Superfish S.A

Opinie o Superfish S.A

maniek

maniek

gienek 50

to dziwne rze nieusuneli jeszcze tego wpisu chyba jeszcze nieczytali ale to kwestia czasu pewnie lada chwila to usunom

Kaźmirz

W tej firmie rządzą układy i nie ma co się dziwić... jak dyrektor(usunięte przez administratora). I Zastępca (usunięte przez administratora) Uporządkowali pod sobą główną dyrektorkę (usunięte przez administratora). Która jest ich marionetką i pod ich rządami robi wszystko czego sobie życzą. Dodatkowo Dyrektorka (usunięte przez administratora). Ma w rodzinie kogoś kto ma firmę sprzątającą i specjalnie pozbyła się starej firmy sprzątającej na poczet zatrudnienia firmy rodzinnej... oni myślą że ludzie nie widzą i nic nie wiedzą.... jednak dzieje się tam bardzo dużo. Stare instalacje amoniakalne które śmierdzą na kilometr. Zagrożenie wisi w powietrzu a instytucje które to widzą zakrywają oczy. Zero szacunku do pracownika. Nie podnoszenie pensji. Nie płacenie szkodliwego za pracę na zimnie czy w chemii... gdy zaniosłem pismo o podwyżkę to zostałem wyśmiany w twarz i powiedziano mi ze zawsze mogę zmienić pracę... kpina i upodlanie ludzi na każdym kroku... nie polecam pracy na każdym ze stanowisk...

gienek 50

dyrektorka traktuje pracownikuw jak smieci w szczegulnosci dzial techniczny

Aktualność

Grupa Kapitałowa GRAAL jest liderem branży przetwórstwa ryb w Polsce.
Nasze produkty sprzedawane są w 30 krajach na 5 kontynentach. W swoim portfolio posiadamy produkty
marek Graal, Salatino, SuperFish, Kuchnia Staropolska.Grupa GRAAL posiada cztery zakłady produkcyjne, zatrudnia ponad 2500 osób i jest pracodawcą gwarantującym stabilne zatrudnienie i bardzo dobre warunki pracy.

W związku z rozwojem zakładu produkcyjnego Koral S.A., który specjalizuje się w rybach świeżych, wędzonych  i marynowanych, zatrudnimy pracownika na stanowisko:

MŁODSZY MECHANIK/ MECHANIK

Miejscowość: Kukinia ( powiat kołobrzeski)

ZADANIA

• zapewnienie prawidłowego stanu maszyn i urządzeń produkcyjnych

• dokonywanie napraw interwencyjnych w powierzonym zakresie

• dokonywanie przeglądów i napraw prewencyjnych maszyn i urządzeń

• przezbrajanie linii produkcyjnych, modernizowanie urządzeń technologicznych, instalowanie nowych maszyn

• wykonywanie prac dodatkowych związanych z utrzymaniem ruchu

• prowadzenie dokumentacji związanych z dokonywanymi naprawami i przeglądami

W ZAMIAN OCZEKUJEMY

• wykształcenie min. zawodowe techniczne

• mile widziane doświadczenia w pracy w Dziale Utrzymania Ruchu

• dyspozycyjności – praca w systemie zmianowym

• uprawnienia SEP do 1 kV G1 - mile widziane

• samodzielności i dobrej organizacji pracy własnej

• umiejętności czytania rysunków oraz schematów technicznych

• sumienności i dokładności w wykonywanej pracy

• zdolności komunikacyjnych

OFERUJEMY

• pracę w dużej i stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• pracę w doświadczonym zespole

• umowę o pracę

• atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

• świadczenia dla pracowników  - wczasy pod gruszą, karty przedpłacowe  na święta, paczki świąteczne;

• świadczenia medyczne i  ubezpieczenie na życie na  preferencyjnych warunkach;

• dobre warunki i przyjazną atmosferę pracy

• bezpłatny dojazd do pracy z wybranych kierunków

Czy istnieje możliwość rozwoju w Superfish S.A?

niki

Rozwój polega na zwolnieniu się stamtąd

Zofia
@niki

Czyli nie ma szans na żaden awans tam skoro tak piszesz żeby się zwolnić ? ;/

do niki
@Zofia

tak, tak same układy i układziki, więc lepiej poszukaj czegoś lepszego.

rozsądny

Szacun dla pani dyrektor

Katarzyna

Sztos, a za co? ;)

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Superfish S.A?

milf

Ta atmosfera eheeee. tak jak np. w KJ są lepsi i gorsi. Jedni na święta mogą co roku mieć wolne a inni wiecznie słyszą NIE.

