tygodniowy horoskop pracy

Jesteście ciekawi, co czeka Was w zawodowej przyszłości? My już to wiemy… Sprawdźcie nasz horoskop pracy od Wróżki Cesarii i dowiedzcie się sami! Wagi muszą dobrze zaplanować ten tydzień, a Byki będą mogły wreszcie odetchnąć z ulgą – to koniec ich kłopotów!

Horoskop pracy: 19 – 25 października 2020

 • Baran 21.03-20.04

Pojawią się nowe perspektywy rozwoju w twoim miejscu pracy. Możliwe, że pracodawca wyśle cię na wartościowy kurs, zaproponuje ci ciekawe warsztaty lub nawet sfinansuje studia podyplomowe.

 • Byk 21.04-21.05

Horoskop pracy zapowiada poprawę sytuacji zawodowej. Jeśli wcześniej męczył cię jakiś problem w miejscu pracy, zostanie on rozwiązany. Odczujesz ulgę i satysfakcję, co będzie dla ciebie motorem napędowym do dalszego działania. Nie trzeba już będzie szukać nowych ofert pracy!

 • Bliźnięta 22.05-21.06

Nuda i rutyna. Niezmienność w pracy na tyle będzie cię drażniła, że sam zaczniesz poszukiwać nowych obowiązków zawodowych i wdrażać będziesz nowe działania. W przyszłości twoje starania zostaną docenione.

 • Rak 22.06-22.07

Bliskie ci osoby z miejsca pracy mogą okazać się wobec ciebie nielojalne. Horoskop pracy radzi: przygotuj się też na plotki za twoimi plecami, a patrzenie ci na ręce. Ktoś skutecznie będzie chciał ci zaszkodzić, co wpłynie niekorzystnie na twoje emocje.

 • Lew 23.07-22.08

Jeśli szukasz dodatkowego zatrudnienia lub nowych zleceń, to uda ci się w tym tygodniu. Rozpoczniesz nowe działania zawodowe jako dodatek do obecnego zatrudnienia.

 • Panna 23.08-22.09

Rozpoczniesz nowe działania zawodowe na globalną skalę. Może to być współpraca z kimś z zagranicy, wprowadzanie nowego produktu na rynek, albo też nowe inwestycje. Ważne, abyś wyszedł ze swoją inicjatywą szerzej, niż do tej pory.

 • Waga 23.09-23.10

Możesz utonąć w nierozwiązanych sprawach służbowych i nie realizowanych na bieżąco obowiązków zawodowych. Horoskop zawodowy radzi: otwórz się na pomoc i wsparcie współpracowników, którzy chętnie zaangażują się w twoje sprawy.

 • Skorpion 24.10-22.11

Sprawy, na rozwiązanie których czekasz przesuną się w czasie. Pojawią się problemy, na które nie będziesz miał wpływu i o wiele planów będziesz musiał walczyć. Tylko od twojej asertywności i upartości zależeć będzie rozwój spraw.

 • Strzelec 23.11-21.12

Podejmiesz ważną dla siebie i swojej firmy decyzję. Dokonanie wyboru nie będzie łatwe, ale zdajesz sobie sprawę z tego, że musisz dokonać zmian. Kieruj się wyłącznie logiką i zdrowym rozsądkiem. Zaufaj też swojemu doświadczeniu.

 • Koziorożec 22.12-20.01

Jeśli nie ma takiej potrzeby nie wychylaj się, gdyż według tygodniowego horoskopu pracy twoja nadgorliwość może przynieść ci więcej strat niż pożytku. Działaj tylko w obrębie swoich obowiązków i kompetencji,

 • Wodnik 21.01-20.02

Podpiszesz nową umowę lub aneks do umowy. Wszystko rozgrywać się będzie w obecnym miejscu pracy. Przygotuj się też na zmiany organizacyjne, jakie zajdą wewnątrz firmy, w której jesteś zatrudniony.

 • Ryby 21.02-20.03

Zaczniesz planować nowy projekt. Przedsięwzięcie, które rozpoczniesz okaże się większą działalnością, niż ci się wydawało. Skoncentruj się na zebraniu niezbędnych zasobów i wybraniu właściwych strategii.

Kolejny horoskop pracy od Wróżki Cesarii pojawi się za tydzień!

A jeśli chcecie dowiedzieć się, czy Wasze imię gwarantuje Wam pracowitość i staranność, zajrzyjcie na naszego bloga! Sukces zawodowy jest tuż-tuż!

Kto przewiduje dla Was zawodową przyszłość? Horoskop pracy przygotowuje dla Was wróżka Cesaria – doświadczona tarocistka, numerolog i doradca życiowy. Autorka listu w książce „Listy płynące z serca. Kobiety dla kobiet” pod redakcją Ilony Adamskiej.

Wróżka Cesaria udzielała wywiadów m.in. takim mediom jak: Telewizja Regionalna TVT, Radio Opole, Super Express, Chwila dla ciebie, Imperium Kobiet, Law Business Quality oraz Be – art. Swoją wiedzą dzieliła się także w książce Anny Guzior-Rutyny „Jak znaleźć faceta i dobrze wyjść za mąż”. Tworzy horoskopy m.in. dla: Super Express, Silesia 24 oraz GoWork. Współpracuje jako doradca z portalami ezoterycznymi.

Więcej dowiecie się na stronie wróżki Cesarii – wrozkacesaria.pl

W czasach rozwoju wiedzy i cywilizacji, które z jednej strony ułatwiają życie, a z drugiej dostarczają nowych,…

Opublikowany przez Wróżka Cesaria Czwartek, 15 października 2020