Oferta opublikowana16.04.2024
Oferta wygasa10.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżakadra zarządzająca

Wstęp

  • Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Dyrektor Marketu.
Numer referencyjny:DM2024

Obowiązki

  • efektywne zarządzanie powierzonym marketem,
  • realizowanie celów sprzedażowych i operacyjnych marketu w zakresie przychodów, kosztów, rotacji zapasów, zapewniających jego rentowność i konkurencyjność na lokalnym rynku,
  • utrzymanie wysokiego poziomu obsługi klienta,
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów prawa dot. higieny, legalizacji, ochrony oraz przestrzeganiem przepisów prawa pracy, BHP i przepisów prawa.

Wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu wielkopowierzchniową placówką handlową,
  • skuteczność w realizacji wyznaczonych celów i w osiąganiu zaplanowanych wyników,
  • dyspozycyjność i doskonała organizacja pracy,
  • entuzjazm i zaangażowanie,
  • doświadczenie w kierowaniu i motywowaniu pracowników,
  • dobra znajomość przepisów Prawa Pracy,
  • wysokie umiejętności interpersonalne i zdolności analityczne.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu umowy o pracę,
  • duża samodzielność w realizacji zadań,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach