Opinie o Poland Servis Travel Jan Jonkisz w Brzezowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Poland Servis Travel Jan Jonkisz. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Poland Servis Travel Jan Jonkisz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poland Servis Travel Jan Jonkisz w Brzezowa

Robotnik Nowy wpis

Ja mam informacje. Jeśli jest pan zainteresowany zapraszam prywatnie

zet

Nieżetelny płatnik całkowicie,przestrzegam przed współpracą z tą firmą w postaci jakichkolwiek płatnośći terminowych, (usunięte przez administratora)

Agata Nowy wpis
@zet

a czego się spodziewać, jakiego typu to były opóźnienia? Kwestia kilku dni czy raczej miesięcy?

Ja Nowy wpis
@Agata

Jak się firma szybko buduje to się ma wrogów ale mi wypłaca wszysto i nawet ZUS od pensi która dostaje a do tego nawet obiad dostanę ja nie narzekam

Sylwia Nowy wpis

Same wpisy o niepłaconych fakturach. A co pracownicy? Czy właściciel sam pracuje i nikt tu oprócz kontrahentów się nie wypowie, bo nie istnieje? :D

Alicja

Faktycznie firma to (usunięte przez administratora) Ktoś powie coś więcej na ten temat?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Poland Servis Travel Jan Jonkisz? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Witold

To typowy oszust. Doprowadził moją firmę do upadku. Ostrzegam przed jakąkolwiek współpracą!!!

RR

Popieram mojego poprzednika, pożycza pieniądze a potem jak szczeniak zwodzi przez kilka miesięcy, a to że już ma dostać przelew, a to już wysłał wieczorem. Odradzam jakąkolwiek współpracę z tą firmą - krętacz i (usunięte przez administratora) - bo jak ocenić inaczej brak zwrotu pieniędzy?

Ss

(usunięte przez administratora) !prosi o wystawienie fv po wykonanej pracy z grupami na swoje dane i już kasy nie zobaczysz -

Zostaw merytoryczną opinię o Poland Servis Travel Jan Jonkisz - Brzezowa

Poland Servis Travel Jan Jonkisz