Superfish S.A

Opinie o Superfish S.A

Pal

Ba

Zły

Pani Magdo To przykre ale prawdziwe !

Kyrje elejson

Pani z HRu dba o dobry PR firmy zatajając szczegóły o atmosferze która tam obecnie panuje..mobbing,zastraszanie i traktowanie człowieka jak gónwo.. Narobiła tam niezłego bagna,ale cóż za to jej płacą. Najciekawsze jednak będzie na koniec. Góra wyjdzie z tego cało a ona zostanie w tym swoim bagienku,który stworzyła i nikt jej nie pomoże... Karma wraca

kiedyś to było ....

A co to się stało że tyle opinii poznikało ?

Doradca
@kiedyś to było ....

Bo pisali prawdę a komuś to nie na rękę

Zły

kyrje elejson Brawo ! Podzielam Twoją opinię.....????

Zły

Dużo się dzieje w Tym zakładzie! Ostatnimi czasy!

Biały wąsek
@Zły

a cóż takiego się dzieje Panie zły ?

misia

a co to się tam dzieje że znowu zmiany w jakości? jakie to dziwne że nikt z wysokiego kierownictwa nie widzi tego syfu co się dzieje w tym dziale. rotacja większa niż na produkcji

Lobo2
@misia

Zgadza sie ,ze tam nikt porządku nie zrobi z jedna Pania R.co uwaza sie za najlepsz a nic nie robi. Co chwile przychodza nowi ,wyucza sie i Pani R.widzi zagrozenie to im klody pod nogi rzuca aby sami odeszli. Dzial Jakosci mógłby być najlepsza komorka w zakladzie lecz bez Pani R .

dramat
@misia

każdy wie o kogo chodzi nikt nic nie robi

@Lobo2

święta prawda, też przez tą osobowość zrezygnowałem z pracy !!!!

Również były pracownik
@Lobo2

Haha wyuczą się? Jeszcze trzeba chcieć się uczyć ;) niestety praca w dziale kontroli jakości jest specyficzna i jak jest się gwiazdą to ciężko się dostosować ;) a co do pani R. ...kto uczy wszystkich nowych pracowników? Kto pomaga rozwiązywać problemy? Polecam chwilę się nad tym zastanowić i nabrać troche obiektywizmu. Widać komentarze tutaj pisze jedna i ta sama osoba, która ma widocznie problem ze swoją osobowością (i dodatkowo z językiem polskim ;) ). Czyżby zazdrość? ;)

Aga
@Również były pracownik

O ktoś sam siebie broni. Zamiast kto uczy i rozwiązuje problemy powinno być kto przypisuje sobie zasługi innych i kto ludzi ze sobą kłóci

moma
@Również były pracownik

I co coś nie pykło ? czy znowu cały świat się sprzeciwił ?

voldemord

jak widać po roszadach w firmie chyba rozliczyło kogo innego ;) era mataczenia, przypisywania sobie zasług, wysługiwania się innymi, itp itd chyba się właśnie skończyła co ? ;0

Witam O jakiegoś czasu pracuję w Koralu w Kukini i bacznie się przyglądam na to co się dzieje w tym zakładzie. Atmosfera w pracy nie jest fajna Szczególnie przez jednego (usunięte przez administratora) , wprowadza on złą atmosferę w zakładzie (usunięte przez administratora)stresuje ludzi swoją obecnością, zawszę musi mieć rację i za wszelką cenę postawić na swoim, nie zna pojęcia kompromis(usunięte przez administratora) nie ma zespołu, ludzie się nie szanują i trzeba być naprawdę silnym psychicznie , żeby tam przetrwać . (usunięte przez administratora)

Legis
@Anonim

Ho ho ho. Widzę tutaj działanie, uporczywe działanie jednej osoby szkalującej Pana Adama pod kilkoma nickami. Jacy ludzie potrafią być okrutni i okropni kiedy czują się anonimowi(jednak tak im się tylko wydaje). Kilka wpisów TEGO SAMEGO DNIA .Ktoś bardzo chce tutaj wyładować swoje kompleksy. NAJCZĘŚCIEJ zakładowe lenie mają najwięcej do powiedzenia. Jeśli ktoś wymaga od obiboka i pozoranta to od razu jest tym najgorszym. Później taki sfrustrowany osobnik siada przed komputerem i oczernia drugą osobę. Wstyd.

