enxoo Sp. z o.o.

Opinie o enxoo Sp. z o.o.

Agata

@... rozumiem i dziękuję za opinię. Może enxoo zajrzy na forum gowork.pl i przeczyta Twoją sugestię i wprowadzi odpowiedź zwrotną. A czy próbowałeś dzwonić do firmy, by się dowiedzieć o wynikach rekrutacji?

...

Mogę jedynie odnieść się do procesu rekrutacji. Uważam, że po przejściu 3 etapów i trwającej ponad 3 tygodnie rekrutacji powinna pojawić się informacja o jej wyniku. Niestety taka informacja nie jest przekazywana. Dziwi mnie to, gdyż istnieje dział HR. Jako firma informatyczna powinni mieć maila typu "do not reply", dla osób, które zakończyły proces z wynikiem negatywnym. Mało profesjonalne plus brak szacunku dla osoby, która poświęciła im swój czas. Nie polecam, strata czasu.

Agata

Nie wiem jak w 2016, ale teraz jest bardzo dużo ofert pracy i praktyk, czyli każdy może coś znaleźć dla siebie, czy jest doświadczony czy też nie. Poszukiwani są: Front-end Developer, Java/Salesforcce Developer, Developer - Praktyki Studenckie, Junior Sales Executive i wiele innych do zobaczenia tutaj (http://www.enxoo.com/polish/kariera/). Ktoś będzie aplikował do enxoo Sp. z o.o.?

bum

A mają teraz jakieś oferty pracy? Dzięki za odpowiedź

ocs

Nie polecam. Szczególnie na pozycje marketingowe/sprzedażowe. Brak osób wykwalifikowanych.

Zostaw opinię o enxoo Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie enxoo Sp. z o.o.