Opinie o KONSULTO w Lubin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy KONSULTO. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie KONSULTO o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KONSULTO w Lubin

Darek Nowy wpis

Tak, zacząłem pracować w 2012 roku przez chwilę. Faktycznie szkolenie zakręcone, za szybko i nie wiadomo o co chodzi. Wtedy kosztowało jeszcze 300 zł ale dało mi do myślenia. Przypadkowo sprawdziłem firmę Konsulto na tle konkurencji -konkurencja płaciła od 5-7 razy więcej. Wg mnie zarabiali tylko na szkoleniach i na naiwności handlowców. Tyle, że podobnie pracuje wiele firm w systemach MLM np.cepter -ogarki czy OfałB -łubespieczenia....-muszę tutaj pisać z błędami, żeby nie narazić żadnej firmy. Moja rada -zawsze lepiej pracować bezpośrednio dla firmy -dla średniej wielkości firmy i przy większych dochodach (ponad 10 tyś )tylko na swojej działalności. Mniejsze firmy upadają a korporacje wykorzystują (tak jak MLM), chyba że jesteś dyrektorem albo kierownikiem przynajmniej albo masz pracę po znajomości (duże firmy czy w budżetówka). Dlatego najlepsze średnie polskie firmy :-)

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w KONSULTO?

dripirek Nowy wpis

Firma nie działa

Karol Nowy wpis

Czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

Paulina

@dripirek, możesz podać źródło swojej informacji? Nic nie mogę znaleźć na ten temat. Czy firma upadła, zawiesiła działalność? Będę wdzięczna za podlinkowanie konkretnej strony bądź też inny sposób potwierdzenia tej wiadomości.

dripirek
@Paulina

Prezes firmy Konsulto działa teraz na FB jako Marcin Duo Life :). Możesz go zapytać bezpośrednio. Jeśli nadal jesteś zainteresowana pracą w fotowoltaice napisz na drip@drip.pl w temacie : fotowoltaika

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KONSULTO, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. zakupów
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
Paulina

Ciężko znaleźć konkretne informacje na temat Konsulto, czy ten pracodawca dalej funkcjonuje? Jaka jest wasza opinia na jego temat? Czy zatrudnione w firmie osoby mogą liczyć na stanowisko adekwatne do posiadanych umiejętności? Czy wynagrodzenie jest wypłacane w terminie?

dripirek
@Paulina

Nie funkcjonuje :( THE END...

Paulina

@Nick piszesz, że znacznie zmniejszyła się liczba szkoleń jakie mieli zapewnione pracownicy. Jak dawno uległo to zmianie? Mógłbyś powiedzieć też coś więcej o tych szkoleniach? Czego one dotyczyły? Dla pracowników z jakich działów były dostępne? Czy może oprócz częstotliwości szkoleń coś jeszcze się zmieniło?

Paulina

Zastanawiasz się nad podjęciem pracy w KONSULTO? Sprawdź, kogo obecnie poszukuje firma do swojego zespołu: http://www.konsulto.pl/szkolenia.html Macie już jakieś doświadczenia, z którymś z tych stanowisk?

@Paulina

Ostatnie szkolenie w marcu 2017, kolejny termin nieznany. Kiedyś szkolenia robili co miesiąc, cóż się stało takiego?

denis

Dokłądnie wystarczy umiejetnie przeczytac wszystko i pozniej nie ma takich niespodzianek, poza tym gdyby była to nie kompletna firma to raczej już ktoś by zajął się nią

czmiel2012

CZEMU ZAWSZE JAKIEŚ PRETENSJE MAJĄ OSOBY KTÓRE SIEDZĄ CAŁY CZAS PRZED KOMPUTEREM I NIE POTRAFIĄ COŚ W SWOIM ŻYCIU ZMIENIĆ. BYŁEM NA SZKOLENIU W KONSULTO -Z MOJEGO PUNKTU WIDZENIA TO BYŁO BARDZO PROFESJONALNE SZKOLENIE I NIE ŻAŁUJE ŻE ZAINWESTOWAŁEM CZAS I KAUCJE(500). PONIEWAŻ DZIĘKI WIEDZY KTÓRA OTRZYMAŁEM I WSPARCIU OD LIDERÓW TEJ FIRMY, ZAROBIŁEM W PIERWSZYCH TRZECH TYGODNIACH POKAŹNA SUMKĘ I ZWROT KAUCJI . PODSUMOWUJĄC TO JEST PIERWSZA FIRMA Z KTÓRA SIĘ SPOTKAŁEM W KTÓREJ SĄ TAK PRZEJRZYSTE ZASADY WSPÓŁPRACY I NIE SĄ NARZUCANE JAKIEŚ LIMITY PRZEROBOWE. PIERWSZYCH TYGODNIACH JAK MIAŁEM Z CZYMŚ PROBLEM ZAWSZE MOGŁEM LICZYĆ NA WSPARCIE SZEFÓW FIRMY I KROK PO KROKU ZOSTAŁEM WSZYSTKIEGO NAUCZONY I SIĘ USAMODZIELNIŁEM.TO SZKOLENIE ODMIENIŁO MOJE ZYCIE NA LEPSZE - POLECAM NASTĘPNE PRZED WAKACJAMI 25-26 CZERWCA 2016 POD POZNANIEM I NIE WYOBRAŻAM SOBIE TAM NIE BYĆ .......

