Opinie o Przedsiębiorstwo Usługowe Sezam Sp. z o.o. w Nowy Sącz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Usługowe Sezam Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Przedsiębiorstwo Usługowe Sezam Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Usługowe Sezam Sp. z o.o. w Nowy Sącz

Mpman

Korzystałem już z usług wszystkich firm ochroniarskich w Nowym Sączu, ale Sezam jako jedyna firma trzyma wysoki poziom jeśli chodzi o usługę monitorowania systemu alarmowego z interwencją. Jestem bardzo zadowolony z jakości usług i polecam firmę Sezam każdemu kto chce skorzystać z usługi monitorowania systemu alarmowego z interwencją. Reakcja na alarm zawsze jest bardzo szybka. Niestety kiedy korzystałem z usług innych firm z czasem dojazdu było bardzo różnie. Dałem się też nabrać na tani abonament w jednej z Agencji Ochrony, ale jak wieczorem poza godzinami szczytu, grupa interwencyjna przyjechała za 43 minuty to dałem sobie spokój. W firmie Sezam usługi świadczone są bardzo rzetelnie. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tą firmą. Polecam wszystkim.

Mpman
@Gośc

To nie tak. Klienci rezygnują z usług firmy Sezam, bo największa firma ochroniarska w Polsce oferuje śmiesznie tanie abonamenty na które łapią swoich klientów. Dla klienta liczy się przede wszystkim cena abonamentu. Dla mnie kluczową rzeczą przy wyborze agencji ochrony jest czas reakcji grupy interwencyjnej. Ja jestem bardzo zadowolony z firmy Sezam, bo nigdy mnie nie zawiedli. Największa firma ochroniarska w Polsce na (usunięte przez administratora)posiada niestety w Nowym Sączu tylko jedną grupę interwencyjną, również na okoliczne wsie, więc sprawa wygląda tak, że mieszkając poza Nowym Sączem np. w gminie Chełmiec Sezam posiadając również swoją grupę interwencyjną w Chełmcu będzie w stanie dotrzeć bardzo szybko, natomiast SS wyśle wówczas grupę interwencyjną z Nowego Sącza, której czas dojazdu wyniesie do 25 minut. To nie jest tak, że ja się czepiam, ale załączajcie czasem alarmy kontrolne, żeby sprawdzić czas dotarcia załogi interwencyjnej, a nie kierujcie się tylko niską ceną abonamentu. W końcu to jest Wasze bezpieczeństwo. Zgodzę się natomiast, że w firmie Sezam brakuje takiego porządnego marketingu i promocji firmy, ale mimo wszystko jestem zadowolony z usług.

Aldona B. Nowy wpis

Przystępne ceny, interwencje zawsze na czas, Polecam

Mpman Nowy wpis

Gośc Nowy wpis
@Mpman

Skoro trzyma tak poziom to może niech się ktoś z Firmy Sezam wypowie czemu od pewnego czasu zwalniają pracowników na grupie interwencyjnej, dawniej może i Sezam działał dobrze ale ludzie strasznie narzekają na jakość usług, podobno wielu Klientów rezygnuje z ich usług.

Mpman Nowy wpis
@Gośc

Czy firma Przedsiębiorstwo Usługowe Sezam Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Will45

Czy ktoś z Was orientuje się ile załóg interwencyjnych oraz w jakim składzie (1-osobowe, 2-osobowe) posiada Sezam na terenie Nowego Sącza oraz czy oprócz tego mają jeszcze załogi w Nawojowej oraz w Chełmcu?

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Usługowe Sezam Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Technik Instalator/Serwisant?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

Czy pracownicy w P.U. SEZAM Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Geor

Raczej nie. Każdy patrzy na siebie. Przynajmniej tak było pare lat temu

Grzegorz

Pracowałem pare lat temu w tej firmie zwaną PU Sezam SA w sądach. Przegrali przetarg i prześliśmy do następnej firmy. Oni powiedzieli że powrotu już nie mamy. Ostatnio w poszukiwaniu pracy uderzyłem do nich. Wszystko było ok- papiery wypełnione, KRK pobrane, strzelnica zaliczona, termin pobrania umundurowania uzgodniony i od 1 lutego 2020 rozpoczęcie pracy. Nagle Pan O.K. dzwoni do mnie że mnie nie przyjmują bo mam naganną opinie wśród firm ochroniarskich. Nie pisałbym tego gdyby tak było. Po prostu porażka. Nie polecam nikomu bo możecie być potraktowani jak "(usunięte przez administratora)"

@Piter Przesadziłeś z tą informacją. Każdy zarabia tyle na ile zapracuje i w zależności od trudności wykonywanej pracy!

Rekrut

Jak się pracuje w tej firmie, ktoś poleci?

Piter
@Rekrut

Chcesz 1600zl i zero perspektyw? Przyjdź

Zwyżka Zbyżka

Zgadzam sie calkowicie z urzytkownikiem Karpik. Do tego dochodzi praca w 2 firmach pana pozal sie Boże prezesa zeby mozna bylo pracowac od rana do nocy bo nadliczbowe godziny wyplacane sa jako umowa zlecenie w firmie elstop. Do tego dochodza premie ktore maja byc a ktore zabieraja kierownicy i nagle znika 12k zl ktre mialo byc dla technicznego. Goroco nie polecam

Karpik

Do dupy pracodawca, Woli wydawać pieniądze na Stok w Rytrze który nie przynosi zysków tylko za sam prąd 70 tys miesięcznie, a pracownicy dostają 1200 podstawy jeżdżą starymi rozpadającymi się samochodami a jak przyjdzie co do czego to i tak szuka oszczędności wśród pracowników. gorąco nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usługowe Sezam Sp. z o.o. - Nowy Sącz

Przedsiębiorstwo Usługowe Sezam Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Królowej Jadwigi 34
    33-300 Nowy Sącz

Przedsiębiorstwo Usługowe Sezam Sp. z o.o.