Stefano
@Legis

@Legis przecież po tych wpisać jasno i wyraźnie widać, która to osoba. Używane zwroty i "przezwiska" tylko przez tę samą osobę w różnych sytuacjach w pracy. Dla Adama 3maj się będzie dobrze. A Ci do, których masz jakiś dziwny żal akurat dobrze ci życzą mimo wszystko.

Obserwator

Być silni psychicznie

Kronos

Ależ to głębokie buhahaha

Łukasz
@Kronos

Pracujesz w Superfish i możesz mi powiedzieć jakie wymagania trzeba spełnić by móc się tu starać o pracę? Czy kandydaci muszą posiadać jakieś specjalne umiejętności? Czekam na Twoją odpowiedź, daj znać.

Ku pamięci

Mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Kontrola i ocena wyników działania polega na sprawdzeniu, czy i w jaki sposób wydane decyzje są wykonywane, po ich wykonaniu zaś – czy cel decyzji został osiągnięty. Ważnym czynnikiem jest bieżąca kontrola, gdyż pozwala ona, w razie niezgodności wykonania z zamierzonym celem, bieżąco usuwać przyczyny odchyleń. Najważniejszą zasadą na każdym szczeblu kierowania jest bezwzględne przestrzeganie właściwych proporcji między zadaniami, uprawnieniami do dysponowania środkami wynikającymi z posiadanych kompetencji oraz odpowiedzialnością za wykonanie zadań.

Ok
@Ku pamięci

Jeszcze nie zapomnijmy o celowym działaniu, które miało miejsce i służyło tak jak tu ładnie napisane na dyskredytowaniu pracowników. Obniżeniu ich wartości w trakcie wykonywania prac. Jest rużnica pomiędzy wydawaniem poleceń a nękaniem pracowników celowym działaniem.

Legis
@Ok

Jest jednak RÓŻNICA między różnicą a "rużnicą".Najczęściej płaczą ci pracownicy,którzy są najbardziej leniwi. Na początek radzę zajrzeć do słownika ortograficznego a potem zabrać się za ewentualną krytykę.

Kronos
@Ok

Weź ty się chłopie naucz poprawnie pisać.

Bartek1.

Hmmm podszywanie się po de mnie serio ale ktoś poleciał ;) Pracowałem z Adamem trochę czasu i te dziwne oskarżenia nie mają pokrycia. A ludzie zwalniali się nie przez Adama.... Miłej zabawy z zabawi z takimi wpisami.

Obserwator

Panie Adamie współczuję Powodzenia życzę. ...

On

Czy śmierdzi się ryba po pracy?

obserwator

hue hue tak się szczyca wysoka kultura i etyka a etyka leży. a pani hr lazi po zakladzie usmiecha sie glupio i w dobie pandemii wymysla glupoty ktore nie maja pokrycia z rzeczywistościa. o co nie zapytac to nic nie woe nie slyszala i jedynie kupony odcina karierowiczka na cudzych plecach

Izabela

@jaśko dlaczego nie szanują na produkcji? Co jest nie tak?

jaśko
@Izabela

Iza popracuj a się przekonasz. Tam pracownika mają za nic tylko za...... Przykład zobacz opisywaną niżej historie z kontroli jakości. Babka mobbingowała wykorzystała ludzi a nic jej HR nie zrobił. i gdzie tu etka? Na produkcji to sam najważniejsi mistrzowi ich rodzina i pupilki.

@jaśko

Dziękujemy za opinie. Drogi Pracowniku, w celu usprawnienia komunikacji oraz możliwości szybszego reagowania na niewłaściwe zachowania, polecamy korzystać z dróg wewnętrznej komunikacji: rozmowa z przełożonym; skrzynka Kodeks Etyki (znajduje się w budynku ochrony ); kontakt mailowy na adres etyka@graal.pl lub pocztą Graal S.A. ul. Zachodnia 22, 84-200 Wejherowo z dopiskiem „Kodeks Etyki”. Wspólnie możemy zbudować przyjazne środowisko pracy.

cumulus
@Superfish S.A

Izo droga, jak widzę opisałem sytuację wraz z kilkoma osobami, użyliśmy waszej skrzynki i cóż, czas leci reakcji żadnej. Po co wam takie sztuczne wymysły ?