Jestem nabitym w butelkę klientem firmy Konsulto. Tuż przed 24 kwietnia obiecywali, że projekt koncepcyjny elektrowni, będę mógł użyć w BOŚ pod wnioskiem o kredyt. Niestety BOŚ nie przyjął tego projektu, gdyż nie spełniał wymagań formalnych BOŚ. Przestrzegam przed wpłacaniem pieniędzy z góry co już samo w sobie jest podejrzane. Usługa polega na przesłaniu PDFa niepodpisanego przez Projektanta i nazywają to Projektem Koncepcyjnym, którego jedynym możliwym wykorzystaniem było uzyskanie dotacji z BOŚ. Na moje żądanie poprawienia projektu milczą i nie odzywają się, na żądanie zwrot części kasy milczą (projekt nie przeszedł przez BOŚ). NIE POLECAM, ODRADZAM - chyba że masz do zutylizowania nadmiar gotówki.

@Paweł

JA tak samo wyrzuciłem zł-próbuję dzwonić do dyr. tej firmy-nie odbiera. A właśnie on robi te projekty.

CZESŁAW 78
@Paweł

DROGI PAWLE TWIERDZISZ ŻE SZKOLENIE KONSULTO TO KPINA I PRACUJĄ TAM MURZYNI I BANDA KRETYNÓW. NIE ZGODZĘ SIĘ Z TOBĄ ,PONIEWAŻ BYŁEM NA TYM SAMYM SZKOLENIU CO TY I JA WIDOCZNIE SIĘ SKUPIŁEM NA POZYSKANIU WIEDZY OD OSÓB KTÓRZY MAJĄ EFEKTY W TEJ FIRMIE A TY WIDOCZNIE MYŚLAŁEŚ TYLKO O OBFITEJ KOLACJI,DOBRZE SOBIE WYPIĆ I EWENTUALNIE COŚ ZALICZYĆ ....... W KONSULTO MOŻNA DOBRZE ZAROBIĆ POD WARUNKIEM ŻE SIĘ WEŹMIESZ ZA SIEBIE,FIRMA PODAJE CI WSZYSTKIE NIEZBĘDNE NARZĘDZIA TYLKO TRZEBA UMIEĆ Z NICH KORZYSTAĆ.DAM CI RADĘ NAUCZ SIĘ CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM TO ZROZUMIESZ REGULAMIN FIRMY KONSULTO A NIE PISZESZ TAKIE BZDURY ,TO ŚWIADCZY O TWOIM ILORAZIE INTELIGENCJI OBWINIAJĄC ICH A NIE SIEBIE .......

kazik
@Paweł

A czy Pan zapoznał się z umową ? Umowa na wykonanie projektu koncepcyjnego to nie jest wniosek na PROSUMENTA ! Miej Pan pretensję do swojego przedstawiciela, który tak samo jak Pan nie umie czytać ze zrozumieniem. Solidna firma bez dwóch zdań, poprosiłem papiery do Bosia, to mnie ich przygotowali.

kuj-huj

Ta firma to jakaś kpina na szkoleniach sami do końca nie wiedza o czym mówią. Awansują samych tł...kó... z gęby widać że to banda oszołomó.... który napychają sobie kieszenie dzięki pracy innych i szkoleniami. Jedyne co trzeba przyznać że dobrze to wykombinowali jak z ludzi zrobić murzynów za garść ryżu patrząc z boku na tą cała niby ich firmę. Odszedłem od naciągaczy i wszyscy tam pracujący, obecnie i kiedyś mogą tylko pomarzyć o takich zarobkach jak osiągam na swoim.

