Opinie o Distribev Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Distribev Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Distribev Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Distribev Sp. z o.o. w Warszawa

Prosimy o odbiur Keg a oni nam wysyłają monity do zapłaty za te kręgi najgorsza firma z jaka mieliśmy kontakt nie polecam oni reprezentują Żywiec skandal!!! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nie korzystać z usług

KWAS

Wypowiadam się na temat oddziału kowale . Jeżeli ktoś się zastanawia nad podjęciem tam pracy w charakterze kierowcy , konwojenta szczerze odradzam kierownictwo tragedia . Psełdo logistyk Pan M. nadaje się do tarcia chrzanu a nie do układania tras . Ten logistyk powinien kosić tam trawę jak i reszta kierownictwa . Dno , dno i jeszcze raz dno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@KWAS

W ostatnich postach były informacje o tym, jak wyglądała współpraca kontrahentów z firmą Distribev Sp. z o.o. (spółka należąca do Grupy Kapitałowej Żywiec S.A.), dlatego fajnie, że zdecydowała się wypowiedzieć osoba, która ma informacje o tym, jak wygląda praca w tej firmie. Możesz napisać, jak wyglądają warunki zatrudnienia, które oferuje pracodawca?

Szymon

@MATEUSZ, Ciebie również zapytam, czy długo już współpracujesz z firmą Distribev Sp. z o.o. (spółka należąca do Grupy Kapitałowej Żywiec S.A.)? Jeżeli tak to chciałbym, abyś porównał, czy wcześniej takie sytuacje również się zdarzały, czy może są one dopiero od jakiegoś czasu? Odpowiedz, proszę, jak to wygląda.

MATEUSZ

Rówież ostrzegam przed ta firma. Przy wykładaniu butelek okazało sie że część ich jest wypita i zakorkowana tak żeby nie było widać, części towaru w ogóle nie dostałem a zapłaciłem za całość Zamiast 5 skrzynek dostałem 25 skrzynek . Ogólnie zamówienie porażka, dostawa porażka (kierowcom od razu zwróciłem uwagę że część butelek pusta , części nie ma -zaczęli przeklinać w sklepie przy klientach wsiedli do auta i uciekli) Przedstawicielowi przedstawiłem zaistniałą sytuacje złożył reklamacje która nie została uwzględniona. Teraz straszą (windykacją), żeby oddać kasę za butelki których de facto nie dostałem. Porażka ,odradzam ta firmę

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Distribev Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Specjalista ds. Administracji (Recepcja)?
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Ja również nie polecam współpracy z tą hurtownia, zamówiny towar nie dojeżdża na czas, lub w ogóle ! Na korekty faktur czeka się ok miesiąca, to jakaś fikcja!

Szymon

@anonymous, jak długo trwała Twoja współpraca z firmą Distribev Sp. z o.o. (spółka należąca do Grupy Kapitałowej Żywiec S.A.), czy dopiero od jakiegoś czasu zauważyłeś nieprawidłowości, które opisałeś w swoim komentarzu? Czy może już wcześniej dochodziło do jakiś sytuacji, które były nie do końca jasne?

Kamil27

NAJGORSZA HURTOWNIA!!! Nie polecam współpracy z tą firmą.. Myślę że po ostatniej akcji ta firma straciła zaufanie u większości klientów. Ja już zakończyłem współprace z Distribev Orbico.

Justyna
@Kamil27

Podpisuję się pod tym obiema rękami, zakończam swoją 5 letnią współpracę z tą firmą .

A co to była za akcja moze podobna do naszej ? Zoliborz Dagrasso

@Kamil27

Witam ja również nie polecam tak rozliczają opakowania ze zawsze są braki zwoda z miesiąca na miesiąc i teraz wysłali za plecami sąd elektroniczny i komornika 20147 zł za opakowania zostałem tak oszukany

Szymon

@anonymous, czy była to pierwsza sytuacja związana z firmą Distribev Sp. z o.o. (spółka należąca do Grupy Kapitałowej Żywiec S.A.), której dostawa miała takie nieprawidłowości? Napisz również, jak wygląda związek firmy Distribev Sp. z o.o. (spółka należąca do Grupy Kapitałowej Żywiec S.A.) z firmą DaGrasso, którą wspominasz w komentarzu? Co dokładnie to oznacza?

Szymon

@Justyna, może Ty jesteś w stanie napisać, co takiego wydarzyło się, że zdecydowałaś się na zakończenie Twojej długiej współpracy z firmą Distribev Sp. z o.o. (spółka należąca do Grupy Kapitałowej Żywiec S.A.)? Jaka konkretnie sytuacja wydarzyła się, że straciłaś zaufanie do tej firmy? Opisz, jak to wyglądało szczegółowo.

