Opinie o ‎Phoenix-Construction engineering&mamagament sp.z.o o w Nowy Sącz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ‎Phoenix-Construction engineering&mamagament sp.z.o o. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ‎Phoenix-Construction engineering&mamagament sp.z.o o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ‎Phoenix-Construction engineering&mamagament sp.z.o o w Nowy Sącz

Czy w ‎Phoenix-Construction engineering&mamagament sp.z.o o jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Paruzel
@Damian

Regulacja u Pana Lelity. Wyglada tak. Poniedziałek zapłacę Wtorek mamy opóźnienie pieniążki będą w czwartek Środa firma ma problemy Czwartek jestem w banku Piątek przelew wyszedł Sobota Nic wam nie zapłacę Niedziela Proszę podać numer faktury

Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Czy pracownicy ‎Phoenix-Construction engineering&mamagament sp.z.o o mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Norbert

Firma nawet nie ma siedziby! Nie osmieszajcie się

@Norbert

Jak może nie mieć siedziby? To jakaś firma krzak?

Barbara
@Rafał

Papieska 21 zlicytowana przez komornika! Został most jeżeli miejsca nie zajetę pod nim przez pozostałe spółki duetu Lelito&Gromulska

@Barbara

Hmmm w rejestrze firma nadal istnieje, to sprawdzona informacja?

Jan
@Karolina

Rejestr rejestrem a do siedziby wprowadziła się nowa rodzina. Lelito przecież od lat mieszka w Manchaster

Damian Nowy wpis

A co z pracownikami? Wszyscy zostali zwolnieni? Wypłaty mieli uregulowane czy zostały jakieś niespłacone długi?

Paruzel Nowy wpis
@Damian

JerzyKamil Nowy wpis

Spółka sprzedana przez Jerzego Lelita ukraińskiemu inwestorowi (Słupowi). Naczelnik Urzędu Skarbowego w Nowym Sączu działa z Panem Lelito w jednej drużynie. Wierzyciele spółki pozostali z przysłowiową ręką w nocniku!

Byly pracownik

Panie Jerzy well Kamilu prezesie dyrektorze generalny! ja nie bede tu wymieniac twoich tytolow naukowych po ukonczniu wielu uczeli!!! Minelo 10 lat nic sie nie zmienilo!? Zapraszam na plaze w Palawas. Jutro 30 stopni w powietrzu, woda w morzu okolo 25 stopni. Samolot przez Londyn lub Brukselle. Z Edynburga bezposrednio! Pogadamy przy dobrze zamrozonej butelce rose. Pozdrawiam Zbyszek

Iwona i Anka
@Byly pracownik

Zbyszekk,nie było ciebie na pogrzebie.Po co wypisujesz takie bzdury na temat swojego brata.Przeciez jakby nie on.To dzisiaj mieszkał byś z rodziną w kamienicy za Hawaną .Sprzedając lody czy inne artykuły.Klepał bys biedę.Chociaż twoja żona żałuje że tak sie nie stało. A przez okres pracy u niego wybudowałeś dom i jezdziłeś samochodami marzeń 99 % mieszkańców naszej Krynicy.Ja zapytałam twojego brata o ciebie.Opowiedział dosłownie niech żyje,zarabia i pomaga dzieciom i żonie./Ania też była na pogrzebie/.My mieszkamy w Krynicy widujemy twojego brata przemykającego samochodami za miliony złotych.I to ciebie pewnie zabija.Dlatego chcesz go zniszczyć.

@Iwona i Anka

Jerzy (Lelito) odczep się od Zbyszka!!!! Nie chwal się bogactwem bo go nie masz!!! Straciłeś dom, który zlicytował komornik. Nadal nie uregulowałeś długu względem Córki za jej studia. A to co dostał od Komornika to ochłapy. Obiecałeś wyremontować dom rodzinny Emillii a on nadal stoji nie ocieplony i pokryty eternitem! Do tego wszędzie długi w Volvo, Mercedesie więc nie wiem o jakich samochodach marzeń piszesz!!!