Łukasz
@milf

W ogóle stawki za pracę w święta są większe? Jak to tu wygląda?

Kg
@Łukasz

Również życzę zdrowia i uśmiechu z okazji Dnia Kobiet.????????????????

do Łukasz
@Łukasz

Zapomnij jeszcze będą chcieli Ci godziny uciąć albo coś wymyślić żeby stawkę obniżyć

@do Łukasz

a to za co im się zdarza godziny ucinać / obniżać stawki? Takie kwestie są w ogóle zawarte w umowie?

Niezapominajka

Nareszcie!!!!!

Pamiętajka
@Niezapominajka

Ale o co chodzi

isa
@Pamiętajka

tesknio za R i M. bez fałszywości tak dziwnie w tej firmie

Łukasz
@isa

A czemu wylecieli? Czy może sami odeszli? Co się stało?

Rozbawiony
@isa

A żeś pojechała! E. fałszywość się skończy w tym dziale kiedy ty odejdziesz. Jedyne co potrafisz do dobrze mielić jęzorem i oskarżać niewinnych ludzi. Nawet brak ci odwagi żeby się pod tym podpisać - więc daruj sobie. Z twoich ust jeszcze nie słyszałem ani jednego słowa uczciwości... Szkoda tylko, że te wszystkie bzdury inni czytają i w to wierzą.

Hola

Co wy gadacie ludzie??!

słop hop lop
@Rozbawiony

ahhhh. R już nie ma i ludzie się cieszą taki jest fakt. Jednak jej wychowanka, która robi idealnie to samo i pięknie wszystkich skłóca dalej siedzi i kultywuje zasadę swojej mentorki " ja robię swoje, mi trzeba pomagać - a że inni mają robotę nie ważne jak czegoś nie zrobią to ich pod...kabluje ;)" Jedynie tej z kręconymi tłustymi włosami trzeba oddać, że świetnie nauczyła się manipulować kierowniczką. Ciekawe jak długo jeszcze. Pamiętam jak "koordynator" chodził i jednej i drugiej kierowniczce i innym mówił jakie z niej ziółko ( wszystko za plecami), a sam się bał żeby na niego nie kablowała. A efekt jest taki że ... każdy sam widzi jak wygląda skład działu.

oiska
@słop hop lop

takie to dość prawdziwe

Jedyna
@słop hop lop

Trafna uwaga z wychowanka.

Kejt

Witam. Mogę prosić o opinie na temat pracy biurowej. Pojawiają się dość często ogłoszenia do księgowości.

Tejk
@Kejt

Nie możesz.

Czy w Superfish S.A wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

ta jedyna

tak tylko dla wybrańców przy korycie są nagrody cała reszta ma robić (usunięte przez administratora)

Richard Girą

Co tam się może dziać????Piękna Lynda i jej kolega z nadwagą wreszcie robią z wami "POŻĄDEK" haha ???? taki żarcik ????

gotham
@Richard Girą

no się zrobiło trochę czystki, wieloletnie nieroby i kombinatory są usuwane. Pytanie czemu tak późno. Ale jeszcze pare mordek przy korycie siedzi i gnębi ludzi tak jak ten taki duzy od czystości co to mówi ze nie do ruszenia bo on przyjaciel dyrktura

rozsądny
@gotham

Ale tu ktoś mądry... Dzięki temu " dużemu" wysyłamy zdrowy i bezpieczny towar a to tylko dlatego, że wymaga bo taka ma pracę. Nikt nie lubi policji, nawet zakładowej ????... Jak się komu pod (usunięte przez administratora) pali, to wszyscy lecą i szukają ratunku, właśnie u " dużego" lub w tej naszej policji i nigdy nikogo nie zostawią samych sobie...Niech się każdy zajmie swoimi obowiązkami to nikt nikogo nie będzie się czepiał. Przypominam, że produkujemy dla ludzi, bo chyba ktoś tu o tym zapomniał. Najpierw proponuje wskoczyć w ich "buty" i w "buty tych mordek przy korycie" a potem się wypowiadać na forum...

