Kierowca Ciężarówki/Tira

Szczecin
Oferta opublikowana27.03.2024
Oferta wygasa22.05.2024
Branżatransport / spedycja / logistyka

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Kierowca Ciężarówki/Tira

Obowiązki

  • rozwożenie towaru do wyznaczonych punktów,
  • wspomaganie pracy przy załadowaniu i rozpakowaniu transportowanych materiałów,
  • zabezpieczenie załadunku,
  • dbanie o stan techniczny pojazdu i jego czystość.

Wymagania

  • czynne prawo jazdy kategorii lub C+E kod 95,
  • karta kierowcy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • chęć do pracy, zaangażowanie.

Oferujemy

  • praca w systemi 3/1,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zapewniamy zakwaterowanie.