opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Asseta

Profil oficjalny - płatna współpraca

3/5

Na podstawie 293 ocen
Opinie(217)
Dodaj opinię

Opinie(217)

Dodaj opinię
Logo
  • O nas
  • .
  • Misja i wizja
  • .
  • Nasze wartości
  • .
  • Usługi
  • .
  • Kontakt

O nas

Misja i wizja

Nasze wartości

Usługi

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Opole
  • Wałbrzych
  • Legnica
  • Jelenia Góra
  • Głogów
  • Ostrów Wielkopolski
  • Leszno
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Wysoka
  • Radomierzyce
  • Iwiny
  • Radwanice
  • Biestrzyków
  • Mokronos Dolny
  • Ślęza
  • Żerniki Wrocławskie
  • Zabrodzie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Wrocław - Asseta S.A.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Wrocław
  4. /
  5. Opinie o Asseta S.A.

Opinie

Opinie o Asseta Wrocław

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Asseta S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    tomasz

    24.07.2023 10:50

    Inne

    To oszukańcza firma windykacyjna działająca na pograniczu prawa. Próbują wyłudzać spłatę nieistniejących lub przedawnionych długów, przy czym łamią prawo nękając osoby powiązane z rzekomym dłużnikiem, żądając rozmowy z dłużnikiem. A to już jest nękanie i wykroczenie z 190a) § 1 kk.
    ReviewUserIcon
    Gerwazy

    21.03.2024 16:11

    Pracownik

    Prawo pozwala na domaganie się spłaty zadłużenia, tak długo, jak dłużnik, nie podniesie w toku postępowania argumentu przedawnienia. Trzeba to zrobić, inaczej, wierzyciel ma prawo domagać się spłaty. Dług wchodzi w przedawnienie, ale nie ulega mu automatycznie i po wejściu w datę przedawnienia, staje się tzw. zobowiązaniem naturalnym, to znaczy: zobowiązaniem pozbawionym możliwości przymusowego dochodzenia świadczenia przez wierzyciela. Dlatego wizyty windykatorów, namawianie do spłaty, nie są nękaniem. Chyba, że zastrzeżesz przedawnienie, najlepiej wysyłając pismo do sądu. Takie mamy prawo.
    ReviewUserIcon
    Normalny

    17.07.2024 09:08

    Inne

    Pewnie że to (usunięte przez administratora) za nie wygodne pytania do nich to blokują połączenia. Ciężko konsultantom podać artykuł kodeksu cywilnego bo nie znają prawa jakie ma dłużnik
    ReviewUserIcon
    phone

    10.06.2024 12:31

    Były pracownik

    ODRADZAM I TO BARDZO. Firma to jeden wielki chaos, a do tego oszukiwanie wszystkich na lewo i prawo zeby tylko wycisnac jak najwiecej z kazdego pracownika, nie warto!!!
    ReviewUserIcon
    Ooo

    17.06.2024 13:26

    Inne

    Hejka chce dopytac o to wyciskanie z pracownika. Znaczy co firma nie płaci całej pensja ludziom czy płaci ale mniej? Bo nie kumam co konkretnie miałaby robić firma że można nazwać to oszustwem.
    ReviewUserIcon
    phone

    19.06.2024 09:38

    Pracownik

    chodzi o to że praca jest na tyle trudna i ciężka, że stawka którą oferuje firma jest zwyczajnie zbyt niska. Wszyscy pracownicy wystawieni są na ogromną presję i stres, a zarabiają na tym jakieś śmieszne pieniądze patrząc na to co oferuje rynek jako średnią!
    ReviewUserIcon
    klient

    28.05.2024 14:25

    Inne

    tak upierdliwej firmy to jescze nie widziałem, cały czas macie uruchomione jakieś boty, które dzwonią do ludzi i nękają, mimo ze nigdzie nie wyraziłem żadnej zgody aby mnie usunąć z tego. Jak mogę w ogóle to zrobić? Da sie to jakoś wyłączyc? ostatnio ich zablokowałem, ale mam wrażenie że korzystaja z różnych numerów i nic to nie daje! (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Gigi

