Bud-Drog

Nowy Sącz

Opinie o Bud-Drog

Bartek

Dobry pracodawca, chwalą ją pracownicy. Szkoda tylko, że nie ma chętnych do napisania od czasu do czasu kilku informacji.

ok

a co potrzeba wiedzieć? firma ma szeroką ofertę, działa bodajże 22 czy 23 lata na rynku i chyba mają się czym chwalić

oezil

Szkoda, że tak na prawdę nie można się niczego konkretnego dowiedzieć o działalności tylko same spekulacje. Na podstawie tych informacji ciężko podjąć decyzję czy się z nimi wiązać, czy szukać innego lokalnego pracodawcy czy w ogóle wyjechać za granicę. Nie wiem, które rozwiazanie byłoby najrozsądniejsze.

Jpgs

Czy ktoś pracuje w bud-drog? Szukam firmy na praktyki o podobnym zakresie działalności i potrzebuję informacji nt. ew. zatrudnienia.

Zostaw opinię o Bud-Drog - Nowy Sącz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bud-Drog