CZESŁAW 78
@kuj-huj

SPROSTOWANIE [to do ciebie nie do PAWŁA ] TWIERDZISZ ŻE SZKOLENIE KONSULTO TO KPINA I PRACUJĄ TAM MURZYNI I BANDA KRETYNÓW. NIE ZGODZĘ SIĘ Z TOBĄ ,PONIEWAŻ BYŁEM NA TYM SAMYM SZKOLENIU CO TY I JA WIDOCZNIE SIĘ SKUPIŁEM NA POZYSKANIU WIEDZY OD OSÓB KTÓRZY MAJĄ EFEKTY W TEJ FIRMIE A TY WIDOCZNIE MYŚLAŁEŚ TYLKO O OBFITEJ KOLACJI,DOBRZE SOBIE WYPIĆ I EWENTUALNIE COŚ ZALICZYĆ ....... W KONSULTO MOŻNA DOBRZE ZAROBIĆ POD WARUNKIEM ŻE SIĘ WEŹMIESZ ZA SIEBIE, FIRMA PODAJE CI WSZYSTKIE NIEZBĘDNE NARZĘDZIA TYLKO TRZEBA UMIEĆ Z NICH KORZYSTAĆ. DAM CI RADĘ NAUCZ SIĘ CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM TO ZROZUMIESZ REGULAMIN FIRMY KONSULTO A NIE PISZESZ TAKIE BZDURY , TO ŚWIADCZY O TWOIM ILORAZIE INTELIGENCJI OBWINIAJĄC ICH A NIE SIEBIE .......

TRZMIEL

Widać po wypowiedziach komu niczego nie udało się osiągnąć. Szkolenie super, otrzymana wiedza bezcenna, pomoc firmy po szkoleniu na każde zawołanie. Dzięki Konsulto w szybkim tempie zarobiłem ponad 10 tys. i kolejnych klientów mi nie brakuje. Za szkolenie zapłaciłem 986 zł (dwu dniowy wypas w extra hotelu) po pierwszych dwóch klientach otrzymałem zwrot kosztów szkolenia. Firma rozlicza się solidnie i uczciwie co do grosza.

KONSULTOkadk
@TRZMIEL

DO OSOBY KTÓRA TWIERDZI ŻE PODPISAŁA SZEŚĆ UMÓW NA ENERGIE,DOSTAŁA DŁUGOPIS.KTO PISZE TAKIE GŁUPOTY,OSOBIŚCIE SPISAŁEM TRZECH DUŻYCH KLIENTÓW NA ENERGIĘ I OTRZYMAŁEM SOWITA PROWIZJĘ KTÓRĄ MOGĘ PORÓWNAĆ Z PENSJĄ PANI Z BIEDRONKI KTÓRA MUSIAŁA BY PRACOWAĆ PONAD 19 MIESIĘCY ,A JA TO ZAROBIŁEM W TRZY DNI

megi37

Też byłam w Mikorzynie.Szkolenie takie sobie(za duże tempo, jak dla mnie i za dużo ogólników), hotel całkiem ładny.Ale porównajcie sobie ceną za dobę w hotelu z ceną szkolenia.To,że Konsulto zarabia na szkoleniach, to rzecz oczywista.Biorą wszystkich jak leci. Ja sprzedawałam u nich już przed szkoleniem.Jak pojechałam do Mikorzyna, to wiecie, co dostałam jako bonus za podpisanie sześciu umów?Długopis.... Taki, jaki można kupić w sklepie za 5 zł.Z moim imieniem i nazwiskiem.Żenada...

dobrze przeszkolony :-)

przeszkolony - 2013-07-17 20:23:20 stary tu chodzi o to aby na szkoleniach zarabiać i tyle, a jak coś sprzedasz to się łaskawie podzielą 10% a inni po 20 i 30% czyli jest 60% marży chyba?Stary,jak mogłeś być przeszkolony skoro nie znasz tabeli prowizyjnej. To są treści frustratów,którzy nie potrafią zorganizować sobie pracy mając narzędzia w ręku. Podejrzewam,że czas wykładów spędziłeś w barze. Notabene znakomity stół szwedzki oraz ogólnie jedzonko i napitki w Mikorzynie ( celujący). Wszystko warte pieniędzy zapłaconych za szkolenie.

perykles

o tak dokladnie, na szkoleniach zarabiaja. i laskawie dziela sie zarobkami z 'energetycznej lawiny'

czeslaw
@perykles

przeszkolony

perykles

byłem przedstawicielem terenowym firmy. wyslalem kilku ludzi na szkolenie, a faktur ze szkolen ni widac ni slychac... pan [usunięte przez moderatora] i pan od fundacji od blixpowerow i kazda inna osoba z firmy zbywala mnie jak trzeba. A szkoda bo ukrecilbym im [usunięte przez moderatora]:) poza tym za kazde szkolenie pracownikow to PRACOWNICY maja placic.

Zostaw merytoryczną opinię o KONSULTO - Lubin

• Jak się pracuje w KONSULTO?

Zobacz opinie na temat firmy KONSULTO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

KONSULTO
2.8/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Prof. Józefa Zwierzyckiego 37
    59-300 Lubin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042