Caf Call Sp. z o.o.

Adres: Władysława Reymonta 11C, 05-120 Legionowo

NIP: 5361915568 KRS: 0000501269

Caf Call Sp. z o.o.

Opinie o Caf Call Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Marcin
 Opinia

@blubleblu, czy w takim razie za sumienne wykonywanie obowiązków, czujesz się w jakiś sposób doceniany przez Caf Call? Jeżeli tak jest, to możesz coś w tej kwestii więcej na tym forum napisać? Widzę, że jesteś zadowolony ze swojej pracy w tej firmie. Co jeszcze oprócz atmosfery wpływa na poziom tego zadowolenia? Twoja opinia będzie ważnym źródłem informacji dla osób zastanawiających się nad zatrudnieniem w tym miejscu.

TakNie

blubleblu
 Opinia

Polecam. Super ludzie, luźna atmosfera. Elastyczny grafik. Nie wiem jaki stres wy czujecie, chyba w każdej pracy ma się jakieś obowiązki, jeśli ktoś jest sumienny to wiadomo, ze nie ma żadnego stresu. Praca to praca, czego oczekujecie od pracodawcy? Że da wam leżaki i będzie płacił za obecność? Dziecinada.

Tak1Nie1

Opinia

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 9-dniowej przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat świeżej sytuacji w firmie Caf Call Sp. z o.o.?

TakNie

pieczarka
 Opinia

myślałam że badania rynku i konsultanci telefoniczni to zarzewie ognistych dyskusji, wchodzę tutaj a tu cisza jak w kosmosie. kochani, ja już swoje w życiu na słuchawkach przerobiłam, to mój konik, ale teraz jednak chcę lepszego pracodawce znaleźć. napiszcie proszę czy ta firma się jakoś na plus od innych takich wyróżnia

Tak5Nie

krzysztof rurzalski
@pieczarka 23.10.2015 13:06

na plus jest jedna rzecz- można z niej w każdej chwili odejść. pozdrawiam serdecznie życzę miłego wieczoru

Tak2Nie

calineczka
@krzysztof rurzalski 09.01.2018 16:31

Jest jeszcze jeden ważny plus - blisko biedronka .. i to tyle z atutów..

Tak3Nie

Nick
 Opinia

Firma rzetelna, spoko stawki i premie, wypłaty na czas, kierownictwo pomocne, możliwość rozwoju ... do momentu wyjścia z rozmowy rekrutacyjnej. Nie pozdrawiam.

Tak16Nie

clementina
 Opinia

Nie polecam, firma wyciska ostatnie soki z pracownika a sama w zamian daje stres i nerwy. Codziennie rozmowy mające pogrążyć pracownika a pensja zbliżona tej co składają długopisy w domach. Jedno wielkie kolesiostwo i kpina. Niech firma odda mi moje godziny i minuty stracone tam bo napewno się nie rozwinęłam tam a jedynie straciłam szanse na większą eskalacje mojego talentu jakim jest praca w call center.

Tak7Nie

nickodem
 Opinia

kiepska firma nie umia sie zorganizowac

Tak5Nie

Zostaw opinię o Caf Call Sp. z o.o. - Legionowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Caf Call Sp. z o.o.