    10.04.2024 19:49

    Inne

    Hej, może zwolnił się jakiś wolny wakat na stanowisko Specjalista ds. obsługi klienta? Byłabym chętna, niestety nie mogę znaleźć informacji o aktualnych opcjach pracy. Tu oferta...z 2016. No ale chyba coś od tamtego czasu było...?
    ReviewUserIcon
    Tomciu

    26.05.2024 19:23

    Były pracownik

    Poleciłbym wysłać im cv ale ta firma to jeden wielki (usunięte przez administratora) i raczej polecam unikać niż szukać tam pracy, nękają tylko uczciwych ludzi
    ReviewUserIcon
    Bot

    25.05.2024 15:39

    Inne

    Wyłączcie te wkurzające boty, nękają ludzi a wy pewnie nawet nie macie zgody na wykorzystywanie numerów kontaktowych. Prosiłem o wyksowanie mnie z bazy!!!
    ReviewUserIcon
    Mar_k

    02.04.2024 12:26

    Inne

    Firma od paru miesięcy dzwoni do mnie z zapytaniem czy mam na imię XXX - oczywiście boty. Na nic tłumaczenie, że ja to nie osoba, której szukają, że łamią prawo (stalking) itp. Jeżeli to jednak nie boty to dość istotne jest w kontekście osób poszukujących pracę, że tego typu właśnie pracę będziecie wykonywać - delikatnie rzecz ujmując denerwować ludzi. Żądanie skreślenia numeru telefonu również nie pomaga bo w firmie pracują jacyś ludzie z poważnym orzeczeniem
    ReviewUserIcon
    xxx

    14.05.2024 10:05

    Inne

    kupili pewnie jakaś bazę numerów i dzwonią. Jak masz firmę to mogą, a prywatnie chyba nie jeżeli nie wyraziłeś zgody
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    08.02.2024 09:23

    Inne

    Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Asset Invest?
    ReviewUserIcon
    Filip

    11.06.2019 09:29

    Inne

    @Forexinside Skąd takie skojarzenie? Spoko firma więc to inspiracja konkurencji?
    ReviewUserIcon
    Nick

    24.12.2022 06:53

    Inne

    Czy może mi ktoś z pracowników powiedzieć czy firma asseta to easydebt? Czy to jest ta sama firma?
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    08.03.2023 12:16

    Kandydat

    Trochę niepoważne. Dzwonią po wysłaniu CV i zadają pytania typowe dla rozmowy kwalifikacyjnej (powody aplikowania i oczekiwania co do zarobków), wcześniej o tym nie informując, żeby móc się przygotować. Wysłałem, tak jak do innych firm, w razie, gdybym jednak nie został zatrudniony gdzie indziej. Co nie zmienia faktu, że bym prawie na pewno nie skorzystał, bo wiem, że to dawny GetBack, gdzie już pracowałem i jak to wygląda.
    ReviewUserIcon
    Forexinside

    25.11.2018 19:27

    Inne

    Czy to oni? https://finanse.wp.pl/setki-osob-oszukanych-na-grube-miliony-kolejni-naciagacze-zatrzymani-6239661151504513a Wladimir już ma list gończy?
    ReviewUserIcon
    Administrator

    14.02.2018 08:24

    Inne

    Co od czasu dodania ostatniej opinii zmieniło się w Asset Invest w kwestii wynagrodzeń?
    ReviewUserIcon
    Nikolas

    26.02.2018 17:32

    Inne

    Nic się nie zmieniło, firma zawinęła się z Polski, nie zapłacili ludziom wynagrodzeń. Okradli mnóstwo osób, Wladimir Urban przewodził tym cyrkiem w Polsce przez długie lata! Teraz siedzi podobno w Egipcie i myśli że sprawiedliwość ich go nie dosięgnie! Taka jest prawda.
    ReviewUserIcon
    Agata

    11.01.2018 17:08

    Inne

    Proszę Was o umieszczanie na tym forum wyłącznie merytorycznych opinii o firmach, w tym przypadku Asset Invest jako pracodawcach. Niech to miejsce będzie rzetelnym źródłem informacji dla wszystkich osób, które są zainteresowane aplikowaniem do tego pracodawcy.
    ReviewUserIcon
    NickizAfryki

    12.01.2018 15:17

    Inne

    Bardziej rzetelnie się niestety nie da!
    ReviewUserIcon
    wolan

    27.10.2017 13:52

    Inne

    Ja mogę powiedzieć wszystko !!!!
    ReviewUserIcon
    Gala

    08.01.2018 14:45

    Inne

    Urząd skarbowy czeka na was w kraju.
    ReviewUserIcon
    Grimm

    08.01.2018 22:36

    Inne

    On nie ma łba do zarabiania hajsu tylko do szwindli. Uczciwie by zapracował. Ale do tego tego trzema mieć prawe a nie lewe łapy.
    ReviewUserIcon
    Agata

    11.08.2017 10:24

    Inne

    @Piotr, skąd masz takie informacje? Są one potwierdzone? Ja, sprawdziłam w KRSie , jednak nie pojawiły się takie pogłoski o rzekomym zamknięciu firmy? Czy ktoś z obecnych pracowników ,może potwierdzić to wszystko?
    ReviewUserIcon
    ;)

    08.09.2017 14:58

    Inne

    Nie pojawiły się bo firma jest teraz pralnią hajsu ;)
    ReviewUserIcon
    Piotr

    14.07.2017 19:31

    Inne

    Dobrze, że ten cyrk zamknęli. Ciekawe, co porabiają ci wszyscy menagerowie, spece od doradztwa inwestycyjnego? Taka kariera stała przed nimi otworem, a tu koniec.
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    11.07.2017 22:57

    Inne

    Zamknęli czy policja wjechała i rozpędziła towarzystwo ? bo z dnia na dzień ich nagle zabrakło
    ReviewUserIcon
    Beer_ka

    29.05.2017 08:09

    Inne

    Po zapoznaniu opinii o Moderna, za przeproszeniem Studio, pozostaję tu gdzie jestem...
    ReviewUserIcon
    .

    30.05.2017 12:43

    Inne

    to ciekawe, że tu zostajesz, bo wetivell zamknęli.
    ReviewUserIcon
    Irka

    25.05.2017 12:10

    Inne

    Witam! Jeżeli jesteście zmęczeni tego typu sprzedażą/atmosferą jak w Asset Invest / Wetivell, a czujecie się dobrymi sprzedawcami, zapraszam Was do STUDIO MODERNA na Mokotowie :) Podstawa gwarantowana to 15 zł brutto, a premie są naprawdę przyjemne i comiesięczne :) Mamy sporą ekipę pracowników pracującą od lat i zarabiającą powyżej średniej krajowej. Zapraszam na spotkanie przy Cybernetyki 9 w Studio Moderna między 9 a 16 :) Spotkacie tu też swoich znajomych z poprzednich miejsc pracy, którzy świetnie sobie radzą :) A to nasz fb: https://www.facebook.com/StudioModernaCallCenter (możecie pozostawić na fb w wiadomości prywatnej kontakt do siebie - odezwiemy się :) )
    ReviewUserIcon
    Nicknicknick

