Bardzo proszę o informację odnośnie pracy na magazynie. Czy każdy pracownik odpowiada za alejkę? Jak wogóle wygląda system zmianowy na magazynie ? Czy muszę pracować na nocki ? Czym różnią się obowiązki na zmianie 8 godzinnej, a czym 12 godzinnej. Jakieś spostrzeżenia i uwagi co do atmosfery itp. Z góry serdecznie dziękuję za każdą odpowiedź ❤️
Temat znany każdemu atmosfera różni się od zmiany chodz i tak zmiany mają swoich fauszywców i dwulicowców, u łąkoty masz chodzić jak w zegarku i ma to gdzieś co ty na to, u Magiery zaś jest różnie zależy wszystko od humoru, Magiera uwielbia nocki temu też nie ma roboty ale i tak będziecie walić w (usunięte przez administratora) żeby tylko dotrwać do 4. Picie alkoholu na magazynie świadczy to normą trochę śmiech na sali że kierownictwo to widzi ale ma to szeroko w *****, na zmianie Magiery zauważylam że są pewne osoby co lubią robić z siebie ofiary i (usunięte przez administratora) za plecami oczerniając cały magazyn oraz nawet i kierownictwo.
Za alejkę odpowiadają wybrani pracownicy. Obowiązki na 8 a na 12 są takie same, (usunięte przez administratora) i robisz sklepy i pamiętaj żeby co drugą sobotę przyjść bo jeszcze zjebe oberwiesz 😉 o łakocie i magierze dużo już postów jest wystarczy poczytać, ale o magazynie to dopiero trzeba zacząć pracować żeby to wszystko rozgryźć, a na dodatek rozmowa o pracę jest tak super zajebiście naciągnięta że przerobisz miesiąc i pójdziesz w (usunięte przez administratora) bo nie wytrzymiesz tego że każdy (usunięte przez administratora) ci smaruje