Cieśla szalunkowy_Praca

Szczecin
Oferta opublikowana04.04.2024
Oferta wygasa04.05.2024
Rodzaj umowyinny
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Wstęp

Uwaga cieśle szalunkowi!!!
Poszukuję podwykonawców a konkretnie cieśli szalunkowych. Budowa od podstaw. Praca na terenie Belgii.

Obowiązki

• montaż zbrojeń wykonanych z żelbetu (płyty, słupy, stropy etc.)
• montaż stropów z płyt betonowych
• poziomowanie szalunków, ustawienie i pozycjonowanie szalunków
• zdejmowanie deskowania

Wymagania

• własna działalność gospodarcza, A1
• doświadczenie zawodowe na stanowisku cieśli szalunkowego minimum 2 lata
• mobilność, dyspozycyjność do pracy na terenie Belgii
• komunikatywny angielski

Oferujemy

• zawsze służymy pomocą przy załatwieniu formalności (A1, założenie działalności)
• atrakcyjne wynagrodzenie od 21 euro/h, na czas

Dodatkowe informacje

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV  lub kontakt telefoniczny +48 510 926 234.