Zastępca kierownika magazynu

Szczecin
Oferta opublikowana29.03.2024
Oferta wygasa24.05.2024
Branżafizyczna

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Zastępca kierownika magazynu

Obowiązki

TWOJE OBOWIĄZKI:

  1. Czynna praca z zespołem magazynowym
  2. Optymalizacja przestrzeni magazynowej
  3. Kontrola dokumentacji magazynowej
  4. Organizowanie pracy podległego zespołu oraz nadzorowanie wykonywanych obowiązków
  5. Prowadzenie szkoleń dla nowych pracownikówProwadzenie szkoleń dla nowych pracowników

Wymagania

WYMAGANIA:

  1. Doświadczenie na podobnym stanowisku w logistyce magazynowej
  2. Doskonała znajomość procesów logistycznych i dokumentacji magazynowej
  3. Zdolności analityczne i organizacyjne
  4. Wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu logistyki
  5. Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

OFERUJEMY:

  1. Atrakcyjne wynagrodzenie i premie motywacyjne
  2. Szkolenia branżowe i kursy językowe
  3. Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  4. Dodatkowy pakiet socjalny