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ‎Phoenix-Construction engineering&mamagament sp.z.o o. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Lidia

Co przeciętnego człowieka interesuje, kim jest szefowa i jakieś bilanse? Powiedzcie lepiej czy firma przyjmuje budowlańców do pracy, bo zaczęli tą winiarnię stawiać. Może przyjmują murarzy i tynkarzy? Ile płatne?

Heniek Murarz
@Lidia

Lelito and Gromulska. Każdy ma na drugie Porażka

Yeti

Jak tam sprawa sfałszowanych bilansów i rachunków zysków i strat prowadzonych przez Panią Gromulską? Czy Naczelnik US Nowy Sącz zakończył w tej kwestii postępowanie?

Gerwazy

Co tam u Parkingowej??? Nie jakiej Gromulskiej.

Teresa
@Gerwazy

A co ma być? Ciekawa jestem, o co w ogóle pytasz, nie każdy jest taki tutaj wtajemniczony w życie firmy :D Przyjmują teraz w ogóle, wiadomo coś?

Harcownik

Panie Lelito rezydencja na Papieskiej 21 kwitnie pod okiem nowego właściciela, czy uratował Pan kije golfowe przed licytacja komorniczą bo Mercedesy już dawno przejęte przez leasing

Lidia
@Harcownik

Skąd tak dokładne informacje? Czyli to już koniec działalności firmy?

Berhold

Chciwość właściciela spółki doprowadziła do ruiny rodziny jej pracowników . Do tego ta nieuczciwa i nie wyzyta Gromulska - psuedo prezes - słup!

@Berhold

To nieciekawie, a możesz powiedzieć w jaki sposób doprowadziła do tej ruiny? O co chodzi konkretnie? I czemu uważasz ją za 'pseudo prezes'?

Będkiewicz
@Natalia

Wyłudzenia VAT, lewe faktury sprzedażowe, płatności firmowe przyjmowane na konta prywatne spółki, brak zgłoszeń do CRBR!

@Będkiewicz

aż tak? Jeśli to prawda no to jednak czaję, czemu pseudo. Ale jeśli chodzi o ten cały rejestr to nikt konkretny tego jeszcze nie wyczaił? Dziwi mnie w ogóle taka postawa, bo czy firma działając legalnie nie miałaby prawa bytu, że stąd takie wykręty?

Tymon Kupczyk
@Natalia

Lelito to przekręt!!!! Gromulska po jednych pieniądzach z nim!!!! Nie złożyli żadnego sprawozdania finansowego od 2016 roku

@Tymon Kupczyk

Skąd masz takie info? Bo to chyba nie jest wiedza podawana do wiadomości publicznej?

Mariusz
@Berhold

Czekamy na ustalenie z prokuratury twojego adres IP. napewno będziesz miał czy miała możliwość.Odebranie wymyśponego długu bezposrednio .

Konrad
@Mariusz

Lelito nie strasz!!! Jak tam dom na Papieskiej w Nowym Sączu ma już nowych właścicieli?

Jan Smutniak

Panie Lelito proszę nie uciekać przede mną na parkingu Galerii Korony! 4.700,00 złotych to nie majątek a tyle mi Pan zalega od 4 lat.

Mariusz
@Jan Smutniak

Katiusza
@Mariusz

Czy Jerzy Lelito nie żyje???

Beynar

Pan Lelito przemyka swoim rowerem marki JUBILAT ulicami Nowego Sącza. Uwaga nie płaci nikomu

@Beynar

Zastanawiam się czy ktoś się tym zasugerował i tego Pana jakieś nieprzyjemności spotkały podczas przejazdów? Bo chyba po to ta informacja była? Generalnie czy ta cała sytuacja odnośnie niepłacenia stale jest bez zmian? Bo patrząc po opiniach słabo to wygląda

Kamerzysta

Czy Pani Gromulska uruchomiła już studio filmowe w Nowym Sączu o którym mi mówiła 4 lata temu? Ten kontrakt z TVN nie miał szans nie wypalić a tu cisza!

Joanna
@Kamerzysta

Ja nic o tym nie słyszałam. A wiesz może gdzie mogłabym poczytać jakieś info o tym, bo w sumie temat studia filmowego jest dosyć ciekawy!

klient

czy ktoś wie może który z komorników z Nowego Sącza "zajmuje się" już sprawą długów Pana Lelito ? Również jestem wierzycielem.

