Starszy Doradca Kredytowy

Szczecin
Oferta opublikowana10.03.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Branżabankowość

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Starszy Doradca Kredytowy

Obowiązki

  • aktywne promowanie i przedstawianie oferty,
  • realizacja planu sprzedażowego,
  • bezpośredni kontatk z klientem,
  • aktywna sprzedaż produktu.

Wymagania

  • umiejętność obsługi komputera,
  • wykształcenie wyższe (w tym licencjat),
  • umiejętność obsługi programów bankowych, ubezpieczeniowych.

Oferujemy

  • profesjonalne szkolenia (przed rozpoczęciem pracy płatne - 3 dniowe online)
  • możliwość korzystania z benefitów firmowych: Multisport; Opieka medyczna, Ubezpieczenie
  • umowa o pracę,
  • premie uzależnione od wyników sprzedaży,
  • pakiety sportowe i medyczne.