Miniaturka
Paweł Marianowski Prezes Zarządu Capital Work Sp. z o.o.
W przeszłości pracował m.in. w Instytucie Biznesu, Mazdzie oraz Lexusie. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, gdzie ukończył kierunek Zarządzanie i Marketing.

Capital Work Sp. z o.o.

Firma Capital Work Sp. z o.o. wspiera zatrudnienie osób niepełnosprawnych. Jeśli jesteś osobą niepełnosprawną i nie możesz znaleźć pracy to skontaktuj się z nami. Dlaczego warto do nas dołączyć? - Pomagamy w znalezieniu i utrzymaniu atrakcyjnego zatrudnienia, odpowiedniego do posiadanych kwalifikacji i umiejętności oraz rodzaju niepełnosprawności - Radzimy jak zaplanować rozwój zawodowy, - Zapewniamy opiekę naszych koordynatorów, - Respektujemy prawa osób niepełnosprawnych, - Doceniamy finansowo pracowników - Jesteśmy dla Was Capital Work Sp. z o.o. działa na terenie całego kraju i współpracuje z wieloma firmami prowadzącymi różnorodną działalność gospodarczą. Pozwala nam to znaleźć odpowiednie stanowisko pracy dla osób z różnymi schorzeniami i o różnym stopniu niepełnosprawności.

 • 2012

  Rok założenia

 • 170

  Liczba pracowników

 • -

  Strona www

Czym jest Capital Work?

Capital Work Sp. z o.o.  jest młodą rozwijającą się firmą, wspierającą zatrudnienie osób niepełnosprawnych.

Na czym polega wasza działalność?

Jako agencja pracy tymczasowej zajmujemy się outsourcingiem zatrudnienia osób niepełnosprawnych dopasowując kompetencje i możliwości pracowników do wymagań pracodawców.

W jakich miastach prowadzicie działalność?

Siedziba firmy Capital Work znajduje się w Warszawie. Najwięcej pracowników mieszka na terenie województwa mazowieckiego.

Ilu pracowników zatrudniacie?

W chwili obecnej firma zatrudnia 170 osób z różnymi niepełnosprawnościami na terenie całego kraju.

Jak pan myśli, za co klienci cenią wasze usługi?

W odpowiedzi na te pytanie przytoczę kilka opinii klientów o Capital Work Sp. z o.o. „Z przyjemnością możemy polecić Capital Work Sp. z o.o. jako firmę solidną, która gwarantuje współpracę i usługi na najwyższym poziomie”. „Po analizie dotychczasowej współpracy z przyjemnością stwierdzamy, że możemy rekomendować firmę Capital Work Sp. z o.o. innym przedsiębiorcom, którzy oczekuję najwyższego poziomu obsługi”.

Jakimi wartościami kieruje się państwa firma?

Nasza firma działa w sposób transparentny dla pracowników, jak również dla weryfikujących nas urzędów i instytucji. Cenimy sobie uczuciowość, duży nacisk kładziemy na etos pracy, dlatego poszukujemy osób, dla których praca jest wartością samą w sobie.

Jakimi sukcesami jako pracodawca możecie się pochwalić, z czego jesteście szczególnie dumni?

Jesteśmy szczególnie dumni, że zostaliśmy dwukrotnie laureatem narody Lodołamacza w 2016 roku i w 2014 roku. Nagroda została przyznana za zasługi na rzecz aktywizacji osób niepełnosprawnych oraz za szczególną wrażliwość społeczną i promowanie osób niepełnosprawnych w różnych dziedzinach życia.

Na jakie stanowiska najczęściej rekrutujecie pracowników?

Na obecną chwilę posiadamy szeroki wachlarz stanowisk biurowych niższego szczeble, dostosowanych do potrzeb oraz możliwości osób z niepełnosprawnościami. Nie mniej jednak poszukujemy również pracowników na stanowiska wymagające specjalistycznego wykształcenia oraz wiedzy z rozmaitych dziedzin.

 

Jakich?

Między innymi prawa, informatyki, grafiki, kadry i płac, logistyki. Jako agencja pracy tymczasowej poszukujemy pracowników wyselekcjonowanych zgodnie z potrzebami naszych klientów.

Gdzie należy szukać waszych ofert pracy?

Przede wszystkim ogłaszamy się na portalach ogłoszeniowych oraz w social media. Ważną gałęzią jest współpraca z Urzędami pracy oraz organizacjami pozarządowymi zwalczającymi bezrobocie oraz wykluczenie społeczne śród osób z niepełnosprawnościami.

Jak przebiega proces rekrutacyjny w państwa firmie?

Proces rekrutacyjny w firmie Capital Work jest bardzo elastyczny i zróżnicowany. Wynika to z faktu, iż w zależności od potrzeb klienta, a także rodzaju niepełnosprawności prowadzone są różne działania rekrutacyjne, umożliwiające dobór odpowiedniego kandydata.

Czego oczekujecie od kandydatów do pracy w państwa firmie?

Oczekujemy od naszych potencjalnych pracowników motywacji oraz profesjonalizmu. Nie bez znaczenia pozostaje również poziom zaangażowania oraz pozytywne nastawienie do podjęcia zatrudnienia.

W jaki sposób dbacie o rozwój pracowników?

Pracownicy, w zależności od stanowiska na którym pracują, biorą udział w szkoleniach, poprawiających kompetencje w zakresie wykonywanych zadań.

Dlaczego warto dla was pracować?

Jako firma odpowiedzialna społecznie zapobiegamy wykluczeniu i marginalizacji społecznej. Nasi pracownicy z niepełnosprawnościami mają pewność, że dbamy o ich prawa, a miejsca pracy są dopasowane do możliwości osób z niepełnosprawnościami.

Jakie cele jako firma wyznaczyliście sobie na najbliższe lata?

Nasze stałe cele to aktywizacja jak największej liczby osób niepełnosprawnych oraz dalsze szerzenie idei wsparcia zawodowego dla osób niepełnosprawnych, szczególnie dotkniętych przez los.

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 115 175
 2. olx.pl 2 736 098
 3. pracuj.pl 2 718 511
 4. linkedin.com 2 689 259
Capital Work Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 59 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Piękna 28/5
  00-547 Warszawa
 • NIP: 5213631589 KRS: 0000421744
Capital Work Sp. z o.o.