Maxima System Sp. z o.o.

Opinie o Maxima System Sp. z o.o.

mops

no masz racje@OJ TAM tez zauwazylam to ze zero zatrudnionych co mnei zdziwlo troche dlatego weszlam na forum zeby dowiedziec sie o co chodzi, gdyz chcialam tam aplikowac.

hudraulik

A gdzie dzialają teraz? bo napewno nie na ursusie.....

OJ TAM

A DLA TEGO ŻE STRONA WWW NIE DZIAŁA, ZERO TELEFONÓW , W ZUS SPRAWDZIĆ ZERO ZATRUDNIONYCH I CO TU GADAĆ POBIERZ AKTUALNY KRS A NIE LUDZI W BŁAD WPROWADZASZ ZE DZIAŁĄJA I ŻE JEST OK

marshall

skad info ze upadli?

t7u

No i upadła.... Ostatni gasi światło Chyba Syndyk

Rozwija sie ....

Pracowałem tam co do lodziarstwa 100 % prawda i podpierdalania prawda Jako samą prace polecam , aczkolwiek szef nie słowny,często zmienia zdanie , szef lubi włażenie w dupę, ale to chyba każdy lubi atmosfera kiepska przynajmniej ja tak to odczuwałem,w ostateczności sam się zwolniłem zresztą nie byłem pracownikiem idealnym ale nikt takim nie jest

Przemo

Firma nie upadła, jak prorokowały osoby, które nigdy w niej nie pracowały, prosperuje i rozwija się. Kij w oko wszystkim życzliwym z konkurencji.

R,BRYSI

No faktycznie jest racja lipa i podpier....lanie pracowałem więc wiem Pensja głodowa i firma już obecnie chyli się ku upadłości , obroty poleciały na leb na szyje ....tragedia odradzam!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Radzio

Lipa.Podpierdalanie i kto lepszy w tym.Pensje głodowe 1200zł.I pełno Lodziarstwa! Atmosfera fatalna!!!!!!

Zostaw opinię o Maxima System Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maxima System Sp. z o.o.