MISTRZ WYDZIAŁU MASZYNOWEGO

Szczecin
Oferta opublikowana03.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 00-000 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: - PLANOWANIE I ORGANIZOWANIE PRACY PODLEGŁYCH BRYGAD, KIEROWANIE ICH DZIAŁANIAMI Z ZACHOWANIEM PRZEPISÓW BHP, P.POŻ I OCHRONY ŚRODOWISKA - USTALANIE W POROZUMIENIU Z KIEROWANIEM KOLEJNOŚCI WYKONYWANYCH PRAC - REALIZACJA ZADAŃ PRODUKCYJNYCH - NADZOROWANIE WYKONYWANYCH PRAC - KOMPLETOWANIE I KONTROLOWANIE DOKUMENTACJI TECHNICZNEJ I INSTRUKCJI - KOORDYNOWANIE WSPÓŁPRACY Z INNYMI WYDZIAŁAMI STOCZNI

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 6 500 PLN

Opis wynagrodzenia: BRUTTO W ZALEŻNOŚCI OD POSIADANYCH KWALIFIKACJI PLUS PREMIA REGULAMINOWA DO 20%

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 03.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE W PRZEMYŚLE STOCZNIOWYM LUB POKREWNYM (wymagany staż - lata: 5)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE PREFEROWANE TECHNICZNE - UMIEJĘTNOŚĆ PLANOWANIA I ORGANIZACJI PRACY - UMIEJĘTNOŚĆ PODEJMOWANIA DECYZJI I USTALANIA PRIORYTETÓW - INICJATYWA, ZAANGAŻOWANIE, ENTUZJAZM - UMIEJĘTNOŚCI INTERPERSONALNE, KOMUNIKATYWNOŚĆ - UMIEJĘTNOŚĆ ZARZĄDZANIA ZASOBAMI LUDZKIMI - SILNA ORIENTACJA NA OSIĄGNIĘCIE CELÓW - KULTURA OSOBISTA WYMAGANIA: - ZNAJOMOŚĆ PROCESÓW PRODUKCYJNYCH U TECHNOLOGICZNYCH STOSOWANYCH W STOCZNI- CZĘŚĆ MASZYNOWA - ZNAJOMOŚĆ ZAGADNIEŃ Z MECHANIKI MASZYN (WAŁ, STER, STER STRUMIENIOWY, MASZYNKA STEROWANA, SILNIKI, PRZEKŁADNIE, CHŁODNICE ITD.) - UMIEJĘTNOŚĆ CZYTANIA DOKUMENTACJI TECHNICZNEJ - ZNAJOMOŚĆ PRZEPISÓW BHP I P.POŻ. ORAZ OCHRONY ŚRODOWISKA

Pracodawca

Nazwa: MORSKA STOCZNIA REMONTOWA "GRYFIA" SPÓŁKA AKCYJNA

Adres: 00-000 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV