CLAVEY MAINTENANCE SERVICE Sp. z o.o.

Opinie o CLAVEY MAINTENANCE SERVICE Sp. z o.o.

Marcin

Postaram się, żeby mój post o tej firmie był jak najbardziej konkretne i rzeczowy. Otóż zanim się tam zatrudnicie przeczytajcie wszystkie punkty i dobrze się zastanówcie. 1. Ta firma to typowy work service uzależniony od swojego zleceniodawcy w tym wypadku jest to VW. Jeśli tam spadają zyski to nie ma pieniędzy na praciwników outsorcingu. 2. Na dodatki czy inne świadczenia z funduszu socjalnego nie macie co liczyć. Gdyż dając dodatkowe pieniądze pracownikom zmniejszają swój zysk. Nie macie także szans negocjować swojego wynagrodzenia, ze względu na to, że wszystko jest dokładnie obliczone. Kontrak ze zleceniodawcą to kwota X Koszty{ pracownicy, funkcjonowanie firmy itd} Y.Kwota X-Y=Zysk. Firma nie zgodzi się na podwyższenie kosztów bo wtedy obniży zyski. 3. To jaka jest atmosfera pracy też jest ważne. Ale myślę, że ważniejsze są pieniądze. 4. Jeśli ma to być wasza pierwsza praca po szkole to można się skusić. Natomiast na doświadczonych pracowników z wysokimi kwalifikacjami tej firmy po prostu nie stać. Decyzja oczywiście zależy od Was samych. Ale już W trakcie rozmowy kwalifikacyjnej można dużo się dowiedzieć. Jeśli ktoś obiecuje "złote góry" w trakcie rozmowy to niestety, ale tutaj nikt słowa nie dotrzymuje. 5. Niekompetencja kierownictwa, brak wiedzy i umiejętności zarządzania. A także brak organizacji nawet w podstawowych kwestiach takich jak funkcjonowanie firmy nie daje specjalnych szans na dalszy rozwój dla pracowników.

Alex
@Marcin 30.12.2015 11:02

Opinia IDEALNIE odzwierciedla rzeczywistość...nic dodaj, nic ująć. Niestety...

Iza
@Alex 02.12.2018 23:56

Opinia użytkownika Marcin została dodana w 2015 roku. Czy od tamtego czasu sytuacja pracownika CLAVEY MAINTENANCE SERVICE nie uległa zupełnie żadnym zmianom? Na forum ważne jest, żeby informacje były aktualne. Zatem - jeżeli w firmie coś uległo poprawie, to podziel się proszę z użytkownikami tą informacją.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w CLAVEY MAINTENANCE SERVICE Sp. z o.o.?

CLAVEY
pracodawca

Szanowni Państwo, Wszelkie informacje i zapytania prosimy kierować na nasz adres mailowy cms@clavey.eu lub zapraszamy na rozmowę do naszego biura. Chętnie porozmawiamy na ważne dla Państwa tematy. Zespół Clavey

Szukasz pracy?

ZFŚS

Czy w firmie jest ZFŚS? (Obowiązek posiadania zakładowego funduszu świadczeń socjalnych obciąża pracodawców budżetowych oraz pozabudżetowych posiadających na dzień 1 stycznia danego roku co najmniej 20 pracowników w przeliczeniu na pełne etaty) Czy w firmie działa jakiś związek zawodowy?

Zostaw opinię o CLAVEY MAINTENANCE SERVICE Sp. z o.o. - Swarzędz

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CLAVEY MAINTENANCE SERVICE Sp. z o.o.