Kierownik robót konstrukcyjno - budowlanych

Szczecin
Oferta opublikowana25.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Tryb pracymobilna
Rodzaj umowyumowa o pracę, kontrakt b2b
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Twój zakres obowiązków

  • ścisła współpraca z Kierownikiem Budowy
  • raportowanie postępu prac Kierownikowi Budowy
  • zapewnienie zgodności prac z projektem i normami jakości na powierzonych etapach budowy
  • identyfikacja i rozwiązywanie problemów związanych z realizacją projektu
  • planowanie i organizacja pracy
  • rozliczanie oraz odbiór prac

Nasze wymagania

  • możliwość pracy w pasie nadmorskim (wymóg obowiązkowy)
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • zaangażowanie, odpowiedzialność i samodzielność
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość pakietu MS Office oraz AutoCad
  • prawo jazdy kat. B (dodatkowy atut)

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • spotkania integracyjne oraz szkolenia
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz pakietów sportowych
  • świętowanie urodzin, pikniki rodzinne

Benefity

Spotkania integracyjne
Kawa i herbata
Karta sportowa
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie dojazdów do pracy
Możliwość uzyskania uprawnień
Mieszkanie służbowe
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1