CLAVEY

2 Dodaj merytoryczną opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

PRACUJ Z KOLEGAMI I ZDOBĄDŹ DODATKOWE PIENIĄDZE

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy o trwającej w Clavey limitowanej edycji programu rekomendacji pracowników 1000 zł. Program jest dedykowany wszystkim pracownikom spółek CMS i CPP.

Zależy nam na pozyskaniu kolejnych dobrych pracowników - MECHANIKÓW, ELEKTROMECHANIKÓW, AUTOMATYKÓW a także ŚLUSARZY i jednoczesnym docenieniu zaangażowania naszej kadry.

Zapraszamy do udziału!

Pomocna?
Tak5Nie

Pracodawca

 Aktualność

Szanowni Państwo, 

Dziękujemy za opublikowane komentarze wskazujące możliwe ulepszenia. 

Pragniemy poinformować, iż wszystkie wpisy nie będące wskazówką do poprawy naszego funkcjonowania lub rzetelną opinią, a jedynie formą nieuzasadnionego ataku, będziemy skrupulatnie monitować i zgłaszać. Mogą i powinni Państwo otwarcie wyrażać swoje opinie. Jednakże zadawanie pytań jako anonimowy użytkownik, a następnie udzielanie na nie odpowiedzi pod nową anonimową nazwą użytkownika nie jest zbyt profesjonalne. 

Niestety w wielu przypadkach anonimowe wpisy nie są konstruktywne. W bezpośrednim kontakcie w zespole nie pojawiają się takie komentarze. Dlaczego? Jeżeli pożądana jest zmiana, rozmawiajcie o tym, a my wspólnie zadbamy o optymalizację. Bądźcie fair!

Pomocna?
Tak6Nie1