counter
3 4 14 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 godzinę.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Caf Call Sp. z o.o.?

M4rian Nowy wpis

Ostatnio kontaktowali się ze mną konsultancie z firmy Caff call w imieniu organizacji pozarządowej. Chcieli mnie namówić abym wpłacił pieniądze mimo mojej niechęci, nie mogłem się rozłączyć, a gdy to się udało, natychmiast do mnie oddzwonili. Konsultantka bardzo natarczywa, zależy im tylko na pieniądzach i nie na pomocy. Nie szanują czyjegoś zdania i mimo sprzeciwu dalej wałkują temat. Uważam, ze polityka firmy jest niestosowna kolejna firma krzak. Według mnie banda naciągaczy.

Tommy Nowy wpis
Nazwa działu: Marketing

Jedyne plusy to dobra lokalizacja, blisko sklep i wypłata na czas. Reszta kwestii stanowczo do poprawy... Podejście do pracownika bardziej słabe, kiepska motywacja pracownika do robienia tzw. Sukcesów. Tysiące komentarzy i wiadomości a proszę uwierzyć bardzo przeszkadza to jeżeli rzetelnie podchodzi się do powierzonych obowiązków. Straszna nachalność ze strony zarządzających w kwestii namawiania ludzi, którzy wyrażali niechęć do kontynuacji rozmowy, niczym sprzedaż garnków, czy pościeli. Słabe warunki techniczne sprzęt, internet bardzo przeszkadza to w pracy Jeśli chce się zbudować fajną relację z pracownikiem warto zacząć od siebie i stać się dobrym pracodawcą. Ale jest to moja subiektywna opinia, komuś innemu praca może się spodobać.

Tak1Nie
Tomek Nowy wpis

Żeby docenić firmę trzeba samemu być dobrym pracownikiem. Mam nadzieję, że epidemia spowoduje zmianę w nas pod kontem wystawianie niesprawiedliwych opinii.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Nicky

Nikomu tego miejsca nie polecam. Praca żałosna. Ciagle pretensje i namawianie na to by jak najbardziej człowieka przez telefon namawiać na coś. Nawet jeśli ewidentnie tego nie chce. Do tego wiecznie jakieś głupie uwagi. Najgorsza praca w której mielismy okazje być

Tak1Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 101 dni.

Czy Caf Call Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

blubleblu

Polecam. Super ludzie, luźna atmosfera. Elastyczny grafik. Nie wiem jaki stres wy czujecie, chyba w każdej pracy ma się jakieś obowiązki, jeśli ktoś jest sumienny to wiadomo, ze nie ma żadnego stresu. Praca to praca, czego oczekujecie od pracodawcy? Że da wam leżaki i będzie płacił za obecność? Dziecinada.

Tak2Nie2

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 9-dniowej przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat świeżej sytuacji w firmie Caf Call Sp. z o.o.?

pieczarka

myślałam że badania rynku i konsultanci telefoniczni to zarzewie ognistych dyskusji, wchodzę tutaj a tu cisza jak w kosmosie. kochani, ja już swoje w życiu na słuchawkach przerobiłam, to mój konik, ale teraz jednak chcę lepszego pracodawce znaleźć. napiszcie proszę czy ta firma się jakoś na plus od innych takich wyróżnia

Tak5Nie

krzysztof rurzalski
@pieczarka

na plus jest jedna rzecz- można z niej w każdej chwili odejść. pozdrawiam serdecznie życzę miłego wieczoru

Tak4Nie

calineczka
@krzysztof rurzalski

Jest jeszcze jeden ważny plus - blisko biedronka .. i to tyle z atutów..

Tak5Nie

Nick

Firma rzetelna, spoko stawki i premie, wypłaty na czas, kierownictwo pomocne, możliwość rozwoju ... do momentu wyjścia z rozmowy rekrutacyjnej. Nie pozdrawiam.

Tak21Nie1

clementina

Nie polecam, firma wyciska ostatnie soki z pracownika a sama w zamian daje stres i nerwy. Codziennie rozmowy mające pogrążyć pracownika a pensja zbliżona tej co składają długopisy w domach. Jedno wielkie kolesiostwo i kpina. Niech firma odda mi moje godziny i minuty stracone tam bo napewno się nie rozwinęłam tam a jedynie straciłam szanse na większą eskalacje mojego talentu jakim jest praca w call center.

Tak9Nie

nickodem

kiepska firma nie umia sie zorganizowac

Tak6Nie

Zostaw opinię o Caf Call Sp. z o.o. - Legionowo

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

3/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Zobacz wywiad