Tantus sp.z.o.o.
counter
3 4 5 5 1
Magda Nowy wpis

Jak firma radzi sobie z covidem?

Administrator Nowy wpis

Czy poleciłby ktoś z Was pracę w firmie Tantus sp.z.o.o.? Jak tak, to dlaczego?

KAZIU

firma biedna, pracownicy pracujący po wiele lat w tej firmie otrzymują ciągle te same najniższe wypłaty, ciągły brak pracowników , stale wisi ogłoszenie o przyjęciu do pracy , ktoś wypisuje na info Myslenice że bogaty pakiet socjalny , totalna bzdura , zresztą przewiduje rychły upadek tej firmy, właściciel i osoby pracujące w biurze porażka

MAT Nowy wpis
@KAZIU

Pracowników brakuje teraz w wielu sklepach - wystarczy popatrzeć na ogłoszenia, zarobki jak wszędzie, ale przynajmniej pensje wypłacane w terminie i ZUS opłacany czego o wielu pracodawcach obecnie nie da się powiedzieć. Czym objawia się "porażka" pracowników biura ? - trochę mało precyzyjna wypowiedź....ja nie mam im nic do zarzucenia.

Maniek80 Nowy wpis
@KAZIU

A skąd wiesz,że ciągle to samo wynagrodzenie czyżbyś miał dostęp do list płac, może warto zapytać dziewczyn w sklepie czy i kiedy miały jakąkolwiek podwyżkę. Co do biura nie mnie się wypowiadać, nie wiedząc o co Ci chodzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Tantus sp.z.o.o. - Myślenice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Tantus sp.z.o.o.