SRW Sp. z o.o.

Opinie o SRW Sp. z o.o.

Maja

@Pablo, jesteś zadowolony z warunków pracy. Czy otrzymujesz dodatki do wynagrodzenia w postaci premii, szkoleń lub pakietu socjalnego? Można liczyć na stabilne zatrudnienie i umowę długoterminową? Czy firma wspiera pracownika, inwestuje w jego rozwój i pozwala awansować? Piszesz, że polecasz tego pracodawcę. To ważna informacja dla osób zainteresowanych tą firmą.

Maja

@RPH, jesteś zainteresowany zatrudnieniem i będziesz aplikować do firmy? Jeśli będziesz na rozmowie o pracę daj znać jak Ci poszło i czy zostałeś przyjęty? Twoje doświadczenia pomogą innym osobom zainteresowanym tą pracą. Napisz jakie kwalifikacje należy mieć, żeby starać się o stanowisko regionalnego przedstawiciela handlowego i jakie warunki proponuje pracodawca? Pomożesz innym osobom zainteresowanym tą pracą.

Olaf
@Maja

Praca całkiem dobra, tylko normy do zrealizowania trudne, ale zarobić można.

Co nowego dzieje się w SRW Sp. z o.o.? Jak aktualnie wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie?

Super idziemy do produ Firma wchodzi na rynki zagraniczne i w produkcje rozwiązań dla branży TSL .

Robert M

Pracuje w SRW jako handlowiec od 6 miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Uważam że narzędzia oraz wynagrodzenie które oferuje pracodawca są na bardzo dobrym poziomie. Produkt który oferuję swoim klientom jest świetną usługą co też przekłada się realizację planów w 100% od początku mojej pracy. Jeśli chodzi o osoby zarządzające nie mam żadnych negatywnych doświadczeń, nie jestem inwigilowany , może to wynika z poziomu mojej sprzedaży którego moi poprzednicy nie potrafili ośągnąć. Osoby które wypowiadają się negatywnie o firmie to sfrustrowani ludzie, bez ambicji i pomysłu na siebie , bez zapału do pracy. Gorąco polecam, pracowałem w kilku firmach i to jest jeden z lepszych pracodawców z którym mam okazje współpracować

troll
@Robert M

Ciekawe czy nadal jesteś taki zadowolony

Przedstawiciel Handlowy

Jeszcze nie zacząłem

Przebieg kariery Zakres obowiązków

Maja

@Zdegustowana rozumiem, że już nie pracujesz w firmie. Co było głównym powodem Twojego podejścia?

@Maja

Zadałaś mi dwa razy to samo pytanie.

Maja

@Zdegustowanarozumiem, że uważasz że nie zostałaś odpowiednio przeszkolona do pracy. Czego według Ciebie zabrakło?

@Maja

Na pewno szczerości oraz spokoju w rzetelnym przekazywaniu informacji na temat wprowadzenia do obowiązków. Pomijam fakt, że oferta znaleziona w internecie nijak się miała do stanu faktycznego, co już zdyskwalifikowało u mnie tę firmę.

Zdegustowana

ZdegustowanaJa ze swojej strony nigdy bym tam nie wróciła. Oferta pracy wskazywała, że stanowisko pracownika ds. analiz czasu pracy i rozliczeń kierowców będzie bardziej ambitnym zajęciem i lepiej płatnym (2400 netto szału nie robi), a tym czasem stanowisko to w 10% poświęcone jest analizie i rozliczeniom, a w 90% tematyce kadr i płac, do czego w ogóle nie zostałam przeszkolona. (usunięte przez administratora)

Maja

Pracujesz obecnie w firmie? Chętnie dowiemy się jak obecnie wyglądają warunki pracy w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy SRW?

Nie bezrobotna Ambitna

Liczyłam na to, że ww. komentarze pomogą mi w decyzji co do złożenia bądź nie aplikacji w tej firmie. Szukałam tu cennych opinii określających stosunek pracy a przede wszystkich możliwości zarobkowe i cóż ... ostatnio stwierdzam, że portal gowork.pl (niby serwis pracy) stał się bazą prywatnych emocji, stosunków relacji a tym przede wszystkim tzw. hejtu. WW. opinie wskazują na brak wiedzy tych osób. Co do nierzetelności wpisu świadczy choćby brak wiedzy dot. reprezentacji w tzw. KRS. Osoby rzekomo "karane wyrokami" nie są dopuszczane przez Sąd do bycia w zarządach spółki. Na bieżąco KRS sprawdza takowe osoby i wykreśla z automatu. Tymczasem nie pozostaje nic innego jak ew. spróbować "sprawdzić" na własną rękę.