gotham
@rozsądny

wskoczyć w buty kogoś kto nie ma szacunku do ludzi i nie robi nic innego prócz zdjęć i że brudno..... ja już widziałam jak on sobie radzi w trudnych sytuacjach. płacz lament .....

natasza201994
@rozsądny

co chwile się zwalnia, albo coś mu nie pasuje.... ale najlepiej siać ploty na ludziach się wyżywać i w kółko o biznesie wakacyjnym gadać to najlepiej wychodzi

Jeryyy
@natasza201994

czekaj to gada tak od 3 lat jak nie więcej i jeszcze pracuje ?? ciągle z siebie pośmiewisko robi

Pracownik produkcji
@Jeryyy

A czy ktoś może tego mościa nauczyć zwracania się do ludzi z odrobiną kultury ? Niech zacznie używać słów a nie łaciny spod sklepu. Zgłaszanie problemu do HR nic nie daje... Dajcie normalnie pracować, a nie traktowanie jak jakiegoś człowieka drugiego sortu.

@Pracownik produkcji

Dziękujemy za opinie. Zgodnie z Kodeksem Etyki, po wpłynięciu zgłoszenia/informacji rozpoczyna się procedura rozpatrywania naruszenia tj. poinformowanie Zarządu Spółki, powołanie Komisji (badającej zgłoszone naruszenie) analiza zgłoszenia oraz przygotowanie się Komisji do przeprowadzenia procesu wyjaśniania. Proces ten opiera się min. na przeprowadzeniu wywiadów z pracownikami przy jednoczesnym zapewnienie anonimowości. Celem Komisji jest rzetelne zbadanie każdego zgłoszenia dotyczącego naruszenia zasad etycznych w zakładzie i przedstawienie podsumowania oraz rekomendacji dot. działań dla Zarządu Spółki. Następnie zainteresowane strony są informowane o działaniach. Jako firma dokładamy wszelkich starań aby wspólnie budować przyjazne środowisko pracy. Dziękujemy za każde zgłoszenie i doceniamy komunikację bezpośrednią.

jony
@Superfish S.A

Nie wiem co zrobiliście z "dużym" ale w końcu jest spokój. Dzięki HR

nie przestrzega sie kodeksu pracy. nie zapewnia sie prawidlowych warunkow pracy

jadam
@ja

to zgłoś to do inspekcji pracy

nie wiedziałem ze standardem zakładu jest nieprzestrzeganie przepisów bhp

nataszka

merytorycznie to tam się nie da. na stanowiskach kierowniczych ludzie bez kompetencji i szacunku do inncyh. Na szczescie robią wymianę i widać różnicę, ale też widać jak stara gwardia trzesię gaciami i próbuje podkopywać nowych prawda sylwio ?

Chetny

Dlaczego nikt się nie weźmie za klany rodzinne bo co w (usunięte przez administratora) dobrze wchodzą?aż tak dobrze umia się sprzedać Linda niech założy mocniejsze okulary bo słabo chyba widzi????

Noname

Oooo był obszerny komentarz kyrje elejson i juz nie ma??? Widzę że zakład nie znosi prawdy i krytyki. Nie dziwi mnie to bo polityka i etyka w tym zakładzie mija się z czymkolwiek. Pani HR bardzo się stara by prawda nie wyszła na jaw jakie praktyki tam są stosowane ale jak to mówią oliwa sprawiedliwa na wierzch wypłynie. Mobbing i poniżanie człowieka tam na porządku dziennym. Decydowanie za pracownika kiedy może wziąć urlop a kiedy nie, ma być wszystko pod dyktando chorych ambicji Pani z HRu. Kobieta ta umniejsza swoim koleżankom na każdym kroku,gra nieczysto i stosuje mobbing w białych rękawiczkach. Chodziły słuchy, że nawet je podsłuchuje a to już podchodzi pod kryminał. Wyrzucili chyba wszystkich których w żaden sposób nie szło nagiąć ani wziąć pod pantofel i nimi rządzić. Od zarządu zaczynając na sekretariacie kończąc. Tą ostatnią wyrzucili w mega chamski sposób a to tak naprawdę była ich najlepsza sekretarka jaką mieli. Miła sympatyczna wszystko można było załatwić zawsze pomocna. Ludzie którzy tam zostali oczywiście nie wszyscy sprzedadzą się za wszystko nawet tracąc przy tym godność. Nie pozdrawiam

momil
@Noname

Tak jak kontroli jakości, presja krzyki, traktowanie na równych i równiejszych. święta trójca siedzi i plotkuje, a reszta ma zasuwać. Najpierw na jedną Paniusie nadawali jaka zła jaka be bo to koleżanka kogoś a teraz się zamykają i nakręcają kierowniczkę na wszystkich. No nic chyba czas zmienić pracę na jakąś normalną.

