reklama świąteczna

Gucci na święta powraca do klimatu retro firmowych wigilii. Z kolei Amazon przypomina nam, że pomimo pandemii życie toczy się dalej, a Coca Cola, że w święta… najbardziej liczy się obecność bliskich. Zobaczcie najlepsze reklamy świąteczne 2020!

Reklamy świąteczne 2020 – święta coraz bliżej!

Wraz ze zbliżającymi się świętami topowe marki zaczynają wypuszczać reklamy świąteczne. Jak odnieść się do jednego z najpiękniejszych momentów w roku w ramach content marektingu? Pomimo trudniejszych czasów przekaz najlepszych reklam świątecznych się nie zmienia – w Gwiazdce chodzi o bliskich i magię świąt!

Jakie są najlepsze reklamy świąteczne 2020? Wybraliśmy kilka, które koniecznie musicie zobaczyć! To nie tylko cenna lekcja marketingu, ale i moment wzruszenia – miejcie chusteczki pod ręką!

Świąteczna reklama Gucci, czyli wracamy do lat 90. w wielkim stylu

Choć tegoroczne wigilie firmowe stoją pod znakiem zapytania, Gucci zabiera nas na jedną z nich. I to nie byle jaką! Kilkuminutowy pokaz retro strojów i dekoracji świątecznych w biurze rodem z lat 90. wprowadzi w świąteczny nastrój każdego. 

SPRAWDŹ TEŻ: Oferty pracy

Nutka nostalgii i przepiękna nowa kolekcja modowej marki z pewnością spodobają się każdemu, kto pomimo uroków pracy zdalnej czasem tęskni za wspólnym śmiechem w biurowej kuchni. To będzie jedna z najlepszych reklam świątecznych w tym roku!

Świąteczna reklama Coca-Coli, czyli co jest najważniejsze w świętach

Coca-Cola co roku raczy nas feerią kolorowych światełek, futra białego misia polarnego i odpowiednią dawką wzruszenia. W tym roku świąteczna reklama Coca-Coli ma nam też przypomnieć, co w świętach jest najważniejsze.

Historia małej dziewczynki, czekającej na najważniejszy świąteczny prezent – obecność swojego taty, chwyta za serce. Kilkuminutowy spot momentami zachowuje konwencję filmu sensacyjnego, by pod koniec zafundować nam prawdziwe kino przygodowe. O to powinno chodzić w reklamach świątecznych!

ZOBACZ TEŻ: Najlepsze książki o marketingu

Świąteczna reklama Amazona, czyli „Show Must Go On”

Pandemia zmieniła plany i marzenia wielu z nas. Kryzys gospodarczy, problemy z rynkiem pracy i służbą zdrowia, niepewna przyszłość… Gdzie tu magia świąt? Świąteczna reklama Amazona skupia się na historii młodej baletnicy, której długo wyczekiwany występ został odwołany. Pomimo to dziewczynka nie poddaje się i wytrwale ćwiczy dalej. Zauważa to jej siostra, która postanawia sprawić jej i innym radość w nieco inny sposób. To trzeba zobaczyć!

Krótki, bo niecało dwuminutowy spot to najlepsza odtrutka na zmartwienia związane z tym, co nas czeka w tym roku. Najlepsze reklamy świąteczne nie zawodzą!

Świąteczna reklama Tyskie – magiczne święta już za chwilę!

W naszym zestawieniu nie zabraknie i polskiej marki. Świąteczna reklama Tyskie to magiczny pociąg, dużo śniegu, wesołych melodii i odliczania kolejnych chwil do świąt!

Choć niektórzy zarzucają marce inspirację świątecznymi reklamami Coca-Coli, warto docenić magiczny klimat spotu. Chwila oderwania od rzeczywistości każdemu się w końcu należy!

Piękna i długa reklama Apartu, czyli jak podejść do świąt z humorem

Jako ostatnią polecamy reklamę, która nią nie jest – parodia świątecznej reklamy Apartu, wykonana przez Klub Komediowy, podbija polski internet. Chwytliwa melodia, odpowiednia doza humoru i cięte dialogi nie zapowiadają może i lukrowanych, magicznych świąt, ale odprężają jak mało co!

Co na to twórcy oryginału? Do zabawnej przeróbki przedstawiciele marki Apart podeszli z humorem. Nie tylko ukłonili się jej twórcom, ale i zrozumieli, że co jak co, ale w świątecznej reklamie powinno chodzić o rozgłos! Chcecie porównać wizję marki z jej komediową wersją? Poniżej możecie obejrzeć oryginalny spot marki.