Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!
CLAVEY
28.09.2018 10:46
Pracodawca
PRACUJ Z KOLEGAMI I ZDOBĄDŹ DODATKOWE PIENIĄDZE
Szanowni Państwo,
z przyjemnością informujemy o trwającej w Clavey limitowanej edycji programu rekomendacji pracowników 1000 zł. Program jest dedykowany wszystkim pracownikom spółek CMS i CPP.
Zależy nam na pozyskaniu kolejnych dobrych pracowników - MECHANIKÓW, ELEKTROMECHANIKÓW, AUTOMATYKÓW a także ŚLUSARZY i jednoczesnym docenieniu zaangażowania naszej kadry.
Zapraszamy do udziału!
CLAVEY
28.09.2018 10:33
Pracodawca
Szanowni Państwo,
Dziękujemy za opublikowane komentarze wskazujące możliwe ulepszenia.
Pragniemy poinformować, iż wszystkie wpisy nie będące wskazówką do poprawy naszego funkcjonowania lub rzetelną opinią, a jedynie formą nieuzasadnionego ataku, będziemy skrupulatnie monitować i zgłaszać. Mogą i powinni Państwo otwarcie wyrażać swoje opinie. Jednakże zadawanie pytań jako anonimowy użytkownik, a następnie udzielanie na nie odpowiedzi pod nową anonimową nazwą użytkownika nie jest zbyt profesjonalne.
Niestety w wielu przypadkach anonimowe wpisy nie są konstruktywne. W bezpośrednim kontakcie w zespole nie pojawiają się takie komentarze. Dlaczego? Jeżeli pożądana jest zmiana, rozmawiajcie o tym, a my wspólnie zadbamy o optymalizację. Bądźcie fair!