Bomet Sp. z o.o.

4.5 Dodaj merytoryczną opinię
Paweł
Były pracownik

Polecam

pik
Pracownik

Firma ta wstawiła ogłoszenie na pracuj.pl. Poszukiwała koordynatora pracowników. Zgłosił się do mnie szef tej firmy. Twierdził, że obecny koordynator rezygnuje i poszukują nową osobę. (usunięte przez administratora)Po 5 miesiącach oznajmił mi, że pracownik się rozmyślił, że zostaje, no i on w tej sytuacji oczywiście pozwoli mu zostać, przeprasza, ale oferta nie jest aktualna. W mojej ocenie to jest kompromitacja tego pracodawcy, a sytuacja ta pokazuje, że nie jest to osoba, traktująca osoby poszukujące pracy z szacunkiem. Z tego powodu zalecam daleko idącą ostrożność z tym pracodawcą.

Spawacz
Kandydat

Witam. Zamierzam wyjechać w niedalekiej czasie na kontrakt do Rostock na spawanie w metodzie 121 (łuk kryty). Może ktoś z Was tam pracuje i opowie o warunkach w pracy i ogólnie jak jest z kwaterami .

Zobacz wszystkie opinie (47)

Pracodawca

 Aktualność

ZAINTERESOWANY PRACĄ W NASZEJ FIRMIE JAKO SPAWACZ?

Kliknij na załączoną infografikę i dowiedz się, czym się zajmują nasi spawacze!

Dołącz do nas już teraz, wysyłając swoje CV i skany uprawnień spawalniczych na adres e-mail: praca@bomet.company

Nie zapomnij o klauzuli na przetwarzanie danych osobowych:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Bomet Sp. z o.o.