Kalendarz spółdzielni mleczarskiej z Kamiennej Góry – firmy Kamos – podbija sieć. Wszystko za sprawą oryginalnego doboru grafiki. Jedni mówią, że to żart, obliczony na przyniesienie rozgłosu polskiej marce. Inni chwalą oryginalny pomysł… A Wy? Zobaczcie niecodzienny Kamos kalendarz 2021 i oceńcie sami!

Kalendarz spółdzielni mleczarskiej budzi kontrowersje

Kamos to polska firma. Lubicie ich kefir? To powinniście zobaczyć kalendarz spółdzielni mleczarskiej, który właśnie podbija polski internet!

Kiedy jedni twierdzą, że chodziło o rozgłos poprzez anty-reklamę, inni traktują kalendarz na 2021 rok, który wypuściła marka, jako żart. Do niektórych grafik, towarzyszących kolejnym miesiącom, trudno zresztą nie podejść bez przymrużenia oka. O Kamos kalendarzu 2021 robi się coraz głośniej!

ZOBACZ TEŻ: Oferty pracy

Czy chodziło o wzbudzenie kontrowersji, a może jednak patriotyzm? Motywy takie jak przestrzelony hełm powstańca na jednej z grafik mogłyby na to wskazywać. Na kolejnych znajdziemy jednak również świąteczne motywy, chociażby w postaci trzech wielbłądów, symbolizujących Trzech Króli. 

kamos kalendarz 2021

Kamos kalendarz 2021 – żart czy anty-reklama?

Nie byłoby nic dziwnego w tym, że w kalendarzu Kamos umieszczono polskie akcenty, nawiązujące do kultury i historii naszego kraju. Zestawienie puchatego kotka z symbolem bolesnych wydarzeń z wojennej przeszłości Polski to jednak dosyć oryginalne połączenie. 

kalendarz spółdzielni mleczarskiej

W kalendarzu Kamos nie zabrakło też zabawnych grafik, promujących produkty mleczne przy pomocy symboli i znanych wszystkim zwierząt. Znalazło się miejsce i dla świętego Mikołaja i dla zrelaksowanej pandy!

SPRAWDŹ TEŻ:

kamos kalendarz

Kamos: kalendarz wzbudza żywiołowe reakcje internautów. Co na to marka?

Post na facebookowym fanpage’u marki, w którym opublikowano zdjęcia z kalendarza 2021 Kamos ma już ponad 4, 4 tys. polubień. W komentarzach internauci prześcigają się w żartach na temat nowej publikacji. Co na to przedstawiciele firmy? Nie pozostawili sytuacji bez reakcji.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ: Najlepsze reklamy świąteczne 2020: TOP 5 

„Dzięki, dzięki, dzięki! ? ? Wspaniali internauci, to co uczyniliście, przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Ponad 750 tysięcy aktywności naszego posta. ? Świat jest piękny poprzez różnorodność ocen, wypowiedzi i interpretacji.  Za każdy Wasz głos z serca dziękuję – Prezes Zarządu Jerzy Lelito” – można przeczytać w nowym oświadczeniu Kamos. 

Cały nakład kalendarza zdążył już zniknąć – marka planuje jednak jego dodruk, o czym również poinformowała na Facebooku. A jak Wam podoba się oryginalny kalendarz spółdzielni mleczarskiej z Kamiennej Góry? Dajcie znać w komentarzach!