@Szymon

Moze ja napisze czemu stracilismy zaufanie. Koniec czerwca . Przyjezdza 3 panow z dostawą robiac sami zamieszanie i wykorzystujac to ze menager ma dwie inne dostawy na fakturze jest przelew menager placi gotowka brak kp lub delikatnie mowiac (usunięte przez administratora) wystawione kp ( kopia) po miesiacu okazuje sie ze kwota 720 znikneła pomiedzy dostawca a jego firma bo pieniadze zaksiegowane nie zostaly. Brak reakcji ze strony firmy dostawcy pewnie dalej pracuja a pieniazki pewnie rozdzielone wedlug hierarchi w firmie. Dno i zlodzieje. Gdzie jest kierownictwo????

@anonymous

Nie pozdrawiamy DaGrasso Zoliborz przestrzegamy równie dobrze mogło zniknąć cos z lokalu!!! Od 10 lat istnienia lokalu pierwsza taka sytuacja z dostawa!!!!

Szymon

@Dejwid, dodatkowe wynagrodzenia w postaci premii dla pracownika to ważny aspekt w większości przedsiębiorstw. Napisałeś, że w firmie Distribev Sp. z o.o. (spółka należąca do Grupy Kapitałowej Żywiec S.A.) brakuje premii, co jest stosunkowo rzadko spotykane, jeżeli chodzi o stanowiska przedstawicieli handlowych, którzy przeważnie swoje wynagrodzenie wypracowują właśnie na podstawie premii. Czy możesz przybliżyć opisaną kwestię i napisać, czy od zawsze w tej firmie nie było premii dla przedstawicieli? A może one są tylko często są ucinane przez pracodawcę? Dodaj do swojej wypowiedzi również informację na temat samochodu służbowego, którym poruszałeś się w trakcie pracy, czy mogłeś korzystać z niego po godzinach pracy? Zachęcam do sprecyzowania swojej wypowiedzi.

Szymon

@Teresa62, 12 lat współpracy z firmą Distribev Sp. z o.o. (spółka należąca do Grupy Kapitałowej Żywiec S.A.) to długi okres czasu, dlatego tym bardziej Twoja decyzja jest dla mnie zaskoczeniem. Możesz przybliżyć co konkretnie zmieniło się w traktowaniu Ciebie jako stałego klienta tej firmy?

Teresa62

Nie rzetelny dostawca Nie szanuje swoich długoletniej klientow Zawala dostawy a później ogranicza dostawy Kierownictwo nie zainteresowane problemem Żyją w swoim świecie A Ty kliencie płac i czekam aż ci przywiozę piwo Nie polecam kończymy 12 letnią współpracę

Szymon

@Kamil27, o jakiej sytuacji piszesz w komentarzu odnośnie opinii związanych z firmą Distribev? Rozumiem, że wynikła jakaś sytuacja, która w znaczący sposób wpłynęła na Twoją opinię odnośnie tej hurtowni? Przedstaw, proszę, jak dokładnie wyglądała sytuacja, o której wspomniałeś. Zachęcam do dyskusji.

Szymon

@gdanszczanka, czy znajomy, który informował Cię o obecnych warunkach pracy w firmie Distribev wspomniał może o tym, czy próbował w jakiś sposób zgłaszać swoje uwagi szefostwu firmy? Jakimi kryteriami kierują się kierownicy magazynu przy rozdzielaniu wynagrodzeń? Rozumiem, że pracownik nie ma stałej stawki miesięcznej tylko jest ona uzależniona od oceny kierownictwa? Przybliż proszę informację na ten temat.

Szymon

@anonymous, piszesz, że jesteś klientem firmy, a znasz może osoby zatrudnione w tym miejscu? Zależy nam, by poznać opinie pracowników. Jeśli wiesz coś o aktualnej sytuacji, daj znać. Zachęcam do aktywnego udziału w dyskusji, które pracują lub pracowały w Distribev.

jestem klientem tej firmy moja ocena : NAJGORSZA HURTOWNIA JAKA DO TEJ PORY SPOTKAŁAM

Szymon

Dużo razy pisaliście negatywne komentarze na temat pracy w firmie Distribev. Jak wygląda obecna sytuacja? Zauważacie jakieś pozytywne zmiany, na przykład elastyczny grafik bądź benefity? @bolo, napisz proszę, dlaczego odradzasz firmę. Jakie stanowisko zajmowałeś, co powiesz na temat zarobków? @PAT, Twój komentarz jest dość lakoniczny, możesz wyjaśnić, dlaczego uważasz Distribev za najgorszą hurtownię? Każda opinia jest bardzo cenna.

PAT

NAJGORSZA HURTOWNIA W POLSCE SAMI (usunięte przez administratora)

bolo

Uwaga na tę firmę - (usunięte przez administratora) !!! stanowczo odradzam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Taki tam kolo

Dzień dobry Generalnie odradzam pracę na stałe w tej firmie, chyba że w formie czegoś na chwilę, aby przeżyć kolejny miesiąc. Zawsze usłyszycie o umowie na zastępstwo, bo nie ma etatów. Targety nie do osiągnięcia, płaca prawie najniższa. Ciężko zarobić na bilet miesięczny, a co dopiero na życie.

Zostaw merytoryczną opinię o Distribev Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Distribev Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Distribev Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Distribev Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Distribev Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Wołoska 5
    02-675 Warszawa