zarobki warunki atmosfera
    ReviewUserIcon
    Anonim123

    23.05.2016 20:45

    Inne

    Wiem co mówię i nikt mnie nie przekona w rzekome miliony jakie można tam zarobić, wycieczki na Cypr. Żadna porządna firma nie da obracać pieniędzmi ludzi osobom bez żadnego doświadczenia. NACIĄGANIE LUDZI. Za jakiś czas firma zniknie, a wszyscy którzy wplacili pieniądze zostaną z niczym. Pozdrawiam. I nie dajcie się nabrać na obietnice.
    ReviewUserIcon
    incognito

    30.05.2016 00:58

    Inne

    na stronie w krsie można tez wyczytać ze powstała 25.08.2015. nie trzeba iść na rozmowe
    ReviewUserIcon
    love123

    13.10.2016 15:20

    Inne

    Ale zajmujesz miejsce jakby konsultanta i nie obracasz pieniedzmi ludzi. Mozesz im jedynie powiedziec co jest dobre do zainwestowania.
    ReviewUserIcon
    Anonim123

    22.05.2016 17:03

    Inne

    To ciekawe co pisze osoba poniżej, bo mi na rozmowie o pracę powiedzieli, że firma powstała w ubiegłym roku, a tu opinia, że ktoś 2 lata pracuje. Dobra ściema i tyle. Odradzam
    ReviewUserIcon
    abc

    20.05.2016 10:46

    Inne

    Obecnie pracuję w Asset Invest. Czytam Wasze opinie i jednak strasznie wyolbrzymiacie. Owszem jest ciężko, ale jak w każdej pracy, żeby zarobić, trzeba zapie...rdzielać. Mój Menager wymaga dużo, ale jest profesjonalny w tym co robi i potrafi zmotywować do pracy. Jeśli się chce to można złapać ładne premie, wszystko zależy od chęci i zacięcia do pracy. Jeśli ktoś jest solidny w tym co robi, to nie musi siedzieć po godzinach i nadrabiać za obijanie się w dzień. Cóż więcej, jeśli ktoś chce sobie zarobić niezły pieniądz na początek kariery to polecam.

    Zostaw merytoryczną opinię o Asseta S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.