Horoskop tygodniowy 28.02. – 06.03.

Baran 21.03-20.04

Będziesz w tym tygodniu bardziej kreatywny niż zwykle. Pomysły same wpadać Ci będą do głowy. Jednak problem będziesz miał wybrać tą najtrafniejszą ideę.

Byk 21.04-21.05      

Pojawią się chwile refleksji i zastanawiania się, czym tak naprawdę chcesz się zawodowo zajmować. Poszukiwać będziesz na nowo swojej drogi.

Bliźnięta 22.05-21.06       

Postawisz na naukę i rozwój wiedzy. Będziesz chciał się uczyć i nabywać nowe umiejętności. Jednocześnie spełniając się przy tym.

Rak 22.06-22.07   

W miejscu pracy atmosfera między współpracownikami nie będzie najlepsza. Zaczniesz myśleć o zmianie pracy.

Lew 23.07-22.08      

Utkniesz w miejscu. Pojawi się problem, którego na początku nie będziesz wiedział jak rozwiązań. Skuteczne pomysły na jego rozwiązanie mogą pojawić się dopiero w kolejnym tygodniu.

Panna 23.08-22.09   

Obowiązki zawodowe mogą niespodziewanie cię przytłoczyć. Okaże się, że obok bieżących zadań zawodowych, musisz uzupełnić braki lub naprawić błędy.

Waga 23.09-23.10    

Ktoś będzie przyglądał się twoim działaniom zawodowym i poszukiwał w nich inspiracji. Uważaj na konkurencję i jej nieetyczne zachowania.

Skorpion 24.10-22.11   

Podejmować będziesz ważne decyzje zawodowe, które będą miały wpływ na dalszy rozwój twojej kariery zawodowej.

Strzelec 23.11-21.12      

Pojawią się nowe możliwości rozwinięcia skrzydeł. Możliwe, że w pojedynkę rozpoczniesz niewielki projekt, który będzie wyłącznie twojego autorstwa.

Koziorożec 22.12-20.01

Pewne przeszkody osłabia twoją aktywność. Tak naprawdę będą to tylko blokady mentalne, bo rzeczywistego zagrożenia nie będzie.

Wodnik 21.01-20.02    

Uwaga na kłótnie i sprzeczki w pracy. Wdając się w otwarte konflikty narobisz sobie poważnych problemów ze stabilnością zatrudnienia.

Ryby 21.02-20.03   

Unikaj plotek w miejscu pracy, bo takie będą się pojawiać. Niekorzystne będzie dla ciebie jeśli najdziesz się wśród osób pomawiających innych współpracowników.

Na ten tydzień to już wszystko! Kolejne wróżby pojawią się już w najbliższy poniedziałek

Tygodniowy horoskop pracy przygotowuje dla Was wróżka Cesaria. Doświadczona tarocistka jest również numerologiem i doradcą życiowym. To autorka listu w książce „Listy płynące z serca. Kobiety dla kobiet” pod redakcją Ilony Adamskiej.

Wróżka Cesaria udzielała się na łamach mediów takich jak: Telewizja Regionalna TVT, Radio Opole, Super Express, Chwila dla Ciebie, Imperium Kobiet, Law Business Quality oraz Be – art. Swoją wiedzą podzieliła się także w książce Anny Guzior-Rutyny „Jak znaleźć faceta i dobrze wyjść za mąż”. Tworzy horoskopy m.in. dla: Super Express, Silesia 24 oraz GoWork. Wróżka Cesaria współpracuje również jako profesjonalny doradca z portalami ezoterycznymi.

Więcej informacji znajdziecie na stronie wróżki Cesarii – wrozkacesaria.pl

tygodniowy horoskop pracy

Oceń artykuł
0/5 (0)