    15.05.2017 17:10

    Inne

    Asset invest/wetivell/finip group, wszystko to jedno i to samo. moja historia tam była bardzo długa. Manipulacja, manipulacja, manipulacja. Bardzo mało ludzi wytrzymało tam więcej niż miesiąc i nie, nie chodzi o bycie wytrwałym, szef to wspaniały manipulator i nie można mu odmówić ogromnej charyzmy oraz tego że potrafi fachowo mydlić ludziom oczy. Podstawa dość duża jak na firmę tego typu, za to prowizje nikłe, odwrotnie jak w większości firm, tutaj im większa kwota tym mniejsza prowizja. Nie wspominam już o przymusowych nadgodzinach do 19:00-20:00. Często ośmieszano pracowników na forum, bądź mieszano ich z gównem(tak Tomaszu, ciebie mam na myśli). Najbardziej szkoda było managerów byli zmanipulowani i karani nawet za brak close(tak kart finansowe były na porządku dziennym). Na szczęście firma się już zamknęła :) Podstawiony pełnomocnik siedzi w Dubaju, a szanowny pomysłodawca firmy(czyt. wcześniej właściciel) wrócił na Morawy :)
    ReviewUserIcon
    anatim

    23.04.2017 15:39

    Inne

    Asset to teraz Wetivell. Ta samo się powtarza od lat. Jak już nikt nie przychodzi na "spotkania rekrutacyjne" to zmieniają nazwę firmy. Poczytajcie sobie na forach z lat ubiegłych. Niezła już się historia zrobiła tej "firmy".
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Asseta?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Asseta S.A.

    Legnicka 48 G 54-202 Wrocław

    NIP:7772812084

    REGON:634641455

    KRS:0000527526

    https://asseta.pl
    Branże: Finansowanie i dotacje

    Odwiedź nasz profil

    LinkedinIcon
    ReviewUserIcon
    natmaxi

    20.04.2017 10:36

    Inne

    Asset Invest i Finip Group to te same firmy.... jeden szef. FINIP GROUP juz zakonczyl swoją egzystencje, resztka ludzi przeszła do assetu i juz zaczeli z tamtego miejsca uciekać... Tragedia. Poczytajcie opinie o Finipie i zobaczycie ze to jest jedna banda. Jezeli lubisz jak ktoś z Ciebie robi idiotę, wykorzystuje Cie, lubisz mobbing... to praca dla Ciebie.
    ReviewUserIcon
    Xxxxzz

    13.04.2017 21:57

    Inne

    Kto mi poda ich aktualna nazwę i namiary telefonu do biura?
    ReviewUserIcon
    ekonomia.ekonomia

    18.04.2017 16:32

    Inne

    Hejka z tego co wiem to ta firma nazywa się WELKINTRAST , telefon Sebastian sorki , nie pamiętam nazwiska. (usunięte przez administratora). Też do mnie dzwonili, bo sam wysłałem cv, ale szukając tej firmy wyskoczyło mi to i te opinię. Jeśli jest naprawdę tak zła to ktoś powinien się nią zająć. 10 piętro siedziba. tak mówił gostek z tego numeru omawiając na spotkanie... Pozdrawiam i powodzenia życzę..
    ReviewUserIcon
    Vostok

    13.04.2017 17:39

    Inne

    Byłem dwa dni na szkoleniu. Tam łamie się prawo odnośnie ochroby danych osobowych. Jeżeli wpadnie tam ispekacja, to każdy kto tam pracuje, może mieć bardzo poważne probelmy. W firmie panuja chora atmosfera. Ludzie! Kto chce uwierzyć, to niech uwierzy, ale karzą wam dzwonić do klientów, do tego włączają na cały full muzykę, tak na cały ful muzykę i masz rozmawiać z klientami, by sprawiać pozory, że dzownisz prawdziwej giełdy. Dewiza, którą dziś usłyszałem na jakiś mittingu grupowym, to i tu cytuje: "Ty jesteś gwiazdą, klient to tylko sraczka". Czegoś takiego jeszcze nie widziałem. Tam się pierze dosłownie mózgi. Ludzie rozmawiają z klietami jak chorzy psychicznie, nakręceni jak po NSD.
    ReviewUserIcon
    Xxx

    13.04.2017 21:54

    Inne

    Powiedz mi lepiej jaki jest numer do ich siedziby teraz : )
    ReviewUserIcon
    gość!29