@Noname

Dziękujemy za opinie. Uprzejmiej informujemy, że w naszym zakładzie obowiązuje Kodeks etyki oraz polityka przeciwdziałaniu mobbingowi i każdy pracownik świadczący pracę na rzecz Koral S.A. jest zobowiązany do stosowania wdrożonych zasad. W celu usprawnienia komunikacji oraz możliwości szybszego reagowania na niewłaściwe zachowania, polecamy korzystać z dróg wewnętrznej komunikacji: rozmowa z przełożonym; skrzynka Kodeks Etyki (znajduje się w budynku ochrony ) kontakt mailowy na adres etyka@graal.pl lub pocztą Graal S.A. ul. Zachodnia 22, 84-200 Wejherowo z dopiskiem „Kodeks Etyki”. Naszym celem jest budowanie przyjaznego środowiska pracy.

Yelo
@Superfish S.A

Naprawdę obowiazuje w Zakładzie Kodeks Etyki Zawodowej???!!! Na pewno nie obowiazuje on dla(usunięte przez administratora). Osoba na tym stanowisku powinna świecić przykładem, być wsparciem, dodawać skrzydeł pracownikom. Powinna cechować ją wysoka kultura osobista. Niestety tu niski poziom, uważa się za lepszą od innych, wyśmiewa sie z ludzi za ich plecami. Niestety(usunięte przez administratora) nie ma nic do powiedzenia, o wszystkimi decyduje(usunięte przez administratora) dyrektor traci autorytet w oczach pracowników. Osobom szukajacym zatrudnienia odradzam tam pracę. Jest tyle firm szanujacych pracowników i przestrzegajacych Kodeks Etyki Zawodowej.

żan klod wam dam
@Yelo

kodeks jest dla tych którym pasuje, jak się problem zgłasza to później jest wielka zadyma a nie rozwiązanie problemu tak jak w kj.

Nemand
@żan klod wam dam

A co znowu jest w kj nie tak?

żan klod wam dam
@Nemand

zamiatanie spraw pod dywan, pupilków się chroni

Dżag

Bardzo polecam pracę w Dziale Technologii. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie w każde zadanie, wzajemny szacunek i rodzinna atmosfera to wartości, którymi kierują się ludzie pracujący w Dziale. Ula i Lidka, które zawsze wspierają pracownika dobrym słowem oraz radą i „stają za nim murem” - cokolwiek by się działo. Takie Szefowe to skarb ;) Bardzo miło będę wspominać ten krótki, choć intensywny, okres w moim życiu. Trzymajcie się ciepło i życzę powodzenia! ;)

@Dżag

Zgadzam się z tą opinią w 100%. Również pracowałam w Technologii. Atmosfera w dziale jest naprawdę fantastyczna. Ludzie są przemili, pozytywni i bardzo pomocni. Nikt nie patrzy tylko na siebie i czuć wsparcie zarówno ze strony kierowniczki, jak i całego zespołu. Ula jest osobą o ogromnej wiedzy i chętnie dzieli się nią z pracownikami działu, co jest niezwykle rzadkim zjawiskiem w tych czasach. Bardzo cenię ten dział.

czas czystki
@:)

w zakładzie czystki a tu nagle ktoś sobie robi "piar" dobry.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Superfish S.A?

Jajakobyły

Dlaczego Pani zadaje pytanie , skoro jako HR zna Pani zarówno wszystkie odpowiedzi jak i wszystkie pytania ? Sądzę , że preparuje Pani wpisy dla własnych potrzeb. Ponadto usuwa Pani niewygodne wpisy ! Zachowuje się jak sekta , która omotała dyrekcję i próbuje przejąć zarządzanie .

Lolo

Wystarczy poczytać komentarze poniżej

Zostaw merytoryczną opinię o Superfish S.A - Kukinia

• Jak się pracuje w Superfish S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Superfish S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Superfish S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 102, z czego 4 to opinie pozytywne, 86 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Superfish S.A?

Kandydaci do pracy w Superfish S.A napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Superfish S.A