Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe "AKBUD" Krzysztof Kołodziejczyk

Myślenice

Opinie o Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe "AKBUD" Krzysztof Kołodziejczyk

dobry pracownik

oszust,niewyplacalny chcialby zeby kazdy za darmo robil,jak mu nie na reke telefonow nie odbiera wlasnie udajac ze na spotkaniu jest itp,wszedzie szuka pretekstu zeby tylko nie wyplacic naleznosci ,praca tam to tragedia,glownie z powodu nieodpowiedzialnych kierownikow ktorzy czesto sie zmieniali,oraz ,,brygadzistow" ktorzybojac sie konkurencji zawsze doprowadzali do tego ze jezeli ktos sie znal na budowlance lepiej niz oni sami to szybko zegnal sie z praca do tego utrudniali bardzo prace podwykonawcom aby sie dowartosciowac ze tylko oni potrafia zrobic to lepiej..wszelkie opoznienia to zawsze byla wina pracownikow a nie brygadzistow ktorzy zawsze nalegali na kazda sobote robocza bo o jej tyle roboty a jak przychodzilo sie w sobote do pracy to kazali chowac sie po katach bo nie bylo co robic,albo rozbierac mur 5 metrowy bo 2mm jest za krotki (l. z pcim) .w glownej mierze t0 brygadzisci doprowadzili do zlej kondycji firmy nie tylko zachlannosc wlasciciela.co do jakosci prac to byly wykonywane dosc dobrze i solidnie a ile nie robil tego ,,brat szefa' podsumowujac nie polecam wszolpracy z firna

włodryk

kanciarz i oszust zalega mi z płatnością za 3 miesiące , pracowałem u niego jako zleceniobiorca

PODWYKONAWCA

od listopada czekam na wypłatę jako podwykonawca. Pracę wykonałem należycie z potwierdzeniem przez zleceniodawcę. Właściciel tej firmy sam potwierdził bardzo dobre wykonanie usługi oraz brak jakichkolwiek zastrzeżeń co do pracy, wykonania etc. Pan Krzysztof Kołodziejczyk nie odbiera telefonów, nie odpisuje i nie ma z nim kontaktu. Każe zmieniać faktury na iny podmiot albo twierdzi że były błędy etc. Sztucznie przedłuża termin zapłaty. PRZESTRZEGAM INNYCH PRZED WSPÓŁPRACĄ.

były kierownik

Witam pracowalem w tej firmie dwa lata firma miała bardzo dobrą opinie jako GW..Problem firm podwykonawczych wymikały z oszukiwania na wbudowanych materiałach i niedbalstwie wykonawczym.Znam firmy które wiele lat z akbud wspułacują sam z nimi współpracuje w obecnej firmie .Znam tez wiele firm branźowych ktore spotkalem w swojej karierze jako tz. Podwykonawcow z calkowitym brakiem wiedzy technicznej nie mówiąc o jakim kolwiek standardzie wykonania usługi. Pisze to dlatego ze w tego typu firmach to kadra kierownicza dokonuje odbioru robót i firmuje je swoimi uprawnieniami.Wlasciciel nigdy nie tolerował tz ,,kaszany,, sam sie o tym przekonalem i wiele tam Mnie nauczono.

były kierownik

Witam pracowalem w tej firmie dwa lata firma miała bardzo dobrą opinie jako GW..Problem firm podwykonawczych wymikały z oszukiwania na wbudowanych materiałach i niedbalstwie wykonawczym.Znam firmy które wiele lat z akbud wspułacują sam z nimi współpracuje w obecnej firmie .Znam tez wiele firm branźowych ktore spotkalem w swojej karierze jako tz. Podwykonawcow z calkowitym brakiem wiedzy technicznej nie mówiąc o jakim kolwiek standardzie wykonania usługi. Pisze to dlatego ze w tego typu firmach to kadra kierownicza dokonuje odbioru robót i firmuje je swoimi uprawnieniami.Wlasciciel nigdy nie tolerował tz ,,kaszany,, sam sie o tym przekonalem i wiele doswiadczenia z tej firmy wynioslem.

Express Klima

Odradzam jakąkolwiek współpracę z tą firmą. Wykonaliśmy dla nich zlecenie i w październiku 2015 i do tej pory brak płatności oraz kontaktu. Pocztę odbierają oraz maile ponieważ dostaję potwierdzenia. Sprawa trafia na wokandę.

raff

witam proszę o informacje o firmie Akbud Krzysztof Kołodziejczyk chciał bym nawiązać z nimi współprace.Macie Panstwo informacje czy firma jest w wypłacalna i rzetelna

Tomasz Romanski

Firma AK Bud, żal pisać! Ale chce przestrzec potencjalnych klientów. Pan Krzysztof nie odbiera żadnych telefonów udając, ze jest chory, na urlopie, na spotkaniu i takie tam. Uważajcie! i przekazujcie dalej. Dzięki!

Gamabik

Firma wykonała dla nas trzy inwestycje z sukcesem i terminowo .problemy z firma maja podwykonawcy którzy nie regulują płatności wobec swoich podwykonawców .firma wpłaca je bezpośrednio do firm podwykonawczych.

Gamabik

rem

odradzam kontaktu z ta firma ,pan K,robi wszystko aby nie placic podwykonawcom,firma niesolidna i na wykonczeniu

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe "AKBUD" Krzysztof Kołodziejczyk - Myślenice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe "AKBUD" Krzysztof Kołodziejczyk