Mechanik naczep, Szwecja

Szczecin
Oferta opublikowana27.03.2024
Rodzaj umowyinny
Wymiar etatupełny etat
Branżainżynieria

Opis oferty pracy

Agencja pracy PlusJob Poland Sp. z o.o. (nr w rejestrze 11310), będąca częścią duńskiej firmy Profil Match z główną siedzibą w Danii, zapewnia pracę na terenie państw północnej i zachodniej Europy. Łączymy firmy z branż motoryzacyjnej, budowlanej, magazynowej i produkcyjnej z najlepszymi kandydatami.

Współpracujemy z wiodącymi serwisami naczep w Europie i mamy dla Ciebie ofertę pracy na stanowisku: Mechanik naczep

Z nami zyskasz:
• długoterminową współpracę z renomowanymi warsztatami w Szwecji
• pracę na pełen etat z możliwością nadgodzin
• elastyczne warunki zatrudnienia – w oparciu o umowę lub własną działalność
• atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia
• możliwość zjazdów do domu
• ubezpieczenie zdrowotne
• zakwaterowanie
• pomoc naszych konsultantów w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem zatrudnienia, jak i po rozpoczęciu pracy

Nasz przyszły współpracownik, czyli TY:
• posiadasz doświadczenie w mechanice pojazdowej (naczepy i/lub samochody ciężarowe, osobowe, maszyny rolnicze)
• znasz język angielski w stopniu komunikatywnym
• masz prawo jazdy kat. B (CE będzie dodatkowym atutem)
• chcesz podjąć pracę za granicą

Jeśli spełniasz powyższe warunki i chcesz rozwijać się w ciekawym, pełnym wyzwań zawodzie, czekamy właśnie na Ciebie!

Twoje zadania na nowym stanowisku to m.in.:
• diagnostyka i naprawa układów mechanicznych, elektrycznych i hydraulicznych
• remonty podwozia
• usuwanie uszkodzeń burt i plandek
• naprawy powypadkowe
• przygotowanie do przeglądu technicznego (MOT)

Jeśli czujesz, że ta oferta jest dla Ciebie i to właśnie Ciebie brakuje w naszym zespole – czekamy na Twoją kandydaturę!

Prosimy o dołączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych i Rozporządzeniu o Ochronie Danych Osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w danym procesie rekrutacji oraz w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez firmę PlusJob Poland. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne. Przesłanie swojej aplikacji jest równoznaczne z akceptacją klauzuli informacyjnej przy pobieraniu danych bezpośrednio od osoby, umieszczonej na stronie agencji PlusJob Poland.”