CLAVEY

2 Dodaj opinię

Zasady działania

Zasady działania

Zadowolenie klienta

Nasze działania dostosowane są do potrzeb każdego Klienta. Oferta ściśle dopasowanych rozwiązań, pozwala przedstawić szeroki pakiet usług. Jesteśmy kompetentni, a jednocześnie elastyczni. Te cechy gwarantują owocną współpracę w zakresie optymalizacji i ochrony zasobów na długie lata. Stosując się do Know-how i dysponując ponad 30-letnim doświadczeniem, pragniemy wychodzić poza utarte schematy, nawet przewyższając oczekiwania Naszych Klientów.

Nieustannie kontrolujemy wszelkie procesy  i zabezpieczamy poszczególne efekty Naszej pracy powstające podczas realizacji danego projektu. Każdy pracownik z osobna, jak i cały dział są odpowiedzialni zarówno za jakość, zadowolenie Klienta oraz współpracę opartą na lojalności.

Ta świadomość stwarza podstawę, by przewyższać oczekiwania dotyczące usług, na długi czas. 

 

Wykwalifikowany i zmotywowany personel

Regularnie spotykając się z Naszymi pracownikami, motywujemy ich do kreatywnego myślenia. Działamy na wspólnych płaszczyznach. Stwarzamy warunki niezbędne dla efektywnego zabezpieczenia jakości naszych realizacji oraz integracji zarówno wykonywania danych działań, jak i przeprowadzania samodzielnych kontroli. Nasza odpowiedzialność stanowi motywację do opracowywania ulepszonych metod, a następnie stosowania ich po uprzednim przetestowaniu.

Specjalistów z Naszej kadry kierowniczej, nieustannie kształcimy. Na ten aspekt kładziemy duży nacisk. Jest to dla Nas wymóg, który pozwala stosować najnowsze rozwiązania, z wykorzystaniem skutecznego narzędzia jakim jest Know-how. Również dzięki tak skomponowanym narzędziom, definiujemy cele specyficzne dla danego przedsiębiorstwa.

To podstawa do zrównoważonego rozwoju, który znajdzie swoje odzwierciedlenie w przyszłości.

 

Doskonalenie i organizacja

Skupiamy się na dokładnym poznawaniu procesów, by móc z Państwem rzetelnie współpracować. Określone warunki ramowe to nie przeszkoda w stosowaniu, jak i rozwoju innowacyjnych rozwiązań. To niejako zmusza Nas jedynie do kompresji Naszego Know-how i znalezienia równowagi pomiędzy jakością, czasem, a kosztami.

Ściśle określone cele, pozwalają na efektywne działania. Dzięki temu zyskujemy jeszcze większą motywację, by zabezpieczać, chronić i doskonalić.

Nasze oprogramowanie ClaveyServiceNet 2.0 umożliwia skuteczną analizę procesów, a to przekłada się na zwiększoną efektywność dokonywanych działań.

To stwarza podstawę do naszej długotrwałej współpracy.

 


www.clavey.eu

CLAVEY