Pracownik magazynu w Niemczech

Szczecin
Oferta opublikowana27.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Opis oferty pracy

Praca w magazynie produktowym

Wynagrodzenie w wysokości 9 euro netto za godzinę w magazynie zwykłym oraz na chłodniczym ( 4 stopnie Celsjusza) plus premia procentowa po wypełnieniu normy pracowniczej wynoszącej 240 pudełek na godzinę.

Wynagrodzenie w wysokości 12 euro netto na godzinę pracy w magazynie chłodniczym ( minus 25 stopni Celsjusza)

Ograniczenie wiekowe dla kandytatów wynosi 40 lat ze względu na specyfikę pracy na magazynie. ( Podnoszenie ciężkich rzeczy)

Obowiązki :

*Skanowanie produktów skanerem głosowym
*Przygotowywanie zamówień oraz załadunek zamówień na palety.

Poruszanie się po terenie magazynu za pomocą wózka.

Praca w magazynie chłodniczym przy temperaturze minus 25 stopni jest na życzenie kandydata, do pozostałych magazynów kandydaci zostaną przydzieleni przez managera magazynu.

Pracodawca zapewnia
*buty roboczę
*Dwu tygodniowe szkolenie
*Pracę w systemie dwóch zmian (06-15 / 15-24)
*Darmowe zakwaterowanie ( dwie osoby na lokal)
*W przypadku chęci samodzielnego zakwaterowania dodatek do czynszu w wysokości 500€
*Terminowe wypłaty do 15 dnia miesiąca
*Dostęp do stołówki
*Przerwy 20 minutowe po 2 godzinach pracy oraz pare przerw kilkuminutowych na „papierosa”
*Możliwość wzięcia zaliczki po każdym odpracowanym tygodniu w wysokości 100€
*Wyższa stawka nocna plus 25% na godzinę

Wymagania :
*znajomość liczenia w języku niemieckim do 1000
*Europejskie Konto bankowe walutowe €