TECHALIT Technologie IT

Nowy Sącz

Opinie o TECHALIT Technologie IT

Aneta

Dobrze @Krzysiek, że dajesz tutaj na forum znać, bo ostatnio nie było do końca wiadomo co się w TECHALIT Technologie IT dzieje. Możesz dodać na jakiej zasadzie to zatrudnienie? Na jak długo przede wszystkim i na jaką umowę może wtedy taki nowy pracownik liczyć?

Krzysiek

Zatrudnimy montera, kablarza. Praca w różnych warunkach. Najczęściej po firmach ale zdarza się także budowa. Co robimy? Kujemy, obstawiamy rury, wciągamy kable, gipsujemy, malujemy. Następnie montaż urządzeń: kamery, czujki. Możliwe przeglądy systemów bezpieczeństwa. Mile widziane prawo jazdy. Poszukiwany pracownik z okolic Nowego Sącza. tel. 784 66 88 66

hjgbh

powiedzcie jak sie pracuje w Techalit technologie? Chodzi mi przede wszystkim o atmosfere pracy, o warunki, czyli: wynagrodzenie, czy są socjalne, benefity. I najwazniejsze czy firma oferuje premie??

Zostaw opinię o TECHALIT Technologie IT - Nowy Sącz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TECHALIT Technologie IT