Nie karany
@Nie bezrobotna Ambitna

Jesteś w błędzie co do tej karalności

S

Większość opinii negatywnych zniknęła, czy świadczy to o cenzurze ze strony tego pracodawcy ? Ciekaw jestem jak tam pracuje się tak na prawdę, ilu ta firma ma pracowników ?

@S

Zapraszamy do nas na ul. Wrzosowa 2 do Mikołowa lub proszę zadzwonić 32 888 5858 można naprawdę dowiedzieć się więcej a nie czytać te bzdury wypisane przez konkurencje . Serdecznie zapraszamy ...

Firmę znam tylko z procesu rekrutacji. Niestety pierwszy raz spotkałem się z firmą , która już na starcie nie szanuje potencjalnego pracownika. Pomimo zapewnień osoby prowadzącej rekrutacje że zostałem zakwalifikowany do drugiego etapu , nieoczekiwanie drogą mailową informują o zmianie decyzji. Jeżeli na takim etapie są nieuczciwi i grają nie fair, to czego mogą się spodziewać pracownicy etatowi???.

Bożena Skubik

Oświadczam, że w swojej publicznej wypowiedzi w dniu 17.03.2016 r. pod pseudonimem „rozbawiona" przedstawiłam nieprawdziwe, znieważające zarzuty w stosunku do spółki "SRW" z siedzibą w Tychach, jak również wobec członków zarządu spółki Pana Rafała F. oraz Panią Agnieszkę G. Przyznaję także, iż wypowiedz naraziła "SRW" Sp. z o.o. na niekorzystne konsekwencje, a w szczególności utratę wiarygodności i zaufania niezbędnego do prowadzonej działalności gospodarczej. W związku z tym, przepraszam "SRW" Sp. z o.o. oraz członków zarządu za publiczne rozpowszechnienie nieprawdziwej wypowiedzi godzącej w dobre imię, wiarygodność i renomę.

Idol

I słusznie ! Ludzie myślą, że schowają się w internecie a tu klops... Gratuluje ... Trzeba odpowiadać za to co się pisze !

Magda

Jestem obecnie pracownikiem z najkrótszym stażem w firmie i muszę powiedzieć, że jestem bardzo dobrze traktowana! Na początku mojej pracy zostałam profesjonalnie przeszkolona, miałam czas na wdrożenie, wszyscy zarówno pracownicy jak i kadra zarządzająca bardzo mnie wspierają, pomagają, nie miałam sytuacji kiedy ktoś źle mnie potraktował lub był złośliwy, niemiły. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie jestem zadowolona. Zasady premiowania są jasne-jak ktoś dobrze pracuje to i dobrze jest wynagradzany. Atmosfera w firmie świetna! Szczerze gorąco polecam!

Faktycznie jesteś Hary ... wczoraj byłam na rekrutacji i na sali widziałam chyba ze 40 osób a piętra są dwa więc dlaczego piszesz nieprawdę i wprowadzasz ludzi w błąd ? Celowo ? Jesteś byłym pracownikiem ?

shaut

Powiedzcie proszę jak wygląda praca na stanowisku rozliczeń kierowców i ogólnie jakie mają podejście do nowych pracowników. Dają jakiś czas na wdrożenie się? Dużo osób tam pracuje? Pozdrawiam

Wesoła
@shaut

Podejście do nowych??? No cóż mają ciekawe, specyficzne, odbiegające od normy.Brak znajomości kodeksu pracy robi swoje, ale jak chcesz spróbować to śmiało aby stracić swój czas!!!

Grek

Jak kablujesz i donosisz to masz specjalne benefity od pseudo prezesa ale musisz lecieć do niego z każdą pierdołą. Jak masz jaja i tego nie robisz to nic nie dostajesz.

Zw

Być tam i zobaczyć poziom zarządzania i świadczonych usług - bezcenne. Komedia najwyższych lotów.

Magmag

Lepiej tą firmę omijać jako pracodawcę,nie ma co się denerwować,a szef ... :-)

New

Dramat. Zastanów się 10 razy zanim wyślesz CV do nich

Zostaw merytoryczną opinię o SRW Sp. z o.o. - Mikołów

• Jak się pracuje w SRW Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SRW Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 121.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SRW Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 113, z czego 94 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SRW Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SRW Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SRW Sp. z o.o.