Nadia

Panie Lelito jak tam idzie w interesach, słabo??? Bo sprzedaż Jastrzębiej Góry leży!

Hałabuda

Dodzwonić się nie idzie do firmy. Mogą oddzwonić po ewentualnym sprawdzeniu w kajecie Pana Lelity czy aby to nie wierzyciel! Pani Gromulska obecna kochanka sama już nie wie czy jest z związku czy nie z Jerzym Lelitym!

Filip z Przegorzał

Nie płacą! 7 postępowań w Urzędzie Skarbowym o przekręty na VAT

@Filip z Przegorzał

Uuu, no to dobrze że kolejna osoby o tym wspomina. Chodzi o jedną pensję, czy tego się nazbierało? Ile ci wiszą?

Filip z Przegorzał
@Rafał

211.000 tys złotych przedemną jest ZUS i US na cirka about 1.500.000,00 złotych

Franciszek

Wszędzie długi i nie pospłacane wierzytelności!!!! Wielki Byznesmen udaje Milionera a wszystkie konta bankowe po blokowane przez Komorników

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w ‎Phoenix-Construction engineering&mamagament sp.z.o o?

Barbara

Po żadnym. W spółce Panuje Niewolnictwo a wszystkie konfitury spija Jerzy Lelito vel Jerzy Kamil

Fabiański

Panie Lelito znowu Pan nie dotrzymał słowa odnośnie zaległej płatności dla MNIE!!!!

Te wszystkie wpisy dokonały dwie osoby które są ściagne prawnie przez spólkę za oszustwa i próby wyłudzania. Spółka nie jest dłużnikiem i nie figuruje w żadnym rejestrze dłużników . To jest proste do sprawdzenia .

@Ewa

Proszę je wymienić z imienia i nazwiska w takim razie? Dlaczego spółka Phoenix&Construction została wykreślona z rejestru VAT? Dlaczego wspólnik Jerzy Lelito jak i Prezes Emilia Gromulska nie zgłosili spółki do Centralnego Rejestru Beneficjentów Rzeczywistych? Co ukrywa właściciel, iż ostatnie sprawozdanie finansowe spółki zostało zgłoszone do KRS w 2015?

Teresa Lelito
@Ewa

Spacja kropka. Dysgraf Jerzy Lelito wraca do GRY!

Henryk z Oleśnicy
@Ewa

Ewka nie wypisuj głupot. Rozmawiałem telefonicznie z Jerzym Lelito w sobote. Phoenix Construction w likwidacji. Właściciel przechodzi na finansową emeryturę po sprzedaży kamienicy w Poznaniu, cytuje jego słowa: "niech biznesem zajmą się młodsi mi te kilka milionów wystarczy"

Gomulski
@Henryk z Oleśnicy

Wystarczy dla komornika???

Bernard von Thies
@Gomulski

Nie wystarczyło transakcja była (usunięte przez administratora). Oczywiście Pan Lelito twierdzi, że 100% transparentności tak jak na Papieskiej 21 dom Jerzego L. zlicytowany od roku a nowa właściciel nie może się do niego wprowadzić!

@Ewa

aż dziw, że Jerzy Kamil jeszcze nie zaragował . Wspaniały prawnik i finansista , który potrafi wyczuć koniunkturę . Panie Lelito czy Pan oby mu zapłacił bo szkoda byłoby pozbyć się tego współpracownika ?

Zostaw merytoryczną opinię o ‎Phoenix-Construction engineering&mamagament sp.z.o o - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w ‎Phoenix-Construction engineering&mamagament sp.z.o o?

Zobacz opinie na temat firmy ‎Phoenix-Construction engineering&mamagament sp.z.o o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ‎Phoenix-Construction engineering&mamagament sp.z.o o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

‎Phoenix-Construction engineering&mamagament sp.z.o o
4.2/5 Na podstawie 5 ocen.

‎Phoenix-Construction engineering&mamagament sp.z.o o