horoskop pracy tygodniowy

Potrzebujecie małej podpowiedzi, jak pokierować swoją karierą? Czekacie na znak, że to odpowiedni czas na poważną rozmowę ze współpracownikiem lub zastanawiacie się, czy warto ruszyć w służbową podróż? Nasz horoskop pracy wszystko wyjaśni! Waszą zawodową przyszłość, jak co tydzień, odczytuje wróżka Cesaria. 

Horoskop pracy: 28 września – 04 października 2020

 • Baran 21.03-20.04

Spodziewaj się podpisywania dokumentów. Najprawdopodobniej pracodawca przedłuży z tobą umowę, bądź ty nawiążesz współpracę z nowym. Będziesz zadowolony z obrotu spraw.

 • Byk 21.04-21.05

Postawisz na rozwój umysłowy. Możliwe, że rozpoczniesz naukę na kursie, szkoleniu czy warsztatach. Dokształcenie okaże się bardzo cenne w twojej ścieżce kariery i samorozwoju.

 • Bliźnięta 22.05-21.06

Ktoś może chcieć cię w miejscu pracy skompromitować lub w inny sposób zaszkodzić. Będziesz musiał walczyć o swoje i uważać na każdy swój ruch, który będzie obserwowany.

 • Rak 22.06-22.07

Czeka cię bardzo szczęśliwy tydzień. Uda ci się osiągnąć mały sukces zawodowy, otrzymać nagrodę lub podwyżkę. Niespodzianka, jaką ma dla ciebie los powali cię z nóg.

 • Lew 23.07-22.08

Odczujesz stabilizację zawodową przez np. podpisanie umowy o pracę, czy kontraktu. W tym tygodniu umocnisz swoją pozycję zawodową i uświadomisz sobie, że jesteś właśnie w odpowiednim dla siebie miejscu.

 • Panna 23.08-22.09

Czeka cię rutynowy i dość monotonny tydzień. Obowiązki te same i brak zmian. Jeśli poszukujesz zatrudnienia, to niestety nastaw się na dłuższe polowanie na ciekawe oferty pracy.

 • Waga 23.09-23.10

W swoim miejscu pracy możesz czuć się nieswojo, szczególnie jeśli wykażesz się inicjatywą. Twoje pomysły mogą nie zostać przyjęte ciepło, ale nie zniechęcaj się. Uwierz w swoją intuicję.

 • Skorpion 24.10-22.11

Poszukiwać będziesz własnej drogi zawodowej. Może pojawić się propozycja zmiany pracy lub pomysł na własny biznes. Nie zamykaj się na to co daje ci los. Jeśli czujesz potrzebę zmian, to otwórz się na nie.

 • Strzelec 23.11-21.12

Odniesiesz sukces. Twój projekt przyniesie korzyści finansowe dla firmy, a dla ciebie satysfakcję. Będziesz na językach wielu, a twoje uszy chętnie przyjmować będą komplementy i słowa uznania.

 • Koziorożec 22.12-20.01

Możesz zrobić sobie krótką przerwę od pracy. Twój organizm potrzebuje odpoczynku, ale i też naładowania baterii, gdyż przed tobą intensywnie tygodnie. Jeśli potrzebujesz oddechu, to zwolnij. Obowiązki nie uciekną.

 • Wodnik 21.01-20.02

Pojawi się w twojej głowie wizja, którą stopniowo zaczniesz wdrażać. Zaczniesz od budowania fundamentu i inwestowania, co przyniesie ci w przyszłości wymierne korzyści.

 • Ryby 21.02-20.03

Możesz poczuć zagubienie i niepewność obecnego zatrudnienia. Zastanawiać się będziesz nad zmianą pracy, która od dawna cię nie satysfakcjonuje?! Warto ten tydzień wykorzystać na zastanowieniu się, czym chciałbyś się zawodowo zajmować w przyszłości.

Na dziś to już wszystko – kolejnego horoskopu pracy od Wróżki Cesarii wypatrujcie w kolejny poniedziałek!

Nasza wróżka to prawdziwa ekspertka w swojej dziedzinie – Cesaria to doświadczona numerolog, tarocistka, a także doradca życiowy.

Udzielała się już na łamach takich mediów jak: Telewizja Regionalna TVT, Radio Opole, Super Express, Chwila dla Ciebie, Imperium Kobiet, Law Business Quality oraz Be – art. Jej porady można również znaleźć na łamach portali ezoterycznych, czy w książce Anny Guzior-Rutyny „Jak znaleźć faceta i dobrze wyjść za mąż”.

Jej horoskopów szukajcie w Super Expressie, Silesii 24 i na GoWork.pl!

Więcej informacji o wróżce Cesarii znajdziecie również tutaj: wrozkacesaria.pl.

Zastanawialiście się nad tym, kiedy kończy się miła, chętnie przyjmowana i oczekiwana przez ludzi dyplomacja, a…

Opublikowany przez Wróżka Cesaria Środa, 23 września 2020