Opinie o Łukasz Kłyś Firma Ogólnobudowlana Bud-Max w Radziszów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Łukasz Kłyś Firma Ogólnobudowlana Bud-Max. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Łukasz Kłyś Firma Ogólnobudowlana Bud-Max o rekrutacji.

Branże: Roboty ziemne i przygotowanie terenu pod budowę

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Łukasz Kłyś Firma Ogólnobudowlana Bud-Max w Radziszów

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Łukasz Kłyś Firma Ogólnobudowlana Bud-Max?

Tomasz Nowy wpis

Witam, źle wykonana wylewka , brak kontaktu z ( kierownikiem ) który niewiem kto wykonuje wylewkę, o szefie tej firmy nie wspominam bo nawet nie raczył odebrać moich uwag tylko zostałem odesłany do tego Pan kierownika który tylko głos podnosi do klienta. Nie polecam unikać takich pseudo fachowców.

Emilia Nowy wpis

dzień dobry chciałam zapytać czy w firmie przyjmują może osoby bez doświadczenia do pracy w biurze. Jeśli tak to na jakie warunki i zakres obowiązków można tutaj ewentualnie liczyć? Byłyby przyjęcia od stycznia?

Administracja Nowy wpis
@Emilia

Prosze o cv na maila paulinabartkowska.budmax@gmail.com

Jakie są warunki zatrudnienia w Łukasz Kłyś Firma Ogólnobudowlana Bud-Max?

Rewelacyjne ????????????

Bronisław
@Administracja

Naprawdę? A co najbardziej według ciebie jest na plus? Bo mnie zależy na dobrej atmosferze i przyjaznym otoczeniu. Tu można się dogadać z ludźmi i szefem?

@Bronisław

A szukasz pracy w budowlance? Jaki fach masz w ręku?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Łukasz Kłyś Firma Ogólnobudowlana Bud-Max, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Jaka umowa obowiązuje w Łukasz Kłyś Firma Ogólnobudowlana Bud-Max podczas okresu próbnego?

Umowa o pracę na czas próbny

@Pracownik biura

Potem jest już normalnie umowa na czas nieokreślony? Czy rok trzeba przepracować na umowie?

Umowa o pracę na czas próbny

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Łukasz Kłyś Firma Ogólnobudowlana Bud-Max? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Pracownik biura

Pracownicy pracują według umowy. Nie ma nadgodzin.

Kajtek

@Pracownik biura super, a są one płatne ?

@Kajtek

tak, przez Urząd Pracy :)

Karol

Zmieniły wam się godziny pracy przez covida ?

@Karol

nie, biuro jest czynne od 08:00 - 16:00

Czy Łukasz Kłyś Firma Ogólnobudowlana Bud-Max organizuje staże dla studentów?

Pracownik biura

Tak, wystarczy przynieść odpowiednie dokumenty z Urzedu Pracy do wypełnienia przez właściciela firmy.

Dawid

Hej. Zgadzam się z poniższymi opiniami od siebie dodam że mam dość tej firmy . Z drugiej strony szkoda mi trochę Pana (usunięte przez administratora), ponieważ o 80 % problemów nie wie od (usunięte przez administratora)

Kolega
@Dawid

Potrzebuje imiona i nazwiska tych panów Parę lat temu pracowałem u nich no i po jakimś czasie ciężko było z wypłatą A ostatniej nawet nie dostałem

Fachowiec
@Kolega

Miałem do czynienia z takimi jak ty i wcale się nie dziwie że piszesz takie komenatrze. Jakim można być pajacem, robiąc w firmie pare lat nie wiedząc jak się nazywają. Pewnie jesteś następnym nieudacznikiem który (usunięte przez administratora) robotę i szuka winy wszędzie tylko nie w sobie . :)

Ciężko jest w systemie 12/12 w Łukasz Kłyś Firma Ogólnobudowlana Bud-Max? Ktoś coś?

BUD-MAX

w naszej firmie nie pracuje się 12/12.

Bud-max

Nie ma takiego systemu godzinowego w tej firmie. Zbiórka na budowie jest o 7 a pracuje się o 8-16.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Łukasz Kłyś Firma Ogólnobudowlana Bud-Max?

Bud-max

Atmosfera w pracy jest luźna, po przeprowadzonej selekcji pracowników w czerwcu zostały tylko osoby odpowiednie na swoim stanowisku.

Krzysztof

Firma, która opiera swoje moce przerobowe o średniej, jakości fachowców z Ukrainy, gdyż żadna szanująca się brygada polska, na dłuższą metę nie będzie pracować w takim chaosie organizacyjnym jak i za takie stawki ,ustalane przez pana (usunięte przez administratora)w kurniku, który został przerobiony na biuro. (usunięte przez administratora)jakość wykonanych prac jest nadzorowana przez "kierownika "(usunięte przez administratora) który doświadczenie budowlane nabywał latami jako kierowca TIRa. Jako inwestor radzę mocno przemyśleć jakąkolwiek współprace

Justyna

Bardzo profesjonalna firma budowlana. PRZEPIĘKNĄ MAM TERAZ ELEWACJE POLECAM !!!

Greg

Niestety muszę ostrzec przed kontaktami z tą firmą. Pomimo zawarcia umowy wykonania elewacji firma w ostatniej chwili wycofała się z prac. Nie padła też konkretna przyczyna rezygnacji. Właściciel nawet nie pofatygował się, aby przekazać informację, przekazał ją pracownik.

Zostaw merytoryczną opinię o Łukasz Kłyś Firma Ogólnobudowlana Bud-Max - Radziszów

Łukasz Kłyś Firma Ogólnobudowlana Bud-Max
  • Kamienna 25