OPTIserw Kraków Jarosław Pogwizd

Nowy Sącz

Opinie o OPTIserw Kraków Jarosław Pogwizd

Dzień dobry, współpracowałem z firmą w latach 2013- 2014, jest to bardzo rzetelna i wysoko usytuowana na rynku firma informatyczna, świadcząca usługi zarówno sprzedaży jak i serwisu. Godziny pracy bardzo przystępne, zarobki dobre, a atmosfera super!

klient

Po rzekomej naprawie komputer działał jeszcze wolniej. A serwisant zachowywał się jakby naprawiał go za karę.

klient korporacyjny

Kontrahent - 2011-10-31 02:07:32 i tak i nie. Firma OK dla kogoś kto ma wszystko w (usunięte przez administratora)Taka osoba bedzie sie czula bezpiecznie. Nie polecam dla fachowcow ktorzy daja duzo od siebie ale chca tez cos z tego miec. Jednak patrzac calosciowo mimo wszystko ocena pozytywna. Firma dobra na start tak na powiedzmy rok pracy.idiotyczny komentarz, osoby, która nie może określić czy jest kontrahentem czy anonimem, anonimowe posty na poziomie jak to w naszym pięknym kraju. Firma OPTIserw Kraków to grupa osób, świadczących usługi na odpowiednim poziomie, współpracujemy z firmą od 2004 r. złego słowa nie powiem, dlaczego ponieważ dają goście z siebie 100%, nie znam realiów zatrudnienia, ludzie pracujący w firmie nadal ci sami, pojawiają się naturalnie nowe twarze, mogę wyłącznie ocenić współpracę, jak dlamnie jest naprawdę świetna.

Kontrahent

i tak i nie. Firma OK dla kogoś kto ma wszystko w (usunięte przez administratora) Taka osoba bedzie sie czula bezpiecznie. Nie polecam dla fachowcow ktorzy daja duzo od siebie ale chca tez cos z tego miec. Jednak patrzac calosciowo mimo wszystko ocena pozytywna. Firma dobra na start tak na powiedzmy rok pracy.

Zostaw opinię o OPTIserw Kraków Jarosław Pogwizd - Nowy Sącz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OPTIserw Kraków Jarosław Pogwizd