Co czeka Twój znak zodiaku w tym tygodniu? Horoskop zawodowy przygotowany przez Wróżkę Cesarię to zdradza! Horoskop pracy dla Baranów mówi, że jest to idealny moment na od dawna rozważaną zmianę, za to Bliźnięta powinny w tym tygodniu szczególnie uważać na możliwe kłopoty z prawem.

Horoskop pracy: 8 – 14 marca 2021

 • Baran 21.03-20.04

Jeśli rozważasz zmianę pracy, to ten tydzień jest idealny na takie działania. Warto też rozpocząć nowe projekty, czy współprace, gdyż cokolwiek teraz rozpoczniesz, przyniesie ci sukces.

 • Byk 21.04-21.05

Podejdziesz ponownie do rozmów, które z różnych powodów zostały wcześniej zawieszone. Horoskop pracy na dni 8-14 marca przewiduje, że podejmowane będą działania i rozstrzygnięcia. Wszystko się zakończy na twoją korzyść.

 • Bliźnięta 22.05-21.06

W sprawach zawodowych ufaj tylko sobie. Zachowaj czujność, gdy ktoś złoży ci podejrzanie atrakcyjną ofertę. Bez upewnienia się, że wchodzisz w legalny układ nie działaj, bo będziesz tej decyzji żałował.


SPRAWDŹ TEŻ: Zakładanie firmy – jak to zrobić? Poradnik krok po kroku


 • Rak 22.06-22.07

Horoskop pracy dla Raków zaleca im przerwę i odpoczynek. Prawdopodobnie przebywać będziesz na urlopie lub zwolnieniu lekarskim. Możliwe też, że złożysz swojemu pracodawcy wypowiedzenie.

 • Lew 23.07-22.08

Masz już zaplanowany dokładnie cały tydzień, co daje ci spokój i wyznacza konkretny kierunek. Spodziewaj się spokojnego i przewidywalnego tygodnia.

 • Panna 23.08-22.09

Poprawa atmosfery w pracy i stosunków między pracowniczych. Jeśli pojawią się trudności w realizacji twojego projektu, będziesz mógł liczyć na wsparcie kolegów i przełożonych.

 • Waga 23.09-23.10

Przeciągająca się rutyna będzie dla ciebie wyjątkowo mecząca. Coraz intensywniej myśleć będziesz o zmianie pracy, a nawet przekwalifikowaniu. Doskonale wiesz, że musisz dokonać zmiany, aby twoja kariera inaczej się kształtowała.


ZOBACZ TEŻ: Rutyna w pracy – jak sobie z nią radzić?


 • Skorpion 24.10-22.11

Nie jest to dobry tydzień na zmiany. Tygodniowy horoskop zawodowy ostrzega! Jeśli bardzo chcesz cos zmienić, to najpierw przemyśl jeszcze raz wszystkie najważniejsze kwestie i rozplanuj przyszłe działania, zanim je podejmiesz.

 • Strzelec 23.11-21.12

Otrzymasz niemiłą i smutna informację. Spodziewaj się wiadomości o braku podwyżki, o która wnioskowałeś. Możliwe też, że dowiesz się, iż awans, który był ci obiecany otrzymał ktoś inny.

 • Koziorożec 22.12-20.01

Chwilowo się zatrzymasz i będziesz musiał poczekać na rozwój spraw. Nie wykonuj w tym tygodniu żadnych pochopnych działań i nie przyśpieszaj niczego na siłę.

 • Wodnik 21.01-20.02

Rozpoczniesz ważne rozmowy służbowe. Niestety, na efekty tych dyskusji będziesz musiał poczekać do kolejnego tygodnia. Daj czas drugiej stronie na przemyślenia.

 • Ryby 21.02-20.03

Ruszysz z miejsca bez zastanowienia. W jednej chwili poczujesz impuls do zmian, które zapragniesz szybko wdrożyć. Niestety, pośpiech i brak cierpliwości może sprawić, że decyzje, które podejmiesz będą błędne.

Kolejny tygodniowy horoskop pracy już w następny poniedziałek!

To już wszystko, co przepowiedziała dla Was na ten tydzień Wróżka Cesaria. Następnego horoskopu pracy wypatrujcie już w kolejny poniedziałek!

A jeśli chcecie dowiedzieć się, czy ten rok przyniesie Wam fortunę, sprawdźcie swój finansowy horoskop 2021!

A kto przewiduje dla Was zawodową przyszłość? Tygodniowy horoskop pracy przygotowuje dla Was wróżka Cesaria – doświadczona tarocistka, numerolog i doradca życiowy. Autorka listu w książce „Listy płynące z serca. Kobiety dla kobiet” pod redakcją Ilony Adamskiej.

Wróżka Cesaria udzielała wywiadów m.in. takim mediom jak: Telewizja Regionalna TVT, Radio Opole, Super Express, Chwila dla ciebie, Imperium Kobiet, Law Business Quality oraz Be – art. Swoją wiedzą dzieliła się także w książce Anny Guzior-Rutyny „Jak znaleźć faceta i dobrze wyjść za mąż”. Tworzy horoskopy m.in. dla: Super Express, Silesia 24 oraz GoWork. Współpracuje jako doradca z portalami ezoterycznymi.

Więcej dowiecie się na stronie wróżki Cesarii – wrozkacesaria.pl

tygodniowy horoskop pracy