@cumulus

Dziękujemy za opinie. Drogi Pracowniku, w celu usprawnienia komunikacji oraz możliwości szybszego reagowania na niewłaściwe zachowania, polecamy korzystać z dróg wewnętrznej komunikacji: rozmowa z przełożonym; skrzynka Kodeks Etyki (znajduje się w budynku ochrony ); kontakt mailowy na adres etyka@graal.pl lub pocztą Graal S.A. ul. Zachodnia 22, 84-200 Wejherowo z dopiskiem „Kodeks Etyki”. Uprzejmie informujemy, że w naszej organizacji jest również program - Exit interview, podczas którego przedstawiciel działu HR przeprowadza rozmowę z osobą, która postanowiła zakończyć swoją współpracę z firmą. Wspólnie możemy zbudować przyjazne środowisko pracy. Zapraszamy do kontaktu.

cumulus
@Superfish S.A

Drogi pracodawco. co do rozmów z ludźmi, którzy zakończyli współpracę - nie znam jeszcze nikogo z kim taka rozmowa by się odbyła, a szkoda. Napewno uzyskalibyście dużo wartościowych informacji.

Teresa
@cumulus

Ja nie wiem o co wam chodzi... Tu jest super, tyle lat tu pracuje, tu są super ludzie licząc od zwykłego szeregowego do tych na najwyższych stołkach. Masz problem - zglaszasz i już po problemie. Zapraszam chętnych, warto samemu się przekonać (:

Czy w Superfish S.A zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Stefanek

przecież oferują " zatrudnienie na umowę o pracę u stabilnego pracodawcy w regionie " więc po co umowa zlecenie

kiedyś to było ....

Jak to pięknie wygląda HR udaje, że coś robi. A wszystko po staremu. Pytanie do HR i Pana Prezesa czemu nie spytacie ludzi, którzy odeszli z pracy choćby przez słynna panią R. W ogłoszeniach, rozmowach mówcie o przyjaznej atmosferze, a rzeczywistość jest inna. Z jakiegoś powodu ludzie uciekają, a nowi nie garną się. Poczta pantoflowa niestety.

Jaśko

Na produkcji ludzi nie szanują. W biurach kolesiostwo. Dział HR udaje że coś robi, niby akcja dochodzenia, każdy mówi co i jak a dyrekcja wszytsko zamiata pod dywan.

@Jaśko

Dziękujemy za opinie. Uprzejmiej informujemy, że w naszym zakładzie obowiązuje Kodeks etyki oraz polityka przeciwdziałaniu mobbingowi i każdy pracownik świadczący pracę na rzecz Koral S.A. jest zobowiązany do stosowania wdrożonych zasad. Nie ma zgody na opisane zachowania i mamy nadzieje, że dotyczą jednostkowych przypadków. Drogi Pracowniku, w celu usprawnienia komunikacji oraz możliwości szybszego reagowania na niewłaściwe zachowania, polecamy korzystać z dróg wewnętrznej komunikacji: rozmowa z przełożonym; skrzynka Kodeks Etyki (znajduje się w budynku ochrony i w Dziale Konfekcjonowania); kontakt mailowy na adres etyka@graal.pl lub pocztą Graal S.A. ul. Zachodnia 22, 84-200 Wejherowo z dopiskiem „Kodeks Etyki”. Naszym celem jest budowanie przyjaznego środowiska pracy.

jaśko
@Superfish S.A

szkoda że jak się to robi to człowiek ma później problemy. Dziękuję bardzo za takę etykę

Zostaw merytoryczną opinię o Superfish S.A - Kukinia

• Jak się pracuje w Superfish S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Superfish S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Superfish S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 102, z czego 4 to opinie pozytywne, 86 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Superfish S.A?

Kandydaci do pracy w Superfish S.A napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Superfish S.A