Blacharz samochodowy *darmowa kwatera* od 2600€ netto

Szczecin
Oferta opublikowana15.06.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Opis oferty pracy

Na zlecenie naszego klienta poszukujemy BLACHARZY SAMOCHODOWYCH (Karosseriebauer) do pracy w miejscowości Heilbronn.

Pracodawca zapewnia DARMOWE zakwaterowanie - pokój jednoosobowy

Praca w firmie zajmującej się naprawą samochodów powypadkowych

System pracy: 1 zmiana (poniedziałek-piątek)

Zakres obowiązków:
- Naprawa i wymiana elementów karoserii ( błotniki, zderzak,drzwi,maski,dachy itp)
- Prostowanie nadwozi
- Usuwanie wgnieceń
- Konserwacja

Wymagania:
- Kilkuletnie doświadczenie jako blacharz samochodowy
- Mile widziana znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym
- Prawo jazdy i samochód (mile widziany)

Nasz klient oferuje:
- Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony,
- Pełen pakiet świadczeń socjalnych,
- Stawka godzinowa 16,00€ brutto + 50€ netto diety + Darmowa Kwatera
- Wynagrodzenie od 2600€ Netto miesięcznie przy 160h
- Możliwość wyrabiania nadgodzin płatnych 25% dodatkowo,
- DARMOWE, w pełni wyposażone zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy.
- Stałe zatrudnienie,
- Gwarantujemy rzetelną i profesjonalną opiekę w języku polskim,

PRACODAWCA ZAPEWNIA DARMOWE ZAKATEROWANIE - POKÓJ JEDNOOSOBOWY