    12.04.2017 14:24

    Inne

    czy to teraz się nazywa wetivell??
    ReviewUserIcon
    Danusia

    18.04.2017 20:43

    Inne

    czy to teraz się nazywa wetivell??
    ReviewUserIcon
    Beata

    12.04.2017 08:50

    Inne

    Witam. Czy ktoś wie cy f aaset inwestycji to jeszcze działa? Jakiś nr tel do nich...dziekuje
    ReviewUserIcon
    Ew_a

    24.03.2017 12:13

    Inne

    nie polecam, zero profesjonalizmu! wszystkie informacje tu zawarte to prawda. CHAOS TOTALNY,(usunięte przez administratora). nie polecam. Dla studentów, uczniów, dzieciaków - praca super.
    ReviewUserIcon
    Ewelina

    11.03.2017 21:43

    Inne

    Pracowałam w tej firmie parę miesięcy, owszem na umowie jest 3 tys. brutto i to dużo jak na podstawę dla "call centre", bardzo agresywna sprzedaż ofert finansowo - inwestycyjnych, praca po godzinach ( za które nikt nie płaci), są proponowane bonusy, robione konkursy etc, można dorobić do pensji ale warto też zdać sobie pytanie : jakim kosztem? brak motywacji ze strony menadżera ( jeden wśród tego całego tłumu wyróżniał się kulturą osobistą i wiedzą) reszta robiła maturę lub licencjat zaocznie)do tego wulgaryzmy na codzień, brak szkoleń, materiały podawane z kopii informacji finansowych z Wall Street i do tego z błędami , jednym słowem taki " misz masz", jak ktoś chce nauczyć się języka ulicy i pomarzyć o kasie to może tam iść, przyjmują każdego z ulicy ............
    ReviewUserIcon
    Krzysiek

    10.03.2017 16:16

    Inne

    Czy Pani z Al.Jerozolimskich 94 piętro 10 a Pan od 3tyś zapraszający na rozmowę kwalifikacyjną to ta sama firma?
    ReviewUserIcon
    Anonimowiec

    13.03.2017 08:41

    Inne

    Tak, opinie są o firmie z tego dokładnie adresu, nazwa nie istotna, zmienia się jak pojawiają się problemy z klientami lub przejadły się ogłoszenia
    ReviewUserIcon
    Anonimowa

    09.03.2017 12:36

    Inne

    Firma już zmieniła nazwę ale adres pozostał taki sam, ogólnie żenada. Zero poszanowania dla człowieka, ciągły mobbing (meetingi na których nawyzywają Cię od najgorszych), kłamstwa od samej rozmowy kwalifikacyjnej - "asystent menagera" to u nich pracownik call center z mega agresywną sprzedażą gdzie tak naprawdę obrażasz bogu ducha winnego człowieka byle by tylko utopił swoje oszczędności na forexie. Ciągle nadgodziny i kary za niewiadomo co. W umowie zero informacji o karach - widzimisie bossa czecha. Ja zrezygnowałam bo już mi to się za bardzo odbijało na zdrowiu. Nigdy w życiu nikomu nie polecam, no może jak masz myśli samobójcze i jeszcze się wahasz - w tym przypadku pomogą Ci podjąć decyzje.
    ReviewUserIcon
    miwa

    21.02.2017 16:33

    Inne

    Mam jutro rozmowę. Z tego co tu czytam zdecydowanie nie polecacie tej firmy. Dlaczego?
    ReviewUserIcon
    Brrr

    08.02.2017 13:23

    Inne

    Jeżeli chcecie sie czuć jak śmieć to własnie to was tam czeka, bo tak traktują tam pracowników
    ReviewUserIcon
    GordonGekko

    31.01.2017 21:06

    Inne

    KNF za was sie weżmie w końcu. OSZUKUJECIE LUDZI I TO PRACOWNICY SĄ ZA TO ODPOWIEDZIALNI - DORADZANIE BEZ LICENCJI JEST NIELEGALNE. Nie radze nawet za moto z cekinami który i tak pojechał na słowacje.
    ReviewUserIcon
    Omen

    10.01.2017 13:59

    Inne

    Nie polecam nikomu. Robienie wszystkiego by tylko wyciągnąć pieniądze. Wyuczone skrypty czytane z kartki dla naiwnych, a załoga to to ludzie bez wykształcenia nie mające pojęcia o inwestycjach dające się poniżać i robiące sobie nadzieje na jakieś prowizje oraz egzotyczne wycieczki w Bułgarii za 700 zł. Nie włożyłbym w to ani złotówki i nie polecił nikomu. Życzę wszystkiego dobrego w nowym roku.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    22.12.2016 05:40

    Inne

    Wy chyba nie macie równo pod sufitem że gadacie takie głupoty, no tak dla tych co całe życie narzekają jest to trudna praca bo musisz coś z siebie dać a nie dostaniesz za zwykle siedzenie więc jest już źle. Żeby w życiu coś osiągnąć trzeba mieć cel i do niego dążyć, pracuje w tej firmie od 2 tygodni pani manager na Początku krzyczała na mnie wręcz darla się ale nie po to bo to lubi tylko po to Żebym sama zrozumiała po co tu jestem i sama nastąpiła się na cel i sukces. Idźcie pracować do magdonalda albo do Spożywczego i całe Życie róbcie za te 1500. Pozdrawiam was nieudlcy
    ReviewUserIcon
    Oddany

    24.12.2016 21:45

    Inne

    Chyba ty musisz pracowac tu bo Cie nie stac na nic normalnego, nawkladali Ci do glowy z mc donaldem ja zarabiam dniowki wieksze niz praca w tej firmie za 3 tygodnie bez jednego dnia 1200 gdzie spokojnie w 5 h zarabiam na czysto 1200 wiec w mc donalda to ty sobie mozesz wyslac swoich ziomkow. Lec do swojego bylego niech Ci kupuje drogie ciuszki dalej i tak swojej pustki w glowie nie wypelnisz niczym. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Była_(nie)asystentka_managera

    26.12.2016 07:28

    Inne

    Szczerze wole pracować w maku niż tam, przynajmniej mam pewnosc, że co miesiąc będę miała za co zapłacić rachunki. Pracowałam tam kilka miesiecy i na pewno gdybym wiedziala z czym to sie je i jak to wyglada w zyciu bym tam nie poszla, a Tobie zycze sukcesow i mam nadzieje, ze nie zrobia Cie w ch... Tak jak mnie. Kokosy? Chyba tylko w snach, wszystko co podaja to brutto, a o netto hmm zapomnij :-P Aaa i do tej pory nie wyplacili mi pieniedzy za polecenie pracownika, ktory pracowal miesiac. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Ola

    09.12.2016 19:52

    Inne

    pracowalam tylko dzien,bo stwierdzilam,ze to nie dla mnie.I za dzien pracy otrzymalam wynagrodzenie az sie zdziwiłam.
    ReviewUserIcon
    Józef

    09.12.2016 14:34

    Inne

    Przepracowałem w tej firmie ponad miesiąc, odszedłem, bo zorientowałem się o co chodzi. Nie ma żadnych kokosów, nie ma żadnych 3 tysięcy dla każdego. Jest parę osób, które mogą zarobić sporo. Widać to po drogich garniturach, zegarkach, butach. Refleksja: Połączenie sekty i mafii (najogólniej pisząc) Agresywna sprzedaż usług pseudoinwestycyjnych. Odszedłem się, bo nie chciałem przykładać ręki do utraty pieniędzy przez klientów ( i nie było to 1000 zł, ale grube dziesiątki, a nawet setki tysięcy złotych) Uważałem, że od takiego paraprzestępczego procederu należy trzymać się jak najdalej. Jeśli gotowi jesteście uwierzyć, że chciwość i obłuda to najdoskonalsze cnoty człowieka, to praca dla Was. Bądźcie pewni, że tam będą Wam to codziennie wbijać do głowy. Kto jest naprawdę ciekaw jak to wygląda, polecam ten program w TVP. Tak to wygląda. https://vod.tvp.pl/28111083/05122016 Znajdzie się kiedyś taki pokrzywdzony, który straciwszy kilkaset tysięcy złotych, poruszy niebo i ziemię, aby się na tej firmie odegrać. Nie zdziwię się, jak pewnego dnia wpadnie tam prokuratura, czy Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego i rozpędzi to towarzystwo. Przestrzegam potencjalnych pracowników i klientów przed tą firmą.
    ReviewUserIcon
    Rafał

    09.12.2016 13:27

    Inne

    Witam, właśnie zrezygnowałem z pracy w tej firmie w ktorej pracowałem 3 tygodnie oraz dostałem wypłatę. Miały być takie kokosy na olx pisało nie jest call center, 3 do reki netto. Okazalo sie ze call center to malo powiedziane telefon za telefonem i kazali zostawac po godzinach 3 brutto. Na 3tygodnie 3razy wyszedlem po 9h tak to 11 bylo normalne gdzie po 18 ludzie juz tylko wyrzywali sie przez sluchawke. Atmosfera bardzo niemila pani menager wrecz ublizala i ponizala przy wszystkich. Obiecwyeala 10 tys na reke a tu po zliczeniu wszystkich godzin co tam siedzialem odjeciu podatku wyszlo z 7-8 na godzine. Hah nie polecam na rynku jest sporo ofert pracy z wyzszymi zarobkami, i z nadgodzinami platnymi a nie tylko pustymi slowami. Zmieniaja nazwe firmy co jakis czas ludzie po szkoleniach wychodza, zeruja na ludziach ktorzym zalezy na pracy. Zrezygnowalem i juz mam 3 rekrutacje w poniedzialek. Pani menager zycze na swieta tyle dobrych slow co ja dostalem przez 3tygodnie pozdrawiam. Ciesze sie ze juz tu nigdy nie wroce tak jak ich klienci
    ReviewUserIcon
    Darek11

    17.12.2016 02:18

    Inne

    Bardzo proszę o podanie adresu tej firmy bo muszę się tam udać w poszukiwaniu swoich wpłaconych pieniędzy. Dopóki nie wpłaciłem to dzwonili jak szaleni nagabując. Obiecali odesłać. Kilka dni minęło i nic nie zwrócili. Telefon milczy - wyłączony. Podawali adres W-wa ul. Bukowińska 22 ale sprawdzałem w internecie wszystkie firmy na Bukowińskiej i nic takiego nie znalazłem.
    ReviewUserIcon
    A***a

    19.12.2016 11:43

    Inne

    Al. Jerozolimskie 94 p.10. Taki mialam adres poadany na rozmowe rekrutacyjna.
    ReviewUserIcon
    Nicki jones

    04.12.2016 20:09

    Inne

    Mam tyle do powiedzenia w tym temacie Ja tam pracowałem i nie narzekalem owszem praca do łatwych nie należy Ale to jest praca dla handlowców A nie ofert którzy tylko krytykować potrafią Bo krytyk tak naprawdę opisuje, co by zrobił gdyby umiał robić to, co Ty. Ale nie umie. Bo Twój sukces przypomina komuś, czego nie ma a by chciał. To go frustruje. Kole w oczy. Ale sukces to lata pracy, a krytyka minuty tekstu. zwycięzcy skupiają się na nowych celach, a przegrani na zwycięzcach.
    ReviewUserIcon
    Roman

    06.12.2016 11:57

    Inne

    Wczoraj był program w TVP 1 na temat tego rodzaju pseudo firm. Ktoś pracujący z telefonem w takiej firmie , szukający naiwnych frajerów do wygolenia tak jak to określono w materiale filmowym , nie jest godny by nazywano go handlowcem tylko zwykłym ....m. Przestrzegam wszystkich potencjalnych klientów i pracowników przed takimi firmami.
    ReviewUserIcon
    Byłemtu

    02.12.2016 16:22

    Inne

    Witam, W tej firmie przyszło mi pracować jak jeszcze zmieniali nazwę - poprzednio nazywali się International Brokers... Czemu zmiana? Żeby ludzie nie kojarzyli - taki kameleon. Poczytajcie o opiniach pisanych przez klientów odnośnie ich inwestycji w IB a obecnie AI to zobaczycie, jaki to przekręt. Ale skupmy się na pracy. Krótko mówiąc: masakra. Trzydziestosekundowe spóźnienie owocuje tym, ze stoi się pod drzwiami i czeka aż się skończy poranny meeting - czyli podawanie danych odnośnie giełd i dziesięć minut gadania o robieniu wynikow i super nagrodach. Moj menadżer zadal, żeby za każde spóźnienie przyniesiono kanapki dla całego teamu (lol) Siedzisz z telefonem w ręce, wchodzisz na jakieś bazy firm albo Ci drukuja i dzwonisz, więc większość ludzi każe Ci iść odbyć stosunek seksualny sam ze sobą. Atmosfera w pracy to była duża rywalizacja, zawiść, popedzanie do ciągłego dzwonienia. Tych którzy myślą ze będą jak Wilk z Wallstreet czeka duze rozczarowanie - w tej firmie rotacja pracowników jest ogromna, w całym biurze może z 15 osób pracuje od dluzszego czasu (licząc menadżerów) Swoją drogą bardzo szemrane towarzystwo... W każdym razie ja wytrzymałem miesiąc i jeden tydzień - od szkoleń które nic nie dały poza skryptami az po ostatni dzień, kiedy nie wyrobiłem wymaganych ilości rozmów (a nawet lepiej, bo możesz wykonać i 1000 telefonów, ale jak kilkadziesiąt nie będzie mialo odpowiedniego zakonczenia do zaznaczenia na karteczce, to tak jakbyś w ogole nie dzwonił) Kazano mi zostać po godzinach, na co dostałem zerojedynkowa odpowiedź: albo zostaje albo wylatuje. Wybrałem opcję numer dwa, czego nie żałuję. Zabierając rzeczy jeden z menadżerów zagadal do mnie, wyglądało to tak: -A Ty gdzie się wybierasz? -Do domu, zwalniam się -A, to spier....j :) Nie polecam - może i coś się zmieniło ale samo oszukiwanie klientów może prowadzić do dyskomfortu w pracy. Atmosfera zapewne też bez zmian. Ale jeśli ktoś ma zapędy sado - maso, albo odpowiada mu takie miejsce i liczy na to, ze trafi na nierozgarnietego klienta który coś wplaci to może tu coś ugrać. Ale wszystkim szanujacym sie stanowczo odradzam.
    ReviewUserIcon
    Rychu

    05.01.2017 22:14

    Inne

    Czy przypadkiem twoj manager był czeskiego pochodzenia ?:)
    ReviewUserIcon
    Była_(nie)asystentka_managera

    12.01.2017 22:54

    Inne

    Polak ale wiem o kogo Ci chodzi :-)
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.11.2016 13:56

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Marek

    02.12.2016 08:00

    Inne

    Chciałem napisać swoją opinię o tej pseudo pracy, ale idealnie opisałeś już to co tam się dzieje. Od siebie dodam, że wytrzymałem tam... jeden dzień, a przesadnie wrażliwy nie jestem. Praca tam opiera się na obłudzie i zwykłym kłamstwie. Ci menagerowie to zwykłe dzieciaki z ambicjami bez dobrego wykształcenia i pomysłu na życie.

    Zostaw merytoryczną opinię o Asseta S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.