ASYSTENT W DZIALE KSIĘGOWOŚCI

Szczecin
Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa24.06.2024
Branżafinanse / księgowość

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko ASYSTENT W DZIALE KSIĘGOWOŚCI

Obowiązki

  • Wsparcie w prowadzeniu dokumentacji
  • Fakturowanie
  • Współpraca z innymi działami firmy
  • Archiwizacja dokumentów
  • Ewidencja księgowa i dekretacja rozliczeń międzyokresowych kosztów, faktur kosztowych
  • Kontrola poprawności obrotów i sald na kontach księgowych
  • Przygotowywanie comiesięcznych zestawień, raportów i analiz na potrzeby zarządu

Wymagania

  • segregowanie dokumentów pod względem ich rodzaju oraz sprawdzanie dokumentów pod względem formalno-rachunkowym;
  • wprowadzanie do systemu finansowo - księgowego dokumentów;
  • kontrola kont księgowych pod względem poprawności i uzgadnianie sald z dostawcami i odbiorcami;
  • kontakt z urzędami, przygotowywanie korespondencji i odpowiedzi w imieniu Klientów biura;
  • sporządzenie formularzy/ deklaracji podatkowych oraz zestawień na podstawie zapisów księgowych VAT/PIT;

Oferujemy

  • praca na pełny etat z możliwością pracy w formie hybrydowej
  • pracę w przyjaznym i wspierającym środowisku
  • zdobycie wiedzy i doświadczenia w pracy w dziale księgowym
  